Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kad je rodjendan vecem i od najveceg, Zeljeznicaru?

    Comment


    • Bio prije nekih mjesec dana ;) a stipu ove slavljenike..malo se poteglo pa ne znaju sta pisu

      Comment


      • Kopirao sam naslov sa jednog foruma

        Šes' i po decenija, a i dalje kara ko veliki!

        Sretan rođendan voljeni klube.

        Comment


        • 5 golova i 7 asistencija, a slab igrac.
          A dobro, vjerovatno najboljih 11 lige dolazi iz Zelje.
          Genius, outrageous, the best ever! RF!

          Comment


          • Originally posted by retro View Post
            5 golova i 7 asistencija, a slab igrac.
            A dobro, vjerovatno najboljih 11 lige dolazi iz Zelje.
            A sta tek reci za Zebinha

            Comment


            • Svi najbolji dolaze iz Zelje,pa nisi bas daleko pravo da ti kazem,nisu bas svi ali jeste vecina,ELDIN ADILOVIC objasnjava ovih dana,a objasnit ce i vama ne sekirajte se puno

              Ne kazem ja ima i kod vas dobrih,dobar je onaj Dupovac,ali ne igra u zadnje vrijeme,Torlak je najbolji stoper u ligi,Sesar vidi se da umije covjek da igra,Obuca je majstor,ali je meni PIKSI bezveze igrac,obicni petljanac...dobar je i Pehlic


              MGS,ovi su mladi tek 65 imaju i ne zovu se oni Sarajevo nego Torpedo,pa je neko onomad to promijenio,a veci od najvecih 90,malo li je
              Last edited by AK47; 24-10-11, 21:09.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Prvo ime je Torpedo koje je nakon godinu dana promijenjeno u FK Sarajevo. Kako ono vaše bješe NK Vaso Miskin Crni hahahahah.

                Sve tabel koje postoje pokazuju koje najveći i najbolji. Zdravo

                Last edited by danijelkr; 24-10-11, 21:24.

                Comment


                • Decko,mrs u cosak kad pojma nemas,VASKO???Nakon ovoga necu ni da se raspravljam,pricam s MGS-om a ne s tobom

                  Necemo se raspravljati dalje jer te mogu banovati,zato tisina jer zna se ko je najbolji

                  Pa jesi li ti svjestan sta pises,Zeljeznicar je uvijek bio klub naroda,a ne vjestacka institucija kao Sarajevo koje je sistem napravio
                  Last edited by AK47; 24-10-11, 21:26.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Decko,mrs u cosak kad pojma nemas,VASKO???Nakon ovoga necu ni da se raspravljam,pricam s MGS-om a ne s tobom

                    Necemo se raspravljati dalje jer te mogu banovati,zato tisina jer zna se ko je najbolji
                    Istina boli.

                    Comment




                    • Uploaded with ImageShack.us


                      TOLIKO O TOME...........................SRETAN TI ROĐENDAN VELIKI KLUBE ;)

                      Comment


                      • Ja baratam logikom, a tabele me ne interesuju. Da Sarajevo ima status najveceg, potreban je bio neki ekstra rezultat, tipa neko evropsko takmicenje, ili rez u bivsoj Jugi, a ne pilicarenje po BiH... Kad vec to nemaju ni Sarajevo ni Zelja, onda se ide logikom, koja je surova. Sarajevo grad je postojalo i prije 1946. godine. Pretpostavljam da se nije cekala 1946. i FK Torpedo, vec su svi navijali za Zelju. Godina 1946. je ona kada u SFRJ su se stancali klubovi kao na traci. A pod rednim brojem stotinu i nekim je stvoren i FK Torpedo. Izmedju ostalih bilo je i po 5-6 FK Lokomotiva, FK Dinama, FK Partizana, FK Zvezdi...

                        Comment


                        • MGS,polufinale Kupa Uefa,nije los rezultat,to cak mozemo nazvati malo boljim u evropskim okvirima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Zavaralo me ovo negiranje navijaca manjeg kluba, pa se smetnulo sa uma... A je li Sarajevo ikad ucestvovalo u tom kupu?

                            Comment


                            • Culi su za njega,mislim kup ako ti je lakse,jedino sto imaju Piksija pa ce ih odvesti,kazu igrac velikih mogucnosti i ljubimac publike,htjedoh reci na njihovom stadionu ali nije njihov iznajmljuju ga...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Ja baratam logikom, a tabele me ne interesuju. Da Sarajevo ima status najveceg, potreban je bio neki ekstra rezultat, tipa neko evropsko takmicenje, ili rez u bivsoj Jugi, a ne pilicarenje po BiH... Kad vec to nemaju ni Sarajevo ni Zelja, onda se ide logikom, koja je surova. Sarajevo grad je postojalo i prije 1946. godine. Pretpostavljam da se nije cekala 1946. i FK Torpedo, vec su svi navijali za Zelju. Godina 1946. je ona kada u SFRJ su se stancali klubovi kao na traci. A pod rednim brojem stotinu i nekim je stvoren i FK Torpedo. Izmedju ostalih bilo je i po 5-6 FK Lokomotiva, FK Dinama, FK Partizana, FK Zvezdi...
                                2 titule Jugoslavije u onakoj ligi je po meni veliki uspjeh, 1/8 finala Kupa prvaka sa Manchester-om je uspjeh. Kad gledamo prvenstva Jugoslavije i BiH, Sarajevo je bilo na 5. mjestu vječne liste, a Željezničar osma pozicija(nisam za ovo siguran 100%). U BiH na vječnoj list smo prvi, Željezničar treći. To koje kad osnovan ne bi trebalo značiti koje veći ili manji. Bez veze je rasprava.....

                                Comment

                                Working...
                                X