Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog kakve mi gluposti moramo UEFI uplatiti 36.000 eura... Znam da voite Sarajevo, ali mozel se to nekim drugim metodama pokazivati?

    Comment


    • Onaj transparent treba uvijek da se stavlja, jer ono nije nikakva provokacija(ocito njima jeste jer su glavni krivci za to sto je se desilo, ovdje sam mislio na Europu), nego UEFA-u boli istina kao i u bilo kojoj drugoj situaciji.

      Za baklje to je zasluzeno, ali kazniti nas zbog desetak baklji sa 36.000 € i Zenitove sa 50.000 € je ne logicno i dokaz da je UEFA jedna kriminalna organizacija ciji poslovi nisu izbliza onakvim kakvim predstavljaju svijetu.

      Comment


      • Jirzi Plisek vise nije trener Sarajeva.Kao njegova zamjena spominje se Husref Musemic.
        Last edited by Joe Cole 10; 19-12-11, 21:35.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • JC, ja bi volio da on to bude ali je jedan covjek koji ga poznaje pitao ga je da li je moguce da se vrati rekao mu je da nije(razlog ne zna). Po meni je Faruk Hadzibegic, Abdulah Ibrakovic imena koja ce se spominjati. Moje opcije pored Husrefa su Jovic (zauzet u Zvijezdi), Odovic (zauzet u GOŠK-u, a i plav je) i Selimovic (Iskra Bugojno), to je iz nase lige.


          Zao mi je Pliseka ako je zbog ovog morao da ode.

          Comment


          • Sta sam ja rekao sinoc,znao sam da mu se ovo sprema i ovo je otprilike rasplet kakav sam ja i ocekivao,pocetnicka euforija i sve,a na kraju ne mogu covjeka da istrpe godinu dana,tesko ce do rezultata

            EDIT: Danijele jesi li ozbiljan ti s ovim da bi Odovic preuzeo Sarajevo?
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Covjeku je otac bolestan i zena mu je trudna. Pored toga ima dvoje djece iz prvog braka, koje jedva da je vidio od kad je u Sarajevu. Da nije ovakva situacija ostao bi trener.

              Comment


              • Ja sam negdje procitao da je Husref veceras gostovao ne nekoj televiziji i da su ga pitali daa li ce biti novi trener Sarajeva,a on je odgovorio da ga niko nije kontaktirao ali ako ga pozovu da ce pristati.

                Zao mi je sto je Jirzi otisao,ali ako dodje Husref necemo sigurno mnogo toga izgubiti,ali strah me da ne izvuku nekog "strucnjaka" iz rukava.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Covjeku je otac bolestan i zena mu je trudna. Pored toga ima dvoje djece iz prvog braka, koje jedva da je vidio od kad je u Sarajevu. Da nije ovakva situacija ostao bi trener.
                  Ma citao sam ja izjave vaseg direktora kad kaze da s obzirom da je on strani trener(valjda mu to podrazumijeva da je odmah bolji od nekog naseg) rezultati nisu dobri

                  To da mu je zena trudna je pretpostavljam znao ranije,posto ga je valjda on pravio(mislim na prinovu),isto mogu reci i za djecu(kad je dosao u Sarajevo morao je pretpostavljati da ih nece vidjati pa je opet dosao)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Svasta moze da bude razlog njegovog odlaska, ali ovim ljudima koji vode klub vjerujem(mislim da ne lazu oko njegovog odlaska) i nadam se da ce sad nakon sto je Jirzi otisao pronaci najbolje rijesenje.

                    EDIT
                    Direktor Sarajeva Dino Selimovic

                    "Sa Plišekom sam dugo razgovarao i moram reći da smo zajedno došli do zaključka da je najbolje po klub i po njega da ostane u Češkoj. Nažalost ima više zdravstvenih problema u obitelji, a i supruga mu je u drugom stanju, tako da bi bilo vrlo upitno koliko bi bio fokusiran na posao. Još prije desetak dana Plišek mi je nagovijestio mogućnost da zbog zdravstvenih problema u porodici odstupi sa mjesta šefa stručnog štaba. Obzirom da sam ga zamolio da konačnu odluku donese prije sjednice Upravnog Odbora, koja je zakazana za utorak 20.12. došlo je do razgovora i konačne odluke" izjavio je Selimović.

