Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pet najuspjesnijih ulaza u sezonu u prvih 10 utrka skijasica u SK:

    677 – Tina Maze (2012/2013)
    643 – Katja Seizinger (1997/1998)
    625 – Alexandra Meissnitzer (1998/1999)
    599 – Lindsey Vonn (2011/2012)
    562 – Pernilla Wiberg (1996/1997)

    Comment


    • Od pocetka ovo nije delovalo dobro za Lindzi i sa svakom trkom sve su manje sanse da ce odbraniti veliki Kristalni globus
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Aksel vozi kao da ga furije gone i vec polovinom decembra je jasno da se nece ponoviti bedna prosla sezona
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Jos jedna ubedljiva pobeda za Ligetija, imao bi vise od 3 sekunde da nije pravio greske u gornjem delu staze

          Manje od 100 poena zaostatka za Svindalom, sto je prihvatljivo
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Tina ponovo pobjedi u veleslalomu

            Nekada se onakva dominacija u zaostatku na karju trke mogla vidjeti kod zena, ali ovo sto je danas Ligety uradio nije lijepo za ostale. U prvoj voznji svakki skijas kad je ulazio u cilj slego bi ramena kad vidi zaostatak, ali kad vide poziciju onda se i oraspoloze.

            Comment


            • Kako vozi Tina Maze ove sezone,ludilo.Aksel drzi i dalje prednost
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Lindzi je odlucila da napravi pauzu od Svetskog kupa, od leta se ocigledno desilo previse stvari

                Nadam se da ce se vratiti jos jaca
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Komentatori u Srbiji tradicionalno vec grijese kad se radi o italijanskim imenima, nazivima. To č je bas problematicno izgleda. Godinama vec Kalčo umjesto Kalćo, isto tako i Simončeli. Moram priznat' da me to bas nervira.
                  Lijepih 70 'iljada za njega, smijesnih u danasnjem sportu ali znamo koliko su skijasi placeni
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa Italijani ne kazu ni č ni ć vec nesto izmedju, meni cak blize č nego ć jer ć kao kod nas niko nigdje ne izgovara, a bogami ni č, jedno je pretvrdo, a drugo premekano.
                    Ni meni Italijani nikad ne izgovore prezime sa ć kao kod nas, uvijek vise vuce na č pa se ne bunim.

                    Comment


                    • Svakako mnogo blize ć, bar u normalnim djelovima Italije, ima djelova dje se nista ne moze razumjet'. Imam Italijanku u kuci pa znam
                      sigpic

                      Comment


                      • Тачно је то за Калчо. Италијани изговарају са Ћ док ето код нас се због ових коментатора усталио назив са Ч и тешко да ће неко моћи да га истреби из нашег уобичајног говора, ето тако и ја изговарам са Ч и нема шансе да ме неко натера да то буде КалЋо јер сам још као мали слушао коментаторе са тим Ч и јбг.

                        Comment


                        • Meni je nekako vise u duhu srpskog jezika ovo sa Č. A jos najmanje mi smetaju te č i ć greske, jbg, to č i ć malo gdje ima osim na Balkanu i tesko je tu ocijeniti, pogotovo sto toliko tvrdo Č kao u srpskom jeziku ne znam da gdje ima... A vece su sanse da se u srpski jezik ubaci jos jedno slovo (npr. italijansko č/ć) nego da Italijani nekad neko strano prezime izgovore kako valja.

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Meni je nekako vise u duhu srpskog jezika ovo sa Č. A jos najmanje mi smetaju te č i ć greske, jbg, to č i ć malo gdje ima osim na Balkanu i tesko je tu ocijeniti, pogotovo sto toliko tvrdo Č kao u srpskom jeziku ne znam da gdje ima... A vece su sanse da se u srpski jezik ubaci jos jedno slovo (npr. italijansko č/ć) nego da Italijani nekad neko strano prezime izgovore kako valja.
                            Значи КалЧо

                            Comment


                            • Veliki dan za svetsko skijanje.. bravo Mikaela

                              A Maze joj se obradovala koa da joj je opsovala ne znam ni ja sta.. i to u sezoni koja je vec njena i koja postaje sve dosadnija
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Srpska skijasica, Nevena Ignjatovic ce uskoro debitiovani u svetskom kupu u Zemeningenu.Prenos je na Eurosportu.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X