Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=34374

    Bice zanimljivo pratiti situaciju

    Comment


    • Zivo me zanima sta ce biti za Slobodu, veliki je to dug.
      Sretan 90ti rodjendan fudbalskom klubu Zvijezda. Povodom tog slavlja, dobili su i specijalnu opremu koju ce nositi

      Comment


      • Ma biće to ko što i uvijek bude nađe se neko kompromisno riješenje. Šta je puta bilo ovakvih situacija pa na kraju ništa ne bude.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Jos jedan klub je ostao bez trenera, ali ga nije klub smijenio nego je on napustio klub zbog svadja na treninzima. Elvedin Beganovic nije vise trener NK Celik Zenica

          "Necu se vise vracati. Dao sam ostavku zbog svadja na treninzima posljednjih dva - tri dana. Ne mogu vise pricati, bit ce vremena za to. Uglavnom, nisam vise trener Celika", rekao je Beganovic za SCsport.ba.

          Na jucerasnjem treningu potukli su se Aldin Sisic i Haris Heco, nakon cega su obojica suspendovana. Nakon ostavke Beganovica u narednom susretu ekipu ce voditi Amir Japaur.

          Jedna vijest iz FK Sarajevo, svi igraci koji su igrali protiv GOSK-a i strucni stab je kaznjen novcanom kaznom (prema nekim informacijama ta kazna je 1000 KM po igracu)

          Comment


          • Jeste 1000km kazne za sve igrače koji su igrali protiv GOŠK-a.

            Raspored 18. kola Premijer lige BiH:

            Čelik - Slavija
            Velež - Sarajevo
            GOŠK - Kozara
            Sloboda - Leotar
            Borac - Široki Brijeg
            Zvijezda - Rudar
            Željezničar - Travnik
            Olimpic - Zrinjski
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • grbavica.jpggrbavica 2.jpgsjever.jpeg

              JEBO BREGU,SVI NA ZELJU!

              Comment


              • Nakon onako vatrometnog prošlog kola punog neočekivanih rezultata u ovom ipak očekujem više-manje sve kečeve. Mada Gošk mi je do bola nejasna ekipa, razmontiraju nas u Gabeli pa izgube od Slavije na domaćem pa ubiju Sarajevo na Koševo tako da me ne bi začudilo da Kozara otrgne nešto. Ostale priželjkujem kečeve, a realno moguće da Sarajevo nešto uradi jer Velež kao ni Gošk ne liči mi na ekipu koja može nizati pobjede u nekim velikim serijama. Zanima me i kako će Željezničar odigrati, nekako sam mišljenja da će biti ili 4:0 ili neko iznenađenje sredine nema.
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-03-12, 22:59.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Sarajevo sutra ne smije da izgubi i mora se pokusati dobiti utakmica protiv Veleza. Matko i Comor su pod suspenzijom, dok se Belosevic i Sesar vracaju u tim.

                  Comment


                  • Ovo je jedinstvena prilika Ivanu Tatomirovicu da se nametne treneru Jovicu, a sigurno ne moze losije odigrati od Comora. Mislim da sutra Jovic odustaje od formacije 4-3-3 i da ce to biti samo s jednim klasicnim napadacem. Iako jos uvijek vazi zabrana gostujucim navijacima sutra ocekujem dosta nasi navijaca u Vrapcicima i normalno ocekujem pobjedu.

