Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zrinjski - Čelik 1-0
    Sarajevo - GOŠK 0-1
    Travnik - Olimpic 1-0
    Široki Brijeg - Zvijezda 0-0
    Slavija - Velež 0-0

    Rezultati sa poluvremena. Svakako iznenađenje vodstvo GOŠK-a na Koševu, no vidjećemo imaju li snage da izdrže do kraja.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Da sam rezirao ovo kolo po svojim zeljama ne bih ovako dobar posao odradio,odlicno

      Siroki odigrao nerijeseno sa Zvijezdom i sada zaostaju 6 bodova za nama,Sarajevo nevjerovatno izgubilo od GOSK-a za kojih su ova tri boda zlata vrijedna.Sarajevo nakon trijumfa nad Slobodom u proslom kolu ovim debaklom sebi znatno umanjuje sanse u borbi za naslov.Zrinjski isto tako ispustio 2 boda u borbi za Evropu,dok je Travnik poceo da hvata bodove spasa,prvi je stradao Olimpic.Velez dobio u gostima Slaviju

      Do duple krune...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Željo na odličnom putu da osvoji titulu, Široki, Borac, Zrinjski, Olimpic, Sarajevo, svi kiksali. Ovo su Manijaci mogli samo sanjati, ali eto san je postao java.
        Vidi se da ova liga ide prema naprijed, do skoro je nemoguća misija bila pobijediti u gostima 0-5, a eto Željo dobi Rudar jučer 0-5. Zvijezda otkide bod Širokom, GOŠK uze 3 boda na Koševu iako su prošlo kolo izgubili od fenjeraša Slavije kod kuće. Nema više onih "domaćinskih kola". Sve više me to raduje, valjda to privuče narod na stadion. Ipak kada nas što više ode i plati kartu za svoj klub, odmah finansijski ga podpomaže, ali dok budemo govorili yebo ovu ligu ja ću ostat gledati Machester, Juventus i slično ništa od nas.
        Eto i Slavija izgubi kod kuće nakon pobjede u Gabeli, Zrinjski remizira sa Čelikom. Stvarno iznenađujući rezultati.

        Velež igra sve bolje i vjerujem u njihov prolaz u finale Kupa sa ovakvom igrom. Također i Čelik se poče dizati. Travnik stigao do zlata vrijedne pobjede nad Olimpicom.

        Biće zanimljiva borba za Evropska takmičenja dosta klubova je u konkurenciji. Željo mnogo blizu titule, samo trebaju do kraja pametno igrati, ispuniti Grbavicu do kraja svaku utakmicu ova ekipa sa Zebom, Adilovićem, Bekrićem je to zaslužila.

        Današnji rezultati:

        Sarajevo - GOŠK 0-2
        Travnik - Olimpic 2-1
        Široki Brijeg - Zvijezda 0-0
        Slavija - Velež 0-1
        Zrinjski - Čelik 1-1

        Jučer:

        Leotar - Borac 3-0
        Rudar - Željezničar 0-5
        Kozara - Sloboda 1-1

        Tabela:

        1. Željezničar 41
        2. Široki Brijeg 35
        3. Sarajevo 32
        4. Borac 32
        5. Zrinjski 31
        6. Olimpic 27
        7. Čelik 24
        8. Zvijezda 23
        9. Velež 23
        10. GOŠK 18
        11. Rudar Prijedor 18
        12. Sloboda 17
        13. Leotar 16
        14. Travnik 16
        15. Kozara 14
        16. Slavija 10
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Sarajevo Listica TITULA!

          Comment


          • Danas me je stid bilo kako je Sarajevo odigralo protiv GOSK-a nismo stvorili priliku. Izostatnak Sesara i Belesovica je ostavio traga na ekipu. Umjesto ove dvojce igraca utakmicu su poceli K. Handzic i S. Trebinjac koji ne zasluzuju dres Sarajeva, ovaj prvi je igrao ko nekog zadnjeg veznog u opisu te pozicije da presjeca protivnicke napade i da salje upotrebljive lopte prema naprijed. On nije ni presjeco i slao napred lopte vec je svaki duel izgubio i svaku loptu je vracao nazad. Trebinjac trenutno najgori u igrac u PLBiH. Za oba gola je glavni krivac.

            Danas je Dragan Jovic toliko gresaka napravio u postavci ekipe da se ovo nije desavalo ni Mirzi Varesanovicu. Nismo mi dovoljno uigrani da se forsira formacija 4-3-3 koja bez Sesara u ekipi nije izvodljiva. Ma moglo bi se jos negativnog napisati hejbet. Samo je sreca sto su Borac, Siroki i Zrinjski kiksali.

