Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novih 100 bodova zaostatka za Von nakon savrsene kombinacije Tine Maze, nameracila se da je svrgne sa trona ove sezone
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Voon nakon 3 sezone najvjerovatnije gubi mali globus u kombinaciji te polako gubi korak i u generalnom plasmanu za fenomenalnom Slovenkom. Slovenka je po meni apsolutni favorit za osvajanje velikog globusa jer je ona jedina djevojka koja u ovom trenutku može pobjediti u svakoj disciplini, bravo Tina ;)


      Edit:
      Ipak ove sezone se neće dodjeljivati kristalni globus za najbolje u kombinaciji, zanimljivo.
      Last edited by edohz; 07-12-12, 13:28.

      Comment


      • Sta je sa Mariom Risch , ne vidjam je u zadnje vreme
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Odgodjena prva voznja slaloma u Val d'Isèreu zbog prevelikog snijega koji jos uvijek pada. Prva voznja bi trebala poceti u 14 sati, dok bi druga trebala poceti u 17sati. Zbog nevremena cak je slalom skracen za 80 metara. Ovako izgleda Val d'Isère

          Spoiler



          Najava trke od FIS-a, prije ove odgode.

          Comment


          • Tina Maze druga na kraju,odlicna voznja i zetva bodova se nastavlja za nju...to je kljucna stvar u borbi za naslov u generalnom poredku jer se ipak zna da Tina prednost pravi u tehnickim disciplinama
            Last edited by AK47; 08-12-12, 11:45.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jos jedan korak ka istoriji za Von, jos 6 pobeda pa cemo da slavimo
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Alexis Pinturault pobjednik danasnjeg slaloma, momak potvrdjuje da ce biti jedan od bolji u narednim sezonama. Da nije igrao tenis u pripremnom periodu, mozda bi i spremniji bio za ovu sezonu, jer je zbog povrede zgloba propustio prve trke.

                Raich i Kostelic razocarali pogotovo ovaj drugi. Njima je ostalo da se fokusiraju na SP, jer o nekom veliko rezultatu u ovoj sezoni nema nista.

                Comment


                • Stefan Luitz
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Dobar ovaj mali Svabo,ali Marcel je tata ipak...Ligety treci danas,a Aksel sesti i to je jos mnogo bodova za njega
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Dobar ovaj mali Svabo,ali Marcel je tata ipak...Ligety treci danas,a Aksel sesti i to je jos mnogo bodova za njega
                      Moze pobijediti Ligetya samo kad ovako skrate stazu. Smijesno je koliko su krate voznje bile.

                      Evo cekam da vidim ko ce pobijediti kod zena, ali mi se ne svidja ovo prepucavanje koje je poceo Tinin tim. Njen me tim posjeca na Gipsa Kostelica koji je trazio male sitnice da se sa nekim posvadja. Eto taman je Vonn Tini uputila psvoke . Nakon ovog takmicenja ce Tina otici jos vise od Vonn, ali sam jos uvijek misljenja da amerikanka osvaja VKG.

                      Comment


                      • Svaka joj cast na ovom

                        15. pobjeda u karijeri Tine Maze

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Moze pobijediti Ligetya samo kad ovako skrate stazu. Smijesno je koliko su krate voznje bile.

                          Evo cekam da vidim ko ce pobijediti kod zena, ali mi se ne svidja ovo prepucavanje koje je poceo Tinin tim. Njen me tim posjeca na Gipsa Kostelica koji je trazio male sitnice da se sa nekim posvadja. Eto taman je Vonn Tini uputila psvoke . Nakon ovog takmicenja ce Tina otici jos vise od Vonn, ali sam jos uvijek misljenja da amerikanka osvaja VKG.
                          Pa mora da su prosle sezone dosta puta skracivali staze...

                          Tina i Aksel do naslova!
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Znas da sam mislio na ovu sezonu, a ne na proslu sezonu. Smijesno je da trka veleslaloma bude kraca(vremenski) od slalomske.

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              Evo cekam da vidim ko ce pobijediti kod zena, ali mi se ne svidja ovo prepucavanje koje je poceo Tinin tim. Njen me tim posjeca na Gipsa Kostelica koji je trazio male sitnice da se sa nekim posvadja. Eto taman je Vonn Tini uputila psvoke . Nakon ovog takmicenja ce Tina otici jos vise od Vonn, ali sam jos uvijek misljenja da amerikanka osvaja VKG.
                              Potpisujem... Tina i njen tim cesto imaju takvih ispada i stalno bi se s nekim prepucavali, ili sa slovenackim skijaskim savezom ili s medijima, evo sad s Von... Umjesto da drze jezik za zubima i puste je da radi ono sto joj najbolje ide, pogotovo sad kad joj ide sjajno, oni bi se prepucavali...

                              Comment


                              • U narednih 10 trka vozi se: 4 slaloma, 3 veleslaloma i po jedan super-g i spust.

                                Početkom januara Tina će napraviti nedostižnu prednost u odnosu na Voon, očekujem negdje oko 400 do 500 bodova razlike nakon ovih utrka.

                                Tina do naslova

                                Comment

                                Working...
                                X