Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je Leotar pobjedio i nisam toliko izenadjen posto je stvarno tesko gostovanje u Trebinju,samo je malo previsoko 3-0,posto je malo kome Leotar zabio toliko golova,Borcu se pale crvene lampice sto se tice prvenstva.

    A Zeljo je nevjerovatan,pa nisam smio ih igrati na kladinici zbog nekog kvazi nadanja da bi mogli kiksati i igrati nerijeseno,vidim Prijedor 1 poraz i 1 ili 2 nerijesena kuci i sve pobjede a ovako ih demoliraju.Tesko ce neko izdrazti ovakav tempo,ali vidjecemo.

    Comment


    • ?
      http://sportsport.ba/bh_fudbal/borac...-ostavku/76771

      Comment


      • U 3 utakmice je dato 10 golova, solidno, nema sta Nadam se da ce i sutra biti ovako razigrani timovi, prije svega Sarajevo

        Comment


        • Oficijalni navijacki , nema sumnje , Stojnic dao ostavku , ne bi me iznenadilo da se Jagodic vrati iako bi ja na toj poziciji volio videti Branimira Tulica

          http://www.borac-sport.com/index.php...-21&Itemid=113
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Utakmicu nisam bio u prilici gledati jer namam Moju TV,vidio sam samo golove.Zeba-Bekric-Adilovic Plava lokomotiva nastavlja svoj put,slijedeca stania Travnik!Sto se tice borca oni ove godine neka budu sretni ako izbore Evropu

            JER SI JEDAN JEDINI JER SI NEPOBJEDIVI! 1921!

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Oficijalni navijacki , nema sumnje , Stojnic dao ostavku , ne bi me iznenadilo da se Jagodic vrati iako bi ja na toj poziciji volio videti Branimira Tulica

              http://www.borac-sport.com/index.php...-21&Itemid=113
              Nevjerujem da će Jagodić 'izraditi' Kozaru i vratiti se u Borac. ;)
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Borac izgubio, jos da Listica sutra kiksa i ne moze bolje

                Sutra lagano sa Goskom, 3-0 dovoljno ;) komsije sada imaju nesto laksi raspored ali mi ako budemo isli tekmu po tekmu sanse su jos uvijek tu

                Comment


                • Danas me je iznendali velika pobjeda Zeljeznicara. Znam da je tri puta Zeljeznicar jaci od Rudara ali sam ocekivao vise od ekipe iz Prijedora.

                  Nadam se da me nece pogrijesno navijaci Borca shvatit, ali Borac ovu polusezonu kao i prethodne isao po principu daj da sad skupimo kvalitetne igrace i izborimo Europu, a kasnije cemo neke druge dovesti. To je prolazilo zadnje dvije godine, ali izgleda nece ove. Posebno me je iznenadio Baja koji je vazio za trenera koji zeli da ima jasnu sliku svoje ekipe prije pocetka priprema i da se dovode igraci koji ce biti vezani za Borac na duzem periodu.


                  Sutra ako Bog da nova pobjeda uz nadam se dopadljivu igru nasi igraca. Kako mi je prijatelj rekao travnjak je u dobro stanju.
                  Last edited by danijelkr; 17-03-12, 20:24.

                  Comment


                  • Gledao sam danas Kozaru..
                    Prvo poluvrijeme ocajno bez nekih sansi,samo treba izdvojiti da nije sviran penal za Kozaru..
                    Drugo poluvrijeme Jagodic uvodi ne sposobnog Ujica koji nakon samo 2-3min nije uspio pogoditi gol sa 2 metra,onda je penal jedva iskoristio Pehilj..
                    Nakon tog penal jos dvije stopostotne sanse za Studena i Kojica koje nisu iskoristene,i nakon toga je uslijedila kazna golom Mesanovica u 81 minutu..
                    Najzalosnije je sto Studen koji ima 36 godina,je najspremniji igrac u Kozari,covjek je od 75-90 minute istrcao 4 sprinta kao da je pocetak utakmice,a ne kraj...Ovo sve ostalo je katastrofa mozda jedino treba izdvojiti Stjepanovica i Pejica...
                    Sudjenje je bilo katastrofa...

