Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pa gdje su,ja ih nesto i ne vidim,on je prije govorio traze me ovi,traze me oni,da bi i sam nedavno rekao ma ima ponuda ali nece niko da plati obestecenje...
    Gdje je to rek'o ?Na sportsport.ba?
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Kojasevic izmedju Podgorice i Kine

      Iako je Damir Kojašević u jučerašnjem razgovoru za naš list rekao kako odlazi u podgoričku Budućnost, iznenada se pojavila mogućnost da se dojučerašnji ofanzivni veznjak Sarajeva preseli u Kinu. Kako smo saznali iz izvora bliskih bordo klubu, na transferu radi menadžer Vojislav Dragović, nekadašnji golman Sarajeva.
      Vojo nas sigurno nece zeznuti, ovo je bolja opcija od Buducnosti. Samo da ode vise, da ne gledam onu nusku.

      Comment


      • portal sarajevo-x medijski pokrovitelj FK Sarajeva.
        http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...jevo/120124049

        Comment


        • Na danasnji dan rodio se jedan od najvecih nogometasa koje je BiH ikada imala - Asim Ferhatovic Hase. Njegovo sportsko srce prestalo je kucati u noći izmedju 24. i 25. januara 1987. godine. Sudbina je htjela da to bude na njegov 54. rodjendan.

          Njegova legendarna izjava, kada je se vratio iz Turske.

          "Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu."

          Comment


          • Kod nas od onih što sam prethodni put nabrojao nisu došli Žuržinov i Cimirot ali je došao mali Perica Ivetić iz Veleža i mislim da je otprilike tim kompletiran za proljeće, možda još Majkić da se vrati iz Rusije. Sa ovim timom očekujem barem 9-10 pobejeda a od ona 3 rezultata u gostima- Zrinjski, Željezničar, Sarajevo po svemu sudeći zavisiće kome ide titula. Nisam preveliki optimista pogotovo što imamo skor sa Željom u međusobnom 0:3 pa praktično imaju već sad +7. Oko Kupa sam nešto veći optimista, zavisi i od žrijeba naravno.
            Prvu prijateljsku protiv Proletera iz Teslića nismo odigrali zbog nevremena a u subotu igramo sa Modričom.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...jevo/120129079
              2 perspektivna pojacanja za nas.

              Comment


              • http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...-bih/120130141
                PRVI SPANAC U BIH LIGI!

                Comment


                • Ipak je dosao, ma nisam nesto optimistican u vezi njega. Mozda bude ko vecina igraca koji dodju u Olimpic, budu pola godine i odu.

                  Kontrolne utakmice Sarajeva u Citluku i Medjugorju

                  Spoiler
                  Sutra, 30.01.2012., ekipa Bordo tima kreće put Čitluka gdje će obaviti prvi dio priprema. Naši fudbaleri gostovaće u ovom gradu do 5. februara, za kada je planiran povratak u Sarajevo. Pored svakodnevnih treninga, biće odigrana i dva prijateljska susreta. Prvi je zakazan za 1. februar u Čapljini, protiv istoimenog protivnika, a drugi će biti odigran četiri dana kasnije protiv bugojanske Iskre.

                  Nakon odigrane utakmice protiv FK Iskra Bugojno, tim sa Koševa vratiće se u Sarajevo, gdje će boraviti do 15.2.2012. Za to vrijeme odigraće dvije kontrolne utakmice. Za 9. februar zakazan je okršaj na Koševu, sa ekipom Travnika, a 4 dana kasnije, ekipa FKS biće domaćin FK Sutjeska iz Foče.

                  Polazak u Međugorje je zakazan za 15. februar, a povratak osam dana kasnije, 23. februara. U planu je odigravanje 3 utakmice u Međugorju. Prva će biti protiv jednog mađarskog prvoligaša koji će boraviti u ovom hercegovačkom gradu u istom periodu. Drugi susret je dogovoren za 19. februar, protiv banjalučkog Borca, a treći će biti odigran 23. februara protiv Zrinjskog.

                  Istog dana fudbaleri našeg tima vraćaju se u Sarajevo gdje ih čeka posljednja provjera pred početak proljetnog dijela sezone, utakmica protiv FK Olimpic.

                  "Atmosfera u ekipi je zaista odlična i momci rade punom parom. U Čitluku ćemo još pojačati intenzitet treninga. Što se tiče zdravstvenog stanja u ekipi, moram reći da je ono dosta dobro. Momci su uglavnom zdravi, osim Šehovića, koji neće putovati sa nama u Čitluk. Čeligija je također upitan s obzirom da su mu na ljekarskom pregledu dijagnosticirani neki problemi sa srcem."-rekao je Dragan Jović, trener FK Sarajevo.

                  Comment


                  • Vidjecemo dal ce mu odgovarati BIH kao drzava. Prvenstveno zbog klime i terena pa do ostalih sitnica. Zelim mu svu srecu, jer mnogo bi znacilo kad bi se jedan Spanac istakao u ovoj ligi.

                    Comment


                    • Samir Bekric je po svemu sudeci dogovorio povratak u plavi dres,veliko pojacanje

                      Comment


                      • Igrac koji je prekucao ovu ligu i sigurno veliko pojacanje za Zeljeznicar. Samo problem je za vas sto znate da odlazi na ljeto i nece moci pomoci ekipi u Europi.

                        Comment


                        • Moze on ostati ako se poklope neke stvari,nikad se ne zna,mislim da moze odigrati Evropu pa onda otici,ali vidjet cemo,samo nek potpise,15 golova i 13 asistencija prije dvije godine u PL,dovoljno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jedna stvar ne ide u prilog tome da ce ici odma,a to je da ovaj lik bas izuzetno voli Zelju...cini mi se da je sve vrijeme patio za Grbavicom i plavim dresom...siguran sam da ce mu Amar ponuditi odlicne uslove,tako da se ne bih iznenadio da ekipa koju trenutno imamo ostane na okupu i dogodine

                            Comment


                            • Ja sam cuo da ima menadzere koji ga zele sad tusnuti jer nema nikakve ostete za njega pa bi sve islo njima, ali on nije pod svaku cijenu zelio ici u egzoticne zemlje.

                              Ovo je dokaz da voli klub i da mu nije toliko stalo do para. Samo realnia je opcija da ode na ljeto jer ce biti bas trazena roba.
                              Last edited by danijelkr; 01-02-12, 14:47.

                              Comment


                              • Evo sam procitao njegovu izjavu gdje kaze da ga je trazilo Sarajevo,odnosno da ga je kontaktirao Irfan Redzepagic,mislim logicno jer je najbolji igrac ove lige ako zaigra sigurno,ali njemu se izgleda ide u Zelju jer ima bolje ponude,ali nece da ih prihvati,legenda
                                Last edited by AK47; 01-02-12, 16:03.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X