Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Kakav crni Kojasevic On je dobar za Sarajevo i nista vise
    Predpostavljam da si maksimalno pogledao jednu utakmicu u kojoj je Kojašević igrao, a daješ sud kakav je igrač. Ja ga gledam svake druge subote nekad i srijedom(ako se igra kup i kolo) i znam koliko vrijedi ali ću za sebe to zadržati. Nije tema ali Adrović je pravi igrač imao sam ga priliku gledati nekoliko puta kada je igrala Budućnost.

    Comment


    • Nije jednom ,gledao sam bar 10 puta Kojasevica direktno a sada kroz sazetke meceva jos koliko hoces , nije kalibar
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne kacim ja nista, samo sam postavio klip iz kojeg se vidi da je Damir dobar igrac, neki laik, koji bi citao vase komentare, rekao bi da se prica o nekom levatu iz trece lige.
        Vidi Mike, starog skauta, uspio je i pogledati i Sarajevo, ne znam kako si stigao, od Borca, Partizana i ostalih 2456 klubova za koje navijas.

        @MGS
        Dobar igrac. ;)
        Mozes li mi reci nesto vise o Arbenu Adzovicu(1991), igra za Decic?
        Genius, outrageous, the best ever! RF!

        Comment


        • Dje gledas te utakmice? Mogu li ja dje pogledati neki mec BiH lige? Imam tanjir, CS, ali nemam total programe... E sad, da li OBN, BiH TV... Koliko cesto prenose i ima li neki pregled subotom vece???

          I ovo za Kajosevica sam "mrtav" ozbiljan. Pa za FK Buducnost trenutno ne moze da igra, ni da udje u protokol, ekstra placeni Kamerunac, koji je bio olimpijski reprezentativac te zemlje... Kvalitet postoji. neiskustvo u Evropi, losa atmosfera nakon kraja svake sezone, ..., nas jos uvjek sputavaju za nesto vise u Evropi... Ja da mi neko rece "pojacali smo se Kajosevicem, on nam je nova desetka", mozda vise ne bih posao na stadion. Iskreno.

          edit: Retro, ne. Je li iz Sarajeva? Ne znam. Nije se istakao do sad, da ja znam.

          edit2: Bolje je bilo da je Sarajevo (jer je tad aktivno radilo skauting po CG) dovelo jednog pravog majstora fudbala, Marka Scepanovica. Tad je bio u nemilosti Buducnosti i igrao u drugoj ligi. Sad je najbolji igrac jednog madjarskog prvoligasa. A uveo ih je u prvu ligu.
          Last edited by M_G_S; 24-10-11, 23:52.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Dje gledas te utakmice? Mogu li ja dje pogledati neki mec BiH lige? Imam tanjir, CS, ali nemam total programe... E sad, da li OBN, BiH TV... Koliko cesto prenose i ima li neki pregled subotom vece???

            I ovo za Kajosevica sam "mrtav" ozbiljan. Pa za FK Buducnost trenutno ne moze da igra, ni da udje u protokol, ekstra placeni Kamerunac, koji je bio olimpijski reprezentativac te zemlje... Kvalitet postoji. neiskustvo u Evropi, losa atmosfera nakon kraja svake sezone, ..., nas jos uvjek sputavaju za nesto vise u Evropi... Ja da mi neko rece "pojacali smo se Kajosevicem, on nam je nova desetka", mozda vise ne bih posao na stadion. Iskreno.
            Ako hoces da ti stavim link svake domaće tekme Sarajeva (komentator je očajan) i gostujuće koju prenosi državna televizija, ali sve u snimci. Direktno se prenosi jedna utakmica subotom i nedjeljom, a evo sad su bile dvije tekme na državnoj televiziji.

            Comment


            • Pm mi neki dobar link, dobre utakmice. A gledacu da odgledam ponesto, vikendom.

              Comment


              • Upravo se u vasih par prvih postova oko rodjendana ustvari i vidi jedna od najvaznijih razlika izmedju Sarajeva i Zeljeznicara...u cestitkama Zelji tesko da cete kad naci naj ovo naj ono...a u vase prve tri je bilo najbolji u BiH...najbolji u BiH i u Sa...navjeci u BiH...(postovanje za daniela koji nije istakao te cinjenice;) )...uvijek se stvara ta neka vjestacka slika da klub sa imenom grada mora biti naj naj naj...i da ako ne navijate za njega da ste papak...vakav...nakav...da niste sarajlija...na kraju krajeva...i koliko su samo razni rezimi gurali FK Sarajevo...cudo je sto ste se uopste zadrzali na "samo" toliko trofeja...uspjeha...cega sve ne...

                Kod Zelje sve to ide nekako prirodnije...lakse...gladje...za Zelju se ne navija...Zeljo se voli...jako jednostavno

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Upravo se u vasih par prvih postova oko rodjendana ustvari i vidi jedna od najvaznijih razlika izmedju Sarajeva i Zeljeznicara...u cestitkama Zelji tesko da cete kad naci naj ovo naj ono...a u vase prve tri je bilo najbolji u BiH...najbolji u BiH i u Sa...navjeci u BiH...(postovanje za daniela koji nije istakao te cinjenice;) )...uvijek se stvara ta neka vjestacka slika da klub sa imenom grada mora biti naj naj naj...i da ako ne navijate za njega da ste papak...vakav...nakav...da niste sarajlija...na kraju krajeva...i koliko su samo razni rezimi gurali FK Sarajevo...cudo je sto ste se uopste zadrzali na "samo" toliko trofeja...uspjeha...cega sve ne...

                  Kod Zelje sve to ide nekako prirodnije...lakse...gladje...za Zelju se ne navija...Zeljo se voli...jako jednostavno
                  Da nas još malo grurnu propali bi u provaliju, toliko nas guraju. Smješno je o tome pričati da nas je neko gurao, mi smo nastali kao klub koji će predstavljati ime grada i uvijek smo što je normalno preči bili gradu Sarajevu od Željezničara. Da nas današnji režim ne gura pokazuju odluke NFSBiH koji u zadnji nekoliko godina donijeo nekoliko sramni odluka na štetu našeg kluba, a što se tiće režimski klubova u Jugoslaviji svi su bili režimski pa da nisu bili nestali bi preko noći.

                  Na ovoj temi je nastao problem koji su navijači Željezničara umjesto da fino čestitaju počeli su zezati, a kada je vama bio rođendan ja ga nisam čestitao jer bi i od mene bilo koja provokacija pa je bilo bolje da šutim što sam i uradio.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Da nas još malo grurnu propali bi u provaliju, toliko nas guraju. Smješno je o tome pričati da nas je neko gurao, mi smo nastali kao klub koji će predstavljati ime grada i uvijek smo što je normalno preči bili gradu Sarajevu od Željezničara. Da nas današnji režim ne gura pokazuju odluke NFSBiH koji u zadnji nekoliko godina donijeo nekoliko sramni odluka na štetu našeg kluba, a što se tiće režimski klubova u Jugoslaviji svi su bili režimski pa da nisu bili nestali bi preko noći.

                    Na ovoj temi je nastao problem koji su navijači Željezničara umjesto da fino čestitaju počeli su zezati, a kada je vama bio rođendan ja ga nisam čestitao jer bi i od mene bilo koja provokacija pa je bilo bolje da šutim što sam i uradio.
                    Jedini razlog zasto je pocela ova rasprava.

                    Comment


                    • 1/4 Kupa BiH

                      Sarajevo-Borac
                      Zeljeznicar-Celik
                      Velez-Branitelj
                      Krajisnik-Siroki B.
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • Samo jedan primjer 05.06.1998. kada ste bili jaci 1000 puta...a zna se ko je stajao iza vas...i kakvu ste festu pripremili na Kosevu...i kakva je atmosfera na stadionu uopste bila...sa bruku nekih nenometnih desavanja...ne moze mi niko reci da vas tada nisu gurali jedno 10 puta vise nego nas...zna se kako je zavrsilo...

                        Vremena se Daniele nazalost mijenjaju nit su sve ove nase opaske bile provokacije...nit zelimo stvarno nesto lose za vas klub...ovakve stvari su prije bile normalne...ustvari se u Seheru i zivilo za ovakve zezancije ali dosla su neka nova vremena...sastav stanovnistva samog grada se promijenio...sto je jako bitno...dosle su neke nove furka iz ostatka svijeta...tako da bi se ovakva rasprava medju nekim drugim ljudima mogla zavrsiti i kobno...a ja idalje mislim da je ova tu nasa rasprava bila zezancija ...

                        A sto se tice guranja ovih dana...u ovom gradu se vise niko nikako i ne gura...da zavisimo od onih koji bi trebali gurati...vjerovatno ne bismo postojali ni mi ni vi...

                        Comment


                        • Au pa sto bas Borac moramo da izvucemo.. Bit ce jako tesko, ukoliko pobjedimo onda ce to biti ogromni stimulans za nasu ekipu... Ocekujem jos prolaz Zelje i lagan prolaz Sirokog i Veleza.
                          Utakmice se igraju 3 novembra u 13h, no termin se moze promjeniti ukoliko bude potrebe. A revansi se igrau 23 novembra.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Samo jedan primjer 05.06.1998. kada ste bili jaci 1000 puta...a zna se ko je stajao iza vas...i kakvu ste festu pripremili na Kosevu...i kakva je atmosfera na stadionu uopste bila...sa bruku nekih nenometnih desavanja...ne moze mi niko reci da vas tada nisu gurali jedno 10 puta vise nego nas...zna se kako je zavrsilo...

                            Vremena se Daniele nazalost mijenjaju nit su sve ove nase opaske bile provokacije...nit zelimo stvarno nesto lose za vas klub...ovakve stvari su prije bile normalne...ustvari se u Seheru i zivilo za ovakve zezancije ali dosla su neka nova vremena...sastav stanovnistva samog grada se promijenio...sto je jako bitno...dosle su neke nove furka iz ostatka svijeta...tako da bi se ovakva rasprava medju nekim drugim ljudima mogla zavrsiti i kobno...a ja idalje mislim da je ova tu nasa rasprava bila zezancija ...

                            A sto se tice guranja ovih dana...u ovom gradu se vise niko nikako i ne gura...da zavisimo od onih koji bi trebali gurati...vjerovatno ne bismo postojali ni mi ni vi...
                            Normalno da je krenulo ko zezancija.... ma uvijke će ovaki prepucavanja biti. Za ovog čovjek što spominješ, kažu ne valja o mrtvim pričati loše, nema baš fino mišljenje iako je navijao za Sarajevo.

                            Nadam se da će za derbi biti fini zezancija, kao nekad. Shminka znamo se i ti nikako da mi fino ime napišeš uvijek fali ''j''.

                            Sad da prokomentarišem kup, dobili jednog od najteži protivnika, ali ako mislimo osvojiti kup moramo svakog pobjediti nebitno sada ili narednu fazu. Dobro je zbog derbija što prvu sa Borcem igramo kući, ali što se kupa tiće i nije toliko.

                            Comment


                            • Celik,super ja mislim da smo im se smucili vise,u zadnje vrijeme maltretiranje...dobit to lagano a onda na derbi sa nizom utakmica bez poraza
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Dje gledas te utakmice? Mogu li ja dje pogledati neki mec BiH lige? Imam tanjir, CS, ali nemam total programe... E sad, da li OBN, BiH TV... Koliko cesto prenose i ima li neki pregled subotom vece???

                                I ovo za Kajosevica sam "mrtav" ozbiljan. Pa za FK Buducnost trenutno ne moze da igra, ni da udje u protokol, ekstra placeni Kamerunac, koji je bio olimpijski reprezentativac te zemlje... Kvalitet postoji. neiskustvo u Evropi, losa atmosfera nakon kraja svake sezone, ..., nas jos uvjek sputavaju za nesto vise u Evropi... Ja da mi neko rece "pojacali smo se Kajosevicem, on nam je nova desetka", mozda vise ne bih posao na stadion. Iskreno.

                                edit: Retro, ne. Je li iz Sarajeva? Ne znam. Nije se istakao do sad, da ja znam.

                                edit2: Bolje je bilo da je Sarajevo (jer je tad aktivno radilo skauting po CG) dovelo jednog pravog majstora fudbala, Marka Scepanovica. Tad je bio u nemilosti Buducnosti i igrao u drugoj ligi. Sad je najbolji igrac jednog madjarskog prvoligasa. A uveo ih je u prvu ligu.
                                Buducnost hahaha mora da se salis,taj klub ne moze nista da osvoji u smijesnoj cg ligi.Kojasevic je igrao i za Zetu koja je u to vrijeme za Buducnost bila Manchester ali ti to bolje znas od mene.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X