Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ti stvarno mislis da nije preterala?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Samo joj Rodik moze parirati po nekulturnosti
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Ocajni komentari na racun Serene danas! A ti koji je lose komentarisu pisu kako je ona nepristojna a oni ostave pristojne komentare tipa "Debela majmunica je izgubla" "Sram je bilo kako se ponasa debela"
        Ne znam cemu tolika frka oko toga al ajde. Siguran sam da je neka druga igracica u pitanju ne bi se ni pricalo o tome! 5 minuta mozda i palo bi u zaborav!
        Pa druge teniserke,nisu Serene,koja je jedan od najvecih teniserki u istoriji,a ne zna se ponasati,ona treba da bude primjer.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Meni samo nije jasno zasto je to vama cudno od Serene, nije joj prvi put, stalno to radi i nikad se nece promijeniti.
          Trebalo bi da je dobro kazne zbog ovog ispada i nadam se da hoce, ali ce ona to opet uraditi.
          Da je neka druga teniserka to uradila, digla bi se jos veca frka i dobila bi jos vecu kaznu, mada sam sigurna da to niko ne bi uradio na taj nacin... ;)

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I ti stvarno mislis da nije preterala?
            Ne znam sta je to toliko STRASNO rekla da je preterala?Nemoj da gledas u mene, hejter si i sl, u jaka stvar, mi smo svi kao fini pa nam ovo sad strasno! .. Rekla je ono sto svaka teniserka pomisli u takvoj sitaciji, samo je razlika sto se Serena ne boji to da kaze! ;)

            Comment


            • We’re in America last I checked.

              A sta joj ovo znaci, jedino u Americi sme nesto da se kaze, sve ostale zemlje su zaostale i tamo mora da se cuti?
              preterala je i to je cinjenica, meni je jasno zasto je ti branis, ogroman si fan, ali zar je bas svaku recenicu odobravas?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                We’re in America last I checked.

                A sta joj ovo znaci, jedino u Americi sme nesto da se kaze, sve ostale zemlje su zaostale i tamo mora da se cuti?
                preterala je i to je cinjenica, meni je jasno zasto je ti branis, ogroman si fan, ali zar je bas svaku recenicu odobravas?
                “You’re unattractive inside.” jedino sto mi se ne svidja!

                Comment


                • Američka teniserka Serena Vilijams kažnjena je sa 2.000 dolara jer je vikala na sudiju za vreme finalnom meča na Otvornom prvenstvu SAD.
                  Vilijams je kažnjena zbog "verbalnog zlostavljenja" tokom meča koji je izgubila od Australijanke Samante Stosur sa 2:0 (6:2, 6:3).

                  Mlađa sestra Vilijams zaradila je na Otvorenom prvenstvu SAD 900.000 dolara za plasman u finale i bonus od 500.000 kao najbolja na turnirima SAD serije, koji su prethodili Gren slemu.

                  Comment


                  • Serena izgleda opet ima problema sa stopalom!

                    Comment


                    • Strasno!

                      Comment


                      • Serena ambasadorka UNICEF!

                        Američka teniserka Serena Vilijams izabrana je za ambasadorku dobre volje UNICEF, zbog uspešnog učešća u kampanji za poboljšanje zdravstvene situacije u Africi.
                        29-godišnja mlađa od sestara Vilijams putovala je tokom poslednjih nekoliko godina u afričke zemlje, gde je pomagala u vakcinaciji protiv dečijih bolesti.

                        Jedna od vodećih teniserki današnjice, pobednica 13 Gren slem turnira, takođe je učestvovala u distribuciji zaštitnih mreža, u borbi protiv malarije koju šire komarci.

                        “Želela bih da pomognem Ujedinjenim Nacijama u poboljšanju kvaliteta života afričke dece čija je budućnost ugrožena nedovoljnim obrazovanjem”, rekla je Vilijamsova na svečanosti u Njujorku.

                        Last edited by SerenaKyrgios; 21-09-11, 15:09.

                        Comment


                        • Comment


                          • Serena danas napunila 30 godina!

                            Comment


                            • Will Serena Williams win a Grand Slam in 30s?
                              http://www.livetennisguide.com/2011/...d-slam-in-30s/

                              Comment


                              • Serena Sretan rođendan,i naravno da ima ambicije za osvajenjem Australian opena .All the best Serena.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X