Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas nakon dugo vremena vidio sam Adžema koji je pokazo da nije zaboravio igrati iako je iz Željezničara moram ga pohvaliti sjajan gol i još jedan šut kad je lopta završila na prečki/stativi. U Sarajevu od majstora malog fudbala bio Cuni, ali ponovo penali i poraz.

    Comment


    • ŠKORO POSTIGAO DOGOVOR SA SARAJEVOM!



      Dugo vremena se pričalo o povratku Alena Škore na Koševo. Sjajni 30-godišnji napadač trebao je ponovo obući bordo dres na početku ove sezone, ali nisu na vrijeme došli papiri iz Meksika.

      Nakon što su nedavno došli papiri iz Querétara, Škoro je dogovorio ugovor sa Sarajevom, koji će uskoro potpisati. Prema istom, Škoro će ostati na Koševu naredne dvije i pol godine.

      "Postigao sam dogovor sa Sarajevom o saradnji na dvije i pol godine, koji će biti potpisan krajem ove ili početkom sljedeće sedmice", kratko je rekao Škoro za SportSport.ba.

      Stvarno sam presretan povratkom najboljeg poslije ratnog igrača Sarajeva. Ljudi koji su ga gledali znaju koliko vrijedi i kakav je igrač. U karijeri nije imao sreće i on je jedan od igrača koji samo u svom klubu može da igra i pruža najbolje partije. Sa pojačanjima je se dobro krenulo i sada samo natjerati Pehlića da popravi zube i prođe ljekarski i još najmanje tri igrača.
      Last edited by danijelkr; 01-12-11, 16:09.

      Comment


      • Batistuta Gabrijele za tebe je Skoro Pele!
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Odlicna vijest!
          Sada u novi boj

          Comment


          • Zeba konacno dobio kakvu-takvu konkirenciju zeljo.gif

            Comment


            • Mogu da odahnu navijaci najvecih klubova iz Sarajeva, jer Koroman ne dolazi u Borac. Evo je dao intervju dje kaze da ima jos dvije i po godine ugovora u svom klubu i da, iako mu se trener zahvalio na uslugama, ima dovoljno debeo obraz da ostane i prima platu.

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Mogu da odahnu navijaci najvecih klubova iz Sarajeva, jer Koroman ne dolazi u Borac. Evo je dao intervju dje kaze da ima jos dvije i po godine ugovora u svom klubu i da, iako mu se trener zahvalio na uslugama, ima dovoljno debeo obraz da ostane i prima platu.
                Ma da im Zeba dodje mi smo prvaci ! sal2.gif tm872.jpg

                Comment


                • Ma zaboli nas
                  Mi sad imamo Skoru

                  Comment


                  • Ako bi igrao ko što je igrao u Zvezdi, bio bi pojačanje samo ne dovoljno za osvajanje lige. Poznavajući Baju on nije ni planirao njega, njemu je Grujić i mladi igrači prioritet. Ako nisam upravu nek me ispravi Borac, Banja Luka koji dosta bolje od mene zna o Baji i Borcu.

                    Comment


                    • Obilježavanje 90 godina postojanja dva kluba, Radničkog i Željezničara

                      FK RADNIČKI LUKAVAC – FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO 1-0

                      Stadion Jošik u Lukavcu. Gledalaca: 1000.
                      Glavni sudija: Midhat Arnautović. Asistenti: Jasmin Smajić i Zikret Kuljaninović.
                      Delegat: Suvad Musić.
                      Strijelci: Bekrić (70. min 1-0).

                      FK RADNIČKI: Lugavić, Gutić, Mehanović, Šubić, Bekrić, Nurić, Đerzić, Salihović, Redžić, Ibrić, Jaranović. Još su igrali: Hodžić E., Begić E., Sinanović, Efendić, Hurtić, Džamdžić, Begić H., Halilović, Huko, Hodžić A.
                      Šef stručnog štaba: Fuad Grbešić.

                      FK ŽELJEZNIČAR: Gušo, Čolić B., Kvesić, Patrick, Bogičević, Jamak, Zolotić, Bešlija, Smajić, Zeba, Adilović. Još su igrali: Bukvić, Čolić E., Marković, Vasilić, Hasanhodžić, Stančevski, Hajradinović.

                      U povodu obilježavanja 90. godišnjice rada i postojanja FK Radnički, u subotu je na stadionu Jošik u Lukavcu odigrana prijateljska nogometna utakmica između FK Radnički Lukavac i FK Željezničar iz Sarajeva. Iako je rezultat susreta bio u drugom planu, bitno je napomenuti da su Lukavčani pogotkom Mirze Bekrića iz 70. minute, u ovom susretu slavili minimalnu pobjedu.

