Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olimpic-Zeljo 1:1 Nisam stigao da odem na utakmicu,mocmi igralo koliko im je trebalo samo mi je krivo sto je Guso primio go! PS: Jaran me zvao i kaze uz svaku kupljenu kartu se dobijao sendvic i sok

    Comment


    • Po ovim slikama koje vidim više pored stadiona bilo ljudi nego na ovoj tribini. Cuj sedvic i sok hahahahaha

      Comment


      • Jbg ipak je 10 KM malo preskupo ;)

        Comment


        • Rutinski odradjen posao na Gej Areni,Olimpic konacno uspio da postigne go protiv nas,ali svejedno idemo dalje i opet nismo izgubili,10. utakmica zaredom u oba takmicenja...

          Sad za rivala bilo ko,realno smo najjaci
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Svi rezultati 1/8 finala kupa BiH:



            Evo i video izvještaji pojedini utakmica, ako još koji nađem stavljam.









            Prošle godine su se 1/4 finala igrala 3.11. i 10.11., ove godine može se igrati 2.11. i onda bi se moglo tek igrati 23.11. jer je između baraž.

            Comment


            • Posto ja nacija da se igra u Zenici,necu da budem na strani ovih cigana.

              http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=26921

              Comment


              • Ne bi me cudilo da se to desi,a jos ce na Kosevu biti zabranjen ulazak na zapadnu tribinu i onda se mozemo slikati.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Mislim sa ovakom igrom bi nama više Koševo odgovaralo. Mislim da bi zapad bio otvoren jer su blaži kriteriji za reprezetacije. Mislim da ne bi trebali razmišljati da je ovo neka zavjera zbog pozitivne atmosfere što bi rekao Muhamed Konjić. Najgore je što ja mislim

                  Comment


                  • Ma nek igraju gdje fudbaleri hoce,a oni hoce u Zenicu,meni bi prvom draze bilo da igraju na Kosevu,ali ispada da igramo zato sto oni hoce a ne mi i to mi je odvratno,normalno da je ovo sve smisljeno,nema tu slucajnosti
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Mislili smo u proslom barazu ako docekamo Portugalce u onom malom svinjcu dole u Zenici,da cemo nesto postici,ali malo sutra ljudi su na rasturili i samo se sjetite kako smo igrali na Luzu i sad u Francuskoj,sve na vecim terenima gdje ima prostora za manevar

                      Comment


                      • NAJAVA 11.KOLA


                        Za vikend se igra 11. kolo Premijer lige BiH koje donosi nekoliko zanimljivi utakmica. U subotu su na rasporedu četiri utakmice. Prvi na teren izlaze igrači Zvijezde i GOŠK-a, ovu utakmicu će direktno prenositi državna televizija. Ovo je će biti peti susret ova dva tima, ali prvi u PLBiH. Do sada je Zvijezda slavