Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

    @dirk41 dobrodosao na forum . Sto se tice izbora, apsolutno se slazem sa svim sto si rekao . Sto se Monta Elisa tice, on je decko stvarno haos... Atleta nad atletama, nema pogovora

    Comment


    • #47
      Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

      [quote author=avuckovickg link=topic=3053.msg206564#msg206564 date=1290904019]
      @dirk41 dobrodosao na forum . Sto se tice izbora, apsolutno se slazem sa svim sto si rekao . Sto se Monta Elisa tice, on je decko stvarno haos... Atleta nad atletama, nema pogovora
      [/quote]

      steta sto je imao onu nezgodu sa motorom.. bio bi jos bolji +-*^%*

      Comment


      • #48
        Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

        [quote author=avuckovickg link=topic=3053.msg206564#msg206564 date=1290904019]
        @dirk41 dobrodosao na forum . Sto se tice izbora, apsolutno se slazem sa svim sto si rekao . Sto se Monta Elisa tice, on je decko stvarno haos... Atleta nad atletama, nema pogovora
        [/quote]


        On je jedan od najboljih kosarkasa u istoriji,ako ne i najbolji,kada je u pitanju ucinak u srednjoj skoli. &8@^J
        sigpic

        Comment


        • #49
          Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

          Naravno MJ u prvom delu karijere, definitivno jedan od najboljih.
          Zanimljivo da ovaj gospodin stoji u predlozima a u temi nijedan klip sa njim (bar ja nisam primetio, izvinjavam se ako grešim), definitivno jedan od najboljih

          Dominique "Human Highlight Film" Wilkins

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tyUf-9ruJi8[/youtube]

          Shawn Kemp dok je igrao u Sonicsima

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SVY0UHDT3bI[/youtube]

          Comment


          • #50
            Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

            Mozza, dobrodosao na forum, uzivaj (*#^R^

            Evo i malo Baron-a iz najboljih dana...

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8w_1ZEk4mds[/youtube]

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l9fVnbUjY2Q[/youtube]
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #51
              Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

              Hvala T-Mac, verujem da hoću uživati ovde hehe..
              Evo jednog od mojih omiljenih okršaja u takmičenju u zakucavanju Jordan vs Wilkins

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wqPRdzrjWpU[/youtube]

              Comment


              • #52
                Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                Glasao sam za Vinsa zato sto je generalno najbolji... Najbolji "in da face" dunker je Kobi $#&+/
                Jedan lik je postavio Kobijevo zakucavanje protiv Volvsa!! #%d* #%d* Posebno mi je zaigralo srce &^@4( kad sam video to zakucavanje jer je to najbolja tekma koju sam gledao,to govori i cinjenica da je toliko dugo pamtim!! #$&+|r #$&+|r Kobi je imao 32,33 poena,a bas na tom zakucavanju povredio levo rame! 7&@%q
                Najoriginalnije zakucavanje je Majkovo "Rock the craddle"...Krivo mi je sto njegova zakucavanja samo preko you tuba mgu da gledam... $%&5qw7

                Comment


                • #53
                  Odg: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                  Carter.Covek je mogao da zeva i da se protegne u vazduhu,u najvisoj tacki odraza.Magija $#&+/

                  Comment


                  • #54
                    Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                    Ja sam glasao za King James-a, ne znam zasto ali mislim da bi mogao nekog ozbiljno da povredi ako bi svom silinom krenuo na zakucavanje, ide kao tenk prema kosu.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                      ja stvarno ne znam sta ce kobe na ovoj anketi ali ajd.... inace cartel legenda kucanja,bez premca svaka cast

                      Comment


                      • #56
                        Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                        Evo zasto je Kobe na anketi! @(*6sd$%


                        Top 10 dunks of kobe bryant

                        Recimo da meni bolje kucaju Iguodala,Gay,Gordon,od starih Pippen nego Nate Robinson(bez obzira na njegovu"visinu"),ja ne znam sta ce on na anketi,ali nema veze,ne moze nista biti savrseno.I ja sam glasao za Cartera,ali Kobe zasluzuje da bude na ovoj anketi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3053.msg217260#msg217260 date=1293060921]
                          Evo zasto je Kobe na anketi! @(*6sd$%


                          Top 10 dunks of kobe bryant

                          Recimo da meni bolje kucaju Iguodala,Gay,Gordon,od starih Pippen nego Nate Robinson(bez obzira na njegovu"visinu"),ja ne znam sta ce on na anketi,ali nema veze,ne moze nista biti savrseno.
                          I ja sam glasao za Cartera,ali Kobe zasluzuje da bude na ovoj anketi.
                          [/quote]
                          puno, puno boljih dunckera je imalo od kobea.... pa bas bih voleo da vidim kobea dal bi kucao sa 170??? (%fsd%&j (%fsd%&j

                          Comment


                          • #58
                            Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                            Najbolji dunker ikad je Vince Carter.I sam Jordan je rekao da nista ne izgleda dobro u vazduhu kao Carter.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                              Bilo je boljih dunkera od Kobe-a,ali mnogo tih dunkera nikada u karijeri nisu dali vise od 10-15 poena,pa kako ce oni biti bolji od Kobe-a???


                              Evo recimo Gerald Green koji je mislim u Las Vegasu na All-Staru pobedio,on predobro kuca,recimo da kuca bolje od Kobe-a,pa trebali njega staviti u anketu?


                              A to za visinu... neka on zakuca preko Howarda,Garnetta i Minga $#^%RT .
                              Imam druga koji ima veci odraz od mene za 20-30 cm,ali ne moze zakucati kad je visok jedva 1,70 m(ne znam ni da li je toliko).Nije D-Wade u pitanju. $8#a
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3053.msg217284#msg217284 date=1293061793]
                                Bilo je boljih dunkera od Kobe-a,ali mnogo tih dunkera nikada u karijeri nisu dali vise od 10-15 poena,pa kako ce oni biti bolji od Kobe-a???


                                Evo recimo Gerald Green koji je mislim u Las Vegasu na All-Staru pobedio,on predobro kuca,recimo da kuca bolje od Kobe-a,pa trebali njega staviti u anketu?


                                A to za visinu... neka on zakuca preko Howarda,Garnetta i Minga $#^%RT .
                                Imam druga koji ima veci odraz od mene za 20-30 cm,ali ne moze zakucati kad je visok jedva 1,70 m(ne znam ni da li je toliko).Nije D-Wade u pitanju. $8#a
                                [/quote]
                                TEMA JE VEZANA ZA DUNCKERE A NE ZA NAJBOLJE KOSARKASE, MISLIM DA SI POMESAO

                                Comment

                                Working...
                                X