                      Mogli su fudbaleri Radničkog već u 3. minuti susreta doći do pogotka, ali nakon što je Almir Redžić dobro šutirao sa nekih desetak metara, odlično interveniše Adnan Gušo i spašava svoju mrežu.
                      U nastavku susreta fudbaleri Željezničara igrali su nešto ofanzivnije, ali pogodaka nije bilo.
                      Pobjedonosni pogodak za Radnički postigao je Mirza Bekrić iz slobodnog udarca u 70. minuti susreta.
                      Najizgledniju priliku za izjednačenje rezultata fudbaleri Željezničara propustili su u 85. minuti. Vasilić je odlično šutirao, ali je mladi golman juniorskog pogona FK Radnički Edis Halilović bravuroznom intervencijom spasio svoj gol.
                      Bitno je istaći da su u ovom susretu treneri obje ekipe priliku dali svim raspoloživim igračima, tako da su od 70. minute na terenu stadiona Jošik snage odmjeravali podmlađeni sastavi dva tima.
                      Susret je pratilo oko 1000 gledalaca, a odličnu atmosferu i sjajnu koreografiju priredili su navijači FK Radnički, popularni SIOUX-i.
                      Početni susret na utakmici izveo je Abdurahman (Rahman) Suljić, dugogodišnji sportski radnik i trener mlađih selekcija FK Radnički.

                      AMAR OSIM: RADNIČKI JE PREVAZIŠAO RANG U KOJEM SE TAKMIČI

                      Šef stručnog štaba Željezničara Amar Osim po završetku utakmice nije štedio komplimente na račun ekipe iz Lukavca.

                      “Obaveze mi ne dozvoljavaju da pratim dešavanja u Drugoj nogometnoj ligi Federacije, ali prema ovome što sam danas vidio mogu slobodno reći da Radnički nije bez razloga na vrhu tabele. Ovi momci igraju dobar fudbal i definitivno im nije mjesto u rangu takmičenja u kojem se nalaze. Oni su to već prevazišli i zaslužuju plasman u viši rang takmičenja, a vjerujem da će to i ostvariti u ovoj sezoni”, kazao je Osim za Lukavac-x.ba i čestitao fudbalerima i navijačima veliki jubilej.
                      141.jpgdsc_0074-1600x1200.jpgdsc_0206-1600x1200.jpgdsc_0078-1600x1200.jpg



                      lukavac-x.ba
                      Last edited by danijelkr; 04-12-11, 11:04.

                      Comment


                      • Zajko Zeba najbolji igrač jesenjeg dijela PLBiH

                        Ovo je odluka trenera 16 premijerligaških klubova, čije je glasanje u anketi Avaza pokazalo da je veznjak i kreator igre lidera lige Željezničara najviše pokazao u jesenjoj polusezoni.

                        Konačni poredak
                        1. Zajko Zeba (Željezničar) 49 bodova
                        2. Wagner (Široki Brijeg) 23
                        3. Asmir Avdukić (Borac) 17
                        3. Branislav Krunić (Borac) 17
                        5. Eldin Adilović (Željezničar) 13
                        6. Emir Obuća (Sarajevo) 11
                        7. Lazar Marjanović (Zrinjski) 7
                        8. Avdija Vršajević (Čelik) 5
                        9. Dario Purić (Čelik) 3
                        9. Sulejman Smajić (Željezničar) 3
                        9. Miloš Vidović (Olimpic) 3
                        9. Dino Ćorić (Široki Brijeg) 3
                        13. Vedran Ješe (Široki Brijeg) 2
                        13. Vedran Kantar (Rudar) 2
                        13. Adnan Kovačević (Travnik) 2

                        Comment


                        • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=29243

                          Djaba nam Alen Skoro ako nam odu Torlak ili Kojasevic... ili jos gore, obojica.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=29243

                            Djaba nam Alen Skoro ako nam odu Torlak ili Kojasevic... ili jos gore, obojica.
                            Nek neko za Kojasevica ponudi 200.000 € nek odmah ide sto se mene tice. Torlak ce mozda i otici ako ponude dobre pare i ako se uspjemo dogovoriti sa Vuletom Trivunovicem. Vidjecemo 4. janura ko ce se na prozivci pojaviti.

                            Nemoj mi Fanta sad kvariti raspolozenje vratio se Alen, drugo ce se sve rijesiti.

                            Comment


                            • Onaj Kojasevic od prvih par kola bi nam odlicno dosao i nebi trebao otici.. a nesto kontam, mogao bi se vratiti ponovo u formu, pogotovo sada kada imamo Skoru

                              Comment


                              • U pravu si ti za Kojasevica da je dobar bio na pocetku kad su tereni kod nas bili dobri i kad je on jos uvijek igrao na svjezinu, a kad mu je snage nestalo jedna obicna nula. Od kad je dosao nije prosao cijele pripreme i zbog toga bi najvise volio da ode, evo sad je odmah najavio mozda ne dodjem na okupljanje jer ima ponude, ja bi ga najradje šutnuo.

                                Comment

                                Working...
                                X