            Comment


            • Ovo danas je bilo toliko ruzno za oci,da je to bilo strasno,ja ne znam da li se moze igrati gori "fudbal" od ovoga Ni da Mourinho dodje ja ne znam da li bi sa ovom ekipom mogao sta,mora se prvo dovesti neki ozbiljni igraci da bi se nesto napravilo

              I oni novi igrac Sarajeva Diatta,bolje sto nije bilo prenose da ljudi ne vidi kako on igra,znaci gore ne moze od toga

              Comment


              • Mislim da smo izgubili sve sanse da stignemo Zelju.

                Comment


                • Novi trener Borca predstavljen , Slavisa Bozicic :



                  Nikad nisam cuo za ovog anonimusa , ako neko zna nesto od njemu neka napise ;)
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Novi trener Borca predstavljen , Slavisa Bozicic :

                    Nikad nisam cuo za ovog anonimusa , ako neko zna nesto od njemu neka napise ;)
                    Nije bas anonimus onima koji prate nasu ligu. Dosta je cijenjen medju trenerima u BiH. Mislim da je sa Modricom bio prvak BiH. Dosta lijep je trag ostavio u Kaknju gdje je bez ikakvog razloga smjenjen.

                    Mislim da je ovo dobar potez za Borac.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Nije bas anonimus onima koji prate nasu ligu. Dosta je cijenjen medju trenerima u BiH. Mislim da je sa Modricom bio prvak BiH. Dosta lijep je trag ostavio u Kaknju gdje je bez ikakvog razloga smjenjen.

                      Mislim da je ovo dobar potez za Borac.
                      jeste , spomenuo je u intervju , u svakom slucaju vidi se po prici da covek ima to nesto , tj zna svog posla. Valjda ce doneti titulu u BL
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Clanovi upravnog odbora FK Sarajevo su pruzili podrsku Draganu Jovicu, dok je Hadziomerovic dao ostavku. Jos da kazem da su igraci kaznjeni zbog lose igre.

                        Tim kola (po izboru portala scsport.ba)

                        Comment


                        • Nije trener baš anonimus, čovjek postepeno gradi karijeru i gdje god je bio od tih manjih klubova uspio (jedne uveo u viši rang, drugima sačuvao opstanak, Modriči donio titulu) i ovo bi mu trebala biti najviša stepenica u dosadašnjoj karijeri. Da li će je uspješno pregaziti pokazaće vrijeme.

                          Inače vikend čudnih rezultata i sječe trenera, pao je i Karačić a upravo klubovi koji su zamjenili trenere igraju jako bitan meč sljedećeg vikenda. Iskreno se nadam da ćemo se odlijepiti od sarajeva kad oni već nisu iskoristili priliku da pobjegnu nama.

                          To bi bio ogroman korak ka Evropi, i s obzirom da imamo Kup kroz koji možemo nešto uraditi teret prebacujemo na Koševo gdje su nekako zataškali ovaj vikend slab rez ali ako dođe kiks i sa vrlo dobim Veležom moglo bi biti i tamo turbulencija.

                          Željezničar za sada plovim mirnim morem ali liga je takva za čas mogu i njih talasi da zapljusnu, dva kiksa za redom i panika se uvlači. Ruku na srce trenutno igraju najljepši fudbal. Zrinjski će prijetiti ovim evropejcima i biti mač nad glavom d oposljednjeg kola
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Slaviša je izuzetan stručnjak. Mislim da je Borac odradio pravu stvar njegovim dovođenjem. Čovjek je bio prvak BiH sa Modričom, htio Rudar Kakanj da uvede u Premijer ligu, no to očigledno nije bio cilj čelnih ljudi Rudara pa je otišao iz tog kluba na žalost svih navijača Rudara kojima je za veoma mal period prirastao srcu. I dan danas Kakanjci pričaju sve najbolje o njemu.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Vlado Capljic novi trener Slavije

                              Njima da dodje i Mourinho ne bi se spasili!

                              Comment


                              • Evo i moj post je vezan za novog trenera.

                                Marin Bloudek ce naslijediti Branka Karacica na klupi Sirokog Brijega.

                                Bloudek je u Premijer ligi vodio tri kluba - Zepce, Celik i Zrinjski. Pored toga sjedio je na klupi mnogih slovenskih klubova - Maribor, Drava, Krka, Pohorje, Zeleznicar, Smartno i Paloma

                                Comment

                                Working...
                                X