Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Serena Williams

    Daaaa, stomak me boli od smejanja. $*(5f

    Comment


    • #92
      Re: Serena Williams

      [color=rgb(51, 51, 51)]Good morning. Gym time for me. Happy for that. Gotta get my spot back and free my mind! [/color] #$&+|r #$&+|r

      Comment


      • #93

        Comment


        • #94
          Re: Serena Williams

          Da li se meni cini ili ovaj Jigsaw92 bas voli Serenu (%fsd%&j $#^%RT

          Comment


          • #95
            Re: Serena Williams

            [quote author=Prototype link=topic=3098.msg276186#msg276186 date=1300878592]
            Da li se meni cini ili ovaj Jigsaw92 bas voli Serenu (%fsd%&j $#^%RT
            [/quote]


            Ne cini ti se. $#^%RT ^%@7f

            Comment


            • #96

              Comment


              • #97
                Re: Serena Williams

                [quote author=Jigsaw92 link=topic=3098.msg276191#msg276191 date=1300879025]

                Ne cini ti se. $#^%RT ^%@7f
                [/quote]
                nekad sam je pratio dok je jos igrala moja miljenica Jelena Dokic, ali kasnije sam vise gotivio Henan zbog njenog jednorucnog BH Ali Serana je najbolja definitivno. Ona 2003 je bila epska godina za sestre Williams.

                Comment


                • #98
                  Re: Serena Williams

                  [quote author=Prototype link=topic=3098.msg276204#msg276204 date=1300879574]
                  nekad sam je pratio dok je jos igrala moja miljenica Jelena Dokic, ali kasnije sam vise gotivio Henan zbog njenog jednorucnog BH Ali Serana je najbolja definitivno. Ona 2003 je bila epska godina za sestre Williams.
                  [/quote]


                  Da, tad se i desio "SerenaSlam" h5g6k8 Strasno su igrale tad. Mada Serena i sada igra sjajno. Venus je dosta drugacija, ona nije ni blizu njene dobre igre. +-*^%*

                  Comment


                  • #99
                    Re: Serena Williams

                    Ne znam sta joj se desilo, ali totalno je daleko od njenog pravog tenisa. Ona najvise voli Wimbledon u redovno daje dobre rezultate ali na ostalim GS-ovima je neprepoznatiljiva. Posle one 2003 nije dosla ni do jednog finala GS osim na Wimbledonu. US open je osvajala 2 puta i ocekivao sam barem jos jedan od nje ali nista od toga vec godinama.

                    Comment


                    • Re: Serena Williams

                      [quote author=Prototype link=topic=3098.msg276216#msg276216 date=1300880033]
                      Ne znam sta joj se desilo, ali totalno je daleko od njenog pravog tenisa. Ona najvise voli Wimbledon u redovno daje dobre rezultate ali na ostalim GS-ovima je neprepoznatiljiva. Posle one 2003 nije dosla ni do jednog finala GS osim na Wimbledonu. US open je osvajala 2 puta i ocekivao sam barem jos jedan od nje ali nista od toga vec godinama.
                      [/quote]


                      Prosle god je imala dobru sansu na US Openu.Igrala odlicno protiv Kim ali ima problem da zavrsi meceve i padne u igri. #%d*

                      Comment


                      • Re: Serena Williams


                        Evo nesto za Jigisaw92. $#^%RT


                        COMERCIAL PROHIBIDO Y MAS CALIENTE DE SERENA WILLIAMS



                        Comment


                        • Re: Serena Williams

                          &*#GI(]

                          Jasno mi je zashto je 'prohibido' ...

                          Bash bih igrao top-spin malo...

                          Od 'novih' igracha tu je Agassi i Ivanovic kao glavne zverke...Murja takodje..Novaka nisma video...
                          Ne znam,dodushe,kakvi su proshli delovi...
                          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                          Comment


                          • Re: Serena Williams

                            [quote author=majabl link=topic=3098.msg277493#msg277493 date=1301064863]
                            Evo nesto za Jigisaw92. $#^%RT


                            COMERCIAL PROHIBIDO Y MAS CALIENTE DE SERENA WILLIAMS
                            [/quote]


                            &^@4( &^@4( &^@4( &^@4( Postavljao sam i ja to pre par dana. p%8@

                            Comment


                            • Sta mislite da li Serena moze da zavrsi karijeru sa vise od 15 GS titula?

                              Comment


                              • On her way to practice

                                Comment

                                Working...
                                X