Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Nisu mogli nikako da osvoje,jer je hobotnica rekla da ce Spanci da ih pobede i onda su tako namestili da bi hobotnica ispala neko m..o.Moje je misljenje da je sve to itekako bilo namesteno,a uostalom kad bi se gledala igra na SP nijedan od TOP3 ove godine tu ne bi trebao da nadje mesto.Sneijder,Muller,Forlan,Ozil,Schweinsteiger su mnogo bolje igrali od njih,ali ajde Xavi zbog trofeja,mada je moje misljenje da je sve to namestaljka i da je to prosto Spaniji moralo otici u ruke da se ne bi obrukali da ne uzmu SP sa takvom ekipom i takvim zvezdama.
    sigpic

    Comment


    • Re: Zlatna lopta

      [quote author=Vladan link=topic=3019.msg225803#msg225803 date=1294717662]
      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3019.msg225616#msg225616 date=1294697025]



      Kakav crni Pique...zapravo,bolje da su proglasili tim Barselone za tim sveta,a ne ovako.
      [/quote]
      Mozda cu pretjerati ali je trenutno najbolji stoper na svijetu za mene @(*6sd$%
      I da jos jednom kazem,Mesi niposto nije smio da dobije ovu nagradu,sramotna odluka! &+I}\
      [/quote]

      Hajd hvala Bogu da se bar neko slaze sa mnom

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Zlatna lopta

        Kakav Pique,dobar je ali nije to nivo Vidica,Terry-a nikako. &amp;+I}\
        sigpic

        Comment


        • Re: Zlatna lopta

          A o ukusima se ne raspravlja , Vladanu i meni je on najbolji , tebi i D-Wadeu su bolji Vidic i Terry i to je to

          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Zlatna lopta

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...sluzio-nagradu

            Comment


            • Re: Zlatna lopta

              Otkriveni glasovi dvojice selektora:


              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Zlatna lopta

                Krle ne opterecuj se tim glasovima.Sve je to namesteno i sve je to potkupljeno jer je nekom u interesu da Barca ima trojicu u TOP3 i da je Messi osvoji.Sneijder je zasluzio,toga smo svi svesni.Ono sto cenim kod Messija je sto je jos pre koji mesec rekao da nije zasluzio zlatnu loptu za ovu godinu.
                sigpic

                Comment


                • Re: Zlatna lopta

                  Čitam ovu vest http://www.football-italia.net/jan11s.html
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Re: Zlatna lopta

                    Pa sta da se radi,ja iako mi je Messi omiljeni igrac priznajem da nije zasluzio ove godine,mada mi je drago zbog njega licno.Nek odigra jos naredne 2 sezone najbolje i postace rekorder po broju osvojenih zlatnih lopti.Mafija je mafija i nazalost svuda pare igraju veliku ulogu.Jedno SP kao najvece fudbalsko takmicenje je bilo namesteno,u to sam 99% siguran.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mesi, Cavi i Ronaldo su nominovani za osvajanje Zlatne lopte koju dodeljuje UEFA a glasaju novinari. Poredak do 10. mesta izgleda ovako:

                      4. Iniesta
                      5. Falkao
                      6. Runi
                      7. Vidic
                      8. Ibrahimovic
                      9. Pike
                      10. Nojer

                      Samo sto mislim da nema neizvesnosti jer ce oni ovo 99% dati Mesiju. Ako su mu dali prosle godine kad nije zasluzio, ove godine kad jeste ce mu dati sigurno, ali to je neko moje misljenje, mozda opet naprave nesto sto ce nas iznenaditi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Mesi, Cavi i Ronaldo su nominovani za osvajanje Zlatne lopte koju dodeljuje UEFA a glasaju novinari. Poredak do 10. mesta izgleda ovako:

                        4. Iniesta
                        5. Falkao
                        6. Runi
                        7. Vidic
                        8. Ibrahimovic
                        9. Pike
                        10. Nojer

                        Samo sto mislim da nema neizvesnosti jer ce oni ovo 99% dati Mesiju. Ako su mu dali prosle godine kad nije zasluzio, ove godine kad jeste ce mu dati sigurno, ali to je neko moje misljenje, mozda opet naprave nesto sto ce nas iznenaditi.
                        Dobice Ibrahimovic.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mesi ce sigurno da osvoji.....

                          Comment


                          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            Mesi ce sigurno da osvoji.....
                            I ja ocekujem da ce je on osvojiti.

                            Malo je glupo sto nema Ronalda za glasanje...ipak su Messi i on iznad ostalih. ;)
                            Last edited by bracala; 27-07-11, 13:04.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Dodjela zlatne lopte, odnosno red carpet

                              http://www.youtube.com/user/FIFATV/f...E&feature=plcp

                              Aoooooooooo

                              sigpic

                              Comment


                              • Spanci su udarili lobi svi su iz spanske lige u najboljem timu.Kako je ovo providno.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X