Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što me posebno fascinira kod Serene je što ne posustaje, grize, trči za svakim poenom još i bodreći se ''come on'' na 5-0, 5-1, 30-00! Ne mogu se otrgnuti utisku da je posvećenija tenisu više nego ikad (ne mogu ništa reći za period 2002-2003, bio sam isuviše mlad onda ) a posebno od istog Rolan Garosa i poraza u prvom kolu, prvi put u kraijeri. Od tog poraza nanizala je Vimbldon, Stenford, Olimpijske igre, qf Sinsinatija, US Open, Istanbul, Brizbejn, qf AO, f Doha, Majami, Čarlston, Madrid, Rim i evo je u finalu Rolan Garosa, drugi put posle 11 godina. I ukoliko trijumfuje, imaće u posedu 11 titula u proteklih 12 meseci. I to kakvih titula! Nisam to očekivao gledajuči je tokom juna i jula 2011. godine. Pravi šampion

    A onda sam se pitao, zašto pobogu posle osvojenog Vimbldona putuje za Stenford da bi se 28. jula vratila opet u London...


    "I"m just really focused right now," Williams said of her recent form. "I want to do the best I can. I want to give myself every opportunity to do that. That's all I want. But even if that means I lose, at least I know I have done the best I can, and it's okay. But as long as I give that effort, it feels better.

    "It can happen to anyone on any day. That's why every day I'm trying to do the best I can. And when I'm not, I try to fight through it, because my forehand, backhand, serve - anything could happen."
    www.wtatennis.com
    Last edited by wanderer; 06-06-13, 22:01.

    Comment


    • Trenutno igra najbolji tenis u karijeri nema sta, smrsala je sve sami misici na njoj a trci kao luda
      Sve ostalo je uvek posedovala samo je sada sve to doterala do perfekcije. Jedva cekam da gledam njene servise na travi

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Trenutno igra najbolji tenis u karijeri nema sta, smrsala je sve sami misici na njoj a trci kao luda
        Sve ostalo je uvek posedovala samo je sada sve to doterala do perfekcije. Jedva cekam da gledam njene servise na travi
        Definitivno je dosta smršala i prava je puma.
        Ja se samo nadam da će je povrede zaobići, za rezultate se ne plašim u tom slučaju. Bilo bi predivno da bar dostigne Evert i Navratilovu po broju GS

        Comment


        • Srena se zeza po tviteru, totalno je opuštna, biće to nova titula
          If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

          Comment


          • Sutra u 15h po istoriju!

            Comment


            • I što je neverovatno u 32 godini uspeva da napravi najduži niz pobeda u karijeri..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Pa dobro, da li je moguće da niko ne čestita Sereni i Jigsaw-u

                Bravo devojko!!
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • ^ Ma navikli smo da sve osvaja, pa se nekad zaboravi

                  Cestitke
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Dobar mec danas, Sharapova je pruzala dobar otpor. Ovo joj je 16-a GS titula(ako se ne varam) i nadam se da ce ih biti jos, samo da je povrede zaobidju.

                    Sutra jos Rafa uzme trofej i bicu prezadovoljan sto se mojih omiljenih sportista iz sveta tenisa tice.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Odgledah meč a li tek sad dobih priliku da pristupim forumu. Nemam zamerki. Serena je veliki šampion. Niz, titula, istorija. Ma bravo!!!

                      Comment


                      • Comment


                        • US Open 1999 (Hingis, 6-3, 7-6(4)) - (1)1/17




                          Roland Garros 2002 (Venus, 7-5, 6-3) - (1)2/17




                          Wimbledon 2002 (Venus, 7-6(4), 6-3) - (1)3/17




                          US Open 2002 (Venus, 6-4, 6-3) - (2)4/17




                          Australian Open 2003 (Venus, 7-6(4), 3-6, 6-4) - (1)5/17




                          Wimbledon 2003 (Venus, 4-6, 6-4, 6-2) - (2)6/17




                          Australian Open 2005 (Davenport, 2-6, 6-3, 6-0) - (2)7/17




                          Australian Open 2007 (Sharapova, 6-1, 6-2) - (3)8/17




                          US Open 2008 (Jankovic, 6-4, 7-5) - (3)9/17




                          Australian Open 2009 (Safina, 6-0, 6-3) - (4)10/17




                          Wimbledon 2009 (Venus, 7-6(3), 6-2) - (3)11/17




                          Australian Open 2010 (Henin, 6-4, 3-6, 6-2) - (5)12/17




                          Wimbledon 2010 (Zvonareva, 6-3, 6-2) - (4)13/17




                          Wimbledon 2012 (Radwanska, 6-1, 5-7, 6-2) - (5)14/17




                          US Open 2012 (Azarenka, 6-2, 2-6, 7-5) - (4)15/17




                          Roland Garros 2013 (Sharapova, 6-4, 6-4) - (2)16/17




                          US Open 2013 (Azarenka, 7-5, 6-7(6), 6-1) - (5)17/17

                          Last edited by wanderer; 09-09-13, 09:09.

                          Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Ako hoćeš i imaš vremena, jel možeš da mi pomogneš da nađemo dobre fotografije sa trofejima sa svakog Gren Slema i da ih imamo u postu koji sam napisao? Ovu što si objavio je odlična
                            Last edited by wanderer; 08-06-13, 20:02.

                            Comment


                            • Originally posted by earthSRB View Post
                              Ako hoćeš i imaš vremena, jel možeš da mi pomogneš da nađemo dobre fotografije sa trofejima sa svakog Gren Slema i da ih imamo u postu koji sam napisao? Ovu što si objavio je odlična
                              Vec si nasao?

                              Comment


                              • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                                Vec si nasao?
                                Jesam, samo za AO 2003 i neke naovamo mi se ne sviđaju, treba bolja rezolucija i veće format

                                Comment

                                Working...
                                X