Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zlatna lopta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji zenski trener za 2012 .godinu - Pia Sundhage
    Najbolji muski trener za 2012.godinu - Vicente del Boske
    Last edited by Lord Aleksoni; 07-01-13, 18:27.

    Comment


    • Eziz ‏@Number10Role
      FIFA XI: Casillas, Dani Alves, Piqué, Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Messi, Falcao, Ronaldo.
      Samo Radamel nije iz Barce/Reala...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Stvarno sramota ko je sve tu, stvarno, msm Pique, Alves, pa i Ramos ??? Bilo je i boljih ove godine, ali jbg ovaj tim je uvek bio sprdnja...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Пирло је по свим критеријумима морао у топ11, ово је циркус Колорадо, бојкотујем тему до даљњег!

          Comment


          • Ali kako je Neymar uspeo da udje u izbor za gol godine :hhahaha:
            Stoch i Falcao su stvarno dali golcine , ali Neymar , Stoch je zasluzeno pobedio u izboru za gol godine
            inace , nagradu za ferplej je dobio Uzbekistanski Fudbalski Savez ,
            a Valderrama jos ima onu kosu

            Comment


            • The FIFA Women's World Player of the Year Award 2012 is ABBY WAMBACH.

              edit :


              hahaha
              Last edited by Lord Aleksoni; 07-01-13, 18:57.

              Comment


              • Pirlo, Hummels, Kompany, Lahm, ovi zasluzuju da se nadju u tom timu, ne znam kako su ti igraci glasali, mora da je neki lobing Spanaca u pitanju...

                Leo Messi uzeo, kakvo iznenadjenje, neocekivano...
                Last edited by Freshman; 07-01-13, 18:57.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I na kraju sasvim ocekivano

                  The winner of the FIFA Ballon d'Or 2012 is LIONEL MESSI.

                  Comment


                  • Evosra je kratko rekao Messi :

                    Messi set the record for goals in a calendar year in 2012 with 91 goals.

                    He said: "To tell you the truth this is really quite unbelieavable. The fourth award that I have had is just too great for words.

                    "I would like to recognise my other colleagues from Barcelona: Iniesta it has been great to train and play alongside you. I would also like to recognise all of my friends in the Argentinian national team.

                    "Everyone that has worked with me coaches and staff and my family and my friends.

                    "Also my wife and my son. Thank you."

                    Comment


                    • Što se tiče najboljih 11 tu je iskreno zaslužio da se nađe Ivanović umjesto klempe Alveša. Ali bukvalno nema logike da se Alveš nađe na ovom spisku, al dobro šta da se radi ;)

                      Ostali apsolutno zaslužuju da se nađu na ovom spisku jer su u prošloj godini izdominirali, svaki na svojoj poziciji

                      Comment


                      • Ja stvarno ne znam o cemu vi pricate, kad je jedan jedini pravi istinski pobednik Ballon d'Ora...

                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Hope Solo ♥



                          Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            Ostali apsolutno zaslužuju da se nađu na ovom spisku jer su u prošloj godini izdominirali, svaki na svojoj poziciji
                            Za Alvesa se svi slazu, ali da je ostatak izdominirao na svojoj poziciji, ne slazem se... Falkao, Ronaldo, Messi, Inijesta, ostali svi diskutabilni... Najveci problem sa ovim pitanjem jeste gledanje trofeja tima, a ne same igre jedne individue ili igraca. Tako npr normalno da ce vecina Spanaca da se nadje u timu sveta, nego npr neki tamo Kompani koji je bio najbolji stoper prosle sezone u PL, ili pak Hummels u Bundesu. O Pirlu ne treba trositi reci, po meni najjaci igrac Eura 2012, on mi uvek ide pre Xabia i Xavia, svaka cast obojici, ali Pirlo je za mene objasnio ove godine, i sramota da se ne nadje u timu.
                            Ne treba zaboraviti ni Ozilinha, doktorska sezona u Realu i odlicne partije pruzao na Euru...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Za Alvesa se svi slazu, ali da je ostatak izdominirao na svojoj poziciji, ne slazem se... Falkao, Ronaldo, Messi, Inijesta, ostali svi diskutabilni... Najveci problem sa ovim pitanjem jeste gledanje trofeja tima, a ne same igre jedne individue ili igraca. Tako npr normalno da ce vecina Spanaca da se nadje u timu sveta, nego npr neki tamo Kompani koji je bio najbolji stoper prosle sezone u PL, ili pak Hummels u Bundesu. O Pirlu ne treba trositi reci, po meni najjaci igrac Eura 2012, on mi uvek ide pre Xabia i Xavia, svaka cast obojici, ali Pirlo je za mene objasnio ove godine, i sramota da se ne nadje u timu.
                              Ne treba zaboraviti ni Ozilinha, doktorska sezona u Realu i odlicne partije pruzao na Euru...
                              Problem je što ovaj tim biraju navijači a ne tamo neki stručni tim, samim tim presudnu uogu ovdje igra popularnost igrača, tj. njegova navijačka baza. I još ako uzmeš u obzir da su Real i Barsa najpoularniji timovi na svijetu onda ti je sve jasno.

                              Teško je sastaviti idealan tim a pritom biti objektivan, u ovakvoj konkurenciji koga god da staviš ne možeš pogriješiti.

                              Comment


                              • Zadnja linija itekako bi mogla biti bolja. Silva je zaslužio da se nađe na štoperskom tandemu sa Ramosom, Lahm također umjesto Alvesa. Marcelo je zasluženo među ovih 11 jer je ovu sezonu pokidao, zaslužan je za dosta Realovih golova. Vezni red je u redu, ne vidim ko bi drugi mogao upasti tu, sem Pirla kao što @Fresh reče. Falcao imao strašnu sezonu, kao i dva najbolja nogometaša današnjice. Casillas također zasluženo, mada recimo ni ostali nisu daleko od njega, nijanse u pitanju prije svega mislim na Cecha, Noera, Buffona. Dakle, odbrana je najkritičnija u ovom timu i tu bi se moralo naći mjesta za igrača kao što je Lahm. Za trenera godine se ovdje morao naći Conte umjesto Guardiole, mada eto Guardiola nije pobijedio, a sumnjam da bi i Conte, ali je svojim rezultatima u Juvetu zaslužio da bude u tom užem izboru.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X