                    Češki stručnjak se ponudio da u budućnosti bude na pomoći klubu kada su u pitanju sponzori i pripreme, te po pitanju eventualnih angažmana igrača FK Sarajevo u Evropu.
                    Last edited by danijelkr; 19-12-11, 23:15.

                    Comment


                    • Evo JC bi upravu za Husrefa Musemica

                      "Bilo je nešto malo razgovora do sada, ali još uvijek ništa konkretno", oprezan je Musemić.

                      "Ja definitivno jesam voljan da preuzmem Sarajevo, ali prije toga moramo sjesti i porazgovarati. Moraju se neke stvari riješiti. Ja imam svoje principe, ambicije i uslove. Ipak, moram reći da sam ja emotivno vezan za Sarajevo i svakako imam volju i želju da se vratim na Koševo. Svima bi nam interes trebao biti da se nađe najbolje riješenje", dodao je Musemić u razgovoru za SportSport.ba.
                      Kakvi ce to samo biti treninzi ako nas on preuzme, koliko ce samo psovki biti, ako ne rade kako treba.
                      Last edited by danijelkr; 20-12-11, 13:05.

                      Comment


                      • Ma Husref ce vjerovatno i da bude trener. Bit ce mi drago ako on dodje. Pliseku neka je sretno u rjesavanju problema

                        Comment


                        • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=29899

                          Comment


                          • Sad ne znam koliko je ovo istina ali prema pisanju scsporta.ba sarajevski Olimpic u svoje redove dovodi bivseg juniorskog kapitena Barcelone Fernando “Cuqui” Arriero Garcia. Cijeli tekst
                            Spoiler
                            Olimpic dovodi bivšeg kapitena Barcelone
                            Iako je u Premijer ligi BiH, trenutno zatišje u Fudbalskom klubu Olimpic ne sjede skrštenih ruku. Novo pojačanje “Vukova” će biti, ni manje ni više, nego bivši kapiten juniorskog sastava Barcelone Fernando “Cuqui” Arriero Garcia.

                            Saradnja i uslovi sa Arrierom su već dogovoreni, a menadžerskoj agenciji koja ga zastupa već je proslijeđen predugovor na potpis. On će ugovor na 18 mjeseci potpisati pred početak priprema kada se očekuje njegov dolazak u Sarajevo.

                            Fernando Cuqui Arriero Garcia rođen je 1990. godine. Bio je kapiten juniorskog tima Barcelone, a u prošloj sezoni igrao je za Villarrel B. Radi se o fudbaleru izražene tehnike koji igra na poziciji polušpica.

                            U Olimpicu najavljuju da će sličnu tendenciju dovođenja kvalitetnih, ali i mladih fudbalera nastaviti, pa će već u narednim danima biti još zvučnih pojačanja, kaže se u vijesti koju su nam poslali sa Otoke.


                            Prelazni roku u Bosni i Hercegovini krece tek u februaru, a pripreme vecine ekipa pocinju pocetkom januara.

                            Comment


                            • Sutra bi Dragan Jovic trebao postati novi trener FK Sarajevo.

                              Najbolje rijesenje za trenera, nisu mogli boljeg od domaci trenera. Samo da sutra to i zvanicno bude, pa da se polako krene sa pripremama i pohodu ka prvom mjestu

                              Comment


                              • Odrijesili su kesu i doveli trenera,boljeg od njega dobiti nisu mogli,vidjet cemo sta ce uraditi

                                EDIT:Jos nesto,ako se desi slucajno da se Samir Bekric vrati u Zeljeznicar ova polusezona se ne mora ni igrati
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X