                    Comment


                    • Golovi sa utakmice

                      Rudar Prijedor - Zeljeznicar 0:5



                      Leotar - Borac 3:0

                      http://rtrs.tv/av/player.php?id=4935&x=0

                      Comment


                      • Sad sam čuo na vijestima da je Baja podnio ostavku, to je upravo promjena na koju sam aludirao danas. Jednostavno nije išlo ovaj put, hvala Baji za sve u Borcu je 15 - 20 god. ali daljnji ostanak samo bi produžio agoniju. Nadam se da su u klubu shvatili da neka prelazna rješenja nisu rješenja i kad se može u sve uložiti moraće se i u to.

                        Nema šta potražiti pravo rješenje, dići ekipu, i juriti prva tri mjesta i Kup. To je sasvim realno. Baja je ugušio fudbal zarad neke taktike i šema kao da igra šah. Fudbal je jednostavna igra, pusti to, kao da trenira Čelsi ušao u neke taktičke visokoumne vratolomije

                        Mislim da u BH nema šta tražiti kad je u pitanju nasljednik
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-03-12, 22:42.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Danas me je iznendali velika pobjeda Zeljeznicara. Znam da je tri puta Zeljeznicar jaci od Rudara ali sam ocekivao vise od ekipe iz Prijedora.

                          Nadam se da me nece pogrijesno navijaci Borca shvatit, ali Borac ovu polusezonu kao i prethodne isao po principu daj da sad skupimo kvalitetne igrace i izborimo Europu, a kasnije cemo neke druge dovesti. To je prolazilo zadnje dvije godine, ali izgleda nece ove. Posebno me je iznenadio Baja koji je vazio za trenera koji zeli da ima jasnu sliku svoje ekipe prije pocetka priprema i da se dovode igraci koji ce biti vezani za Borac na duzem periodu.


                          Sutra ako Bog da nova pobjeda uz nadam se dopadljivu igru nasi igraca. Kako mi je prijatelj rekao travnjak je u dobro stanju.
                          Što se tiče Željezničara upravo ono što reče Osim, ušli su u period kad praktično sve ide, imaju veliku prednost koja im daje krila, puni su samopouzdanja i guraju. Tako je bilo i sa Sarajevom na početku prvenstva, često i Široki uđe u te serije u drugom dijelu kada su prosto nezaustavljivi.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Ove sezone je meni najbitnije da Sarajevo zadrzi neko od prva 3 mjesta i ode u Europu, tj da igramo kvalifikacije. Ako Jovic dogura dotle onda ne sumnjam da vec sljedece sezone mozemo po titulu.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Ove sezone je meni najbitnije da Sarajevo zadrzi neko od prva 3 mjesta i ode u Europu, tj da igramo kvalifikacije. Ako Jovic dogura dotle onda ne sumnjam da vec sljedece sezone mozemo po titulu.
                              Jović je dobro rješenje za klupu, dobar je i Osim i onaj trener Širokog jedino mi nikako da nađemo rješenje. Čekam samo koji li će anonimus sad da izleti. Gdje li ih samo nalaze da se praksaju na Borcu. Kad imaš dobrog trenera nije problem istrpii par loših partija ali ako imaš nekog anonimusa što ga više ostaviš na klupi on sve više unazađuje tim a na kraju upadnu u neki dril i pogube konce kao da se nikad tim poslom nisu ni bavili
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Imao je Borac Jagodica kao pravog trenera, samo sto ga su ljudi u Borcu lagano rijesili. Vlado Jagodic je bio ozbiljan kandidat da dodje na klupu Sarajeva, ali je morao odbiti jer je dobio prijetece pozive.

                                Mislim da pored Jagodica pravo rijesenje za Borac je Milomir Odovic, samo on sad nije ostvarivo rijesenje jer polaze za licencu.

                                Comment

                                Working...
                                X