                    Comment


                    • Šta glume više sa tim zabranama navijača? Kako da zabrane nama da idemo u Prijedor i zašto? Incidenti se jesu dešavali ali pogledajte na kojim utakmicama. Te utakmice se proglase utakmicama visokog rizika, obezbjeđenje se digne na viši nivo i ćao. Sad im je kao bolje ovo rješenje gdje navijači idu neorganizovano zavlače se među domaće. Pa prije će tu biti incidenata i kako to iskontrolisati. Eee fudbale. Baš im je to veliki problem u godini odraditi 5 utakmica sa jačim obezbjeđenjem a mogu svaki dan obezbjeđivati razne strane diplomate
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                          Šta glume više sa tim zabranama navijača? Kako da zabrane nama da idemo u Prijedor i zašto? Incidenti se jesu dešavali ali pogledajte na kojim utakmicama. Te utakmice se proglase utakmicama visokog rizika, obezbjeđenje se digne na viši nivo i ćao. Sad im je kao bolje ovo rješenje gdje navijači idu neorganizovano zavlače se među domaće. Pa prije će tu biti incidenata i kako to iskontrolisati. Eee fudbale. Baš im je to veliki problem u godini odraditi 5 utakmica sa jačim obezbjeđenjem a mogu svaki dan obezbjeđivati razne strane diplomate
                          100% si upravu,ali kaze komitet nema trenutno sukoba. Pa naravno da ih nema kada nema gostovanja,ali doci ce dan kada ce ponovo biti gostujuci navijaca,a ako policija ponovo zakaze opet moze doci do nereda,dzaba im zabrane.


                          Ovi manijaci,mole ljude da dodju na utakmicu a imaju 11 pobjeda zaredom,pa stvarno su smijesni,i evo sada vidim jedva 7000 na stadionu,docice sezona kada cemo mi biti prvi pa ce vidjeti kako se to radi

                          Comment


                          • Ma Komitet nece da pusti dolazak gostujuci navijaca sve dok postoje politicka natezanja. Bio sam protiv ove zabrane, ali vrijedniji ljudski zivot koji je mogao da se izgubi da je se nastavilo ici na gostovanja na kojima si ziva meta.

                            Odigrane utakmice

                            Celik - Slavija 1:2
                            Olimpic - Zrinjski 3:0
                            Zvijezda - Rudar Prijedor 2:0
                            Sloboda - Leotar 2:1

                            Poslije ove prve utakmice u Zenici jasno mi je zasto je Beganovic otisao sa klupe Celika, ovo nisu cista posla.

                            Comment


                            • Stvarno ne znam sta da ocekujem sutra u Mostaru,mozda malo sada kada smo na zemlji i bude neki dobar rezultat posto je sada dokazano kada se digne euforija mi gubimo.Nerijeseno bi dobar bio rezultat

                              Danas sam ubo na kladionici Olimpic 2,05 kvota


                              EDIT:Zeljo poveo,jedva nakon greske golmana
                              Last edited by DinoFC; 24-03-12, 18:20.

                              Comment


                              • Prvi utisci nakon utakmice su OK. Borac dobar, bolje reći borben uigranost još nije na nivou, borbenijeg i rastrčanijeg ga nismo gledali odavno. Glupo je kukati na sudiju ali ono je sramota. Penal, ofsajdi, nije dao Ješeu drugi žuti čovjek startuje sa leđa na Staju. Onda staja ima otvoren put ka golu 1 na 1 on vraća faul ne poštujući prednost, ovaj vamo linijski maše nepostojeće ofsajde a mila moja majko šta ono bi večeras. Oko 20 min. povrediše Bilbiju prvo sam mislio po reakcijama da je slomio ruku onda se vratio na teren da bi izašao poslije par minuta možda i jeste slomljena a nakon toga ulazi Graha pa su uloge napadačkog dijela dosta izmješane. Trener možda mi se čini a možda i ne, završio je večeras sa Srđom Kneževićem koji je uzgred odigrao katastrofalno a nije se obazirao na neke njegove prozivke i mijenjan je na poluvremenu. Najagilniji Krunić, Raspudić, Staja u odbrani odlični Stakić i Marka. Pogodio je i stativu Krunić ako se ne varam

                                U suštini Borac napadao, šutao, izveo 10 - 15 kornera ali nije ušlo i jbt ga. Biće bolje samo nek ovako ginu na terenu
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 24-03-12, 20:16.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X