Announcement

Collapse
No announcement yet.

Online trkacke igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by manda View Post
    Kako se vozi,kolko puta moram da izlazim na stazu u danima,i koliko to vremenski traje
    Nisam bio tu ovih dana,pa nemam pojma.
    Vozi se kad i prava F1, znaci imamo 19 odnosno 20 trka i okupljanje na serveru je uvek odmah posle zavrsetka prave F1 trke tako da nasa trka pocinje nesto posle 17:15 po nasem vremenu.

    dusan1610 mogao mi i ti da se uclanis kod nas i da vozis do besvesti, mislim da nema potrebe da pravimo SK turnire jer nas vec ima nekoliko sa SK foruma koji voze u F1International a to smo Vladan, djolee, iceman, mozda manda, i ja...
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #47
      Kako da namestim ruke, kod mene vozac nema ruke

      Comment


      • #48
        Originally posted by dusan1610 View Post
        Kako da namestim ruke, kod mene vozac nema ruke
        Prvo moras da ides na slovo R, pa na vehicle i tu imas da kupis bolid, pa onda ides na upgrades i kupis i instaliras arms on steering wheel
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #49
          Nije ova igrica za mene,ljudi voze brzi krug oko 1:15,a meni je najbrzi oko 2:15,kada nema nikog na stazi,a ako ima pokupim ga,ili on mene.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #50
            Originally posted by manda View Post
            Nije ova igrica za mene,ljudi voze brzi krug oko 1:15,a meni je najbrzi oko 2:15,kada nema nikog na stazi,a ako ima pokupim ga,ili on mene.
            Xaxax ista situacijia i kod mene, jos sam na pocetku bio i brzi al ja genije resio da nastelujem setup, kad ono jos za 10 sekundi sporiji....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • #51
              Nisam ja za ovo

              Comment


              • #52
                Ko je u mogucnosti da priusti sebi volan, predlazem da to obavezno i sto pre uradi jer imate Logitechove volane za svega 35 eura nove a Logitech je najbolja marka i uzivanje je garantovano!
                Modeli koje ja preporucujem:
                http://www.twenga.co.uk/prices-Formu...-wheel-81405-0

                http://www.itsvet.com/proizvod/logit...gamewheel/31/1
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Marked, jel moze ovaj volan da se poruci preko interneta, ali pod uslovom da dostava nije skupa?

                  Comment


                  • #54
                    Da li je bolja varijanta dzojstik isti kao za PS,to imam.
                    Sa onim analog sranjem mozda je bolje
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #55
                      Pa volani su bolji iz prostog razloga zato sto njima mozete tacno da odredite intenzitet funkcije koji ce biti prenet na igru.Znaci kad pritisnes dugme na tastaturi, jostiku ili bilo cemu sto nije volan, tada se volan u igri odmah okrene do kraja ili se stisne gas do kraja kad to nije potrebno.Dakle, jostik moze da ti poslusi jedino ako mozes brze i spretnije da stiskas dugmice ako ti je vec lakse, ali nema bas puno pomoci...Moras da probas da bi znao.

                      Imas ove volane i u Srbiji.Nemoj da gledas cene na ITSvet jer nisu uopste tacne nego pronadji lokalnu prodavnicu sa racunarima i raspitaj se za Logitech volane.Formula Force EX je prilicno tesko naci danas, ali je zato ovaj Logitech Formula Force Vibration Feedback prilicno lako naci i kosta samo 3 500 dinara sto je najjeftini volan trenutno.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Pozdrav svima!
                        Evo da se oglasim jer vidim da ovde ima dosta ljudi koji zele da voze online a ja sam duboko u toj tematici.
                        Ima dosta ljudi sa naseg govornog podrucija koji vole online simulacije voznje i auto sport uopste tako da mi sa virtuelnog trkačkog biltena nk.simRacing ogranka sajta nacionalnaklasa.com vec sedam godina za redom organizujemo online trke i lige.
                        Sve nase lige se baziraju na, kako mi to kazemo RL, real life trkama tako da se voze razne lige koje naravno stvarno postoje. Ima za svakog po nesto, trenutno su aktuelna dva sampionata, F1 liga koja se vozi nedeljom uvece posle real life trke tacnije prati se postojeci F1 kalendar i nk Zlatna kaciga liga u kojoj vozimo sve bitnije dogadjaje iz auto sporta kao sto su 12h Sebringa, Monaco, 24h Le mana (ovo se vozi sad u nedelju) Nordschleife itd. Automobili koje vozimo takodje su u skladu sa onim koji se voze u RL.
                        Nasi serveri su dedicated, dakle dobra, stabilna veza a sve ostalo sto vam treba je hardware i simulacije koje mi vozimo a to su rFactor i GTR2 uglavnom.

                        Da ne duzim vise, imate gore linkove a evo i linka ka forumu pa nas posetite ukoliko zelite zanimljivo i fer trkanje a ispod je video materijal pa mozete iz prve ruke da vidite kako to izgleda. Izdvojio bi najavu za F1 ligu i proslogodisnju najavu za Le Mans gde od cetvrtog minuta videa, uz naratora Allen-a McNish-a, mozete videti koliko su staze verno uradjene i koliko su vremena po krugu slicna.

                        NAJAVA ZA OVOGODISNJU F1 LIGU


                        HIGHTLIGHTS SA PRVE TRKE F1 LIGE U AUSTRALIJI


                        PROSLOGODISNJA NAJAVA ZA LE MAN


                        PROSLOGODISNJA NAJAVA ZA NORDSCHLEIFE
                        Last edited by vukmirovich; 14-06-11, 12:46.

                        Comment


                        • #57
                          Znaci vi nemate 24/7 servere?
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Znaci vi nemate 24/7 servere?
                            Imamo ferceraju neprestano 24/7 vec par godina.

                            Comment


                            • #59
                              Vukmirovich ja bi rado igrao taj F1 simulaciju i bas bih volio ali kada bi mi neko DETALJNO mogao objasniti kako da instaliram za F1 ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                Na ovom linku imas sve detalje vezano za F1 i sve potrebne downloade: http://simracing.nacionalnaklasa.rs/...dovi-download/
                                A na ovom linku mozes da pitas sve sto te interesuje: http://www.nacionalnaklasa.com/forum...ead.php?t=6171
                                Preduslov je da imas volan inace nema sanse da se snadjes...

                                Pozdrav.

                                Comment

                                Working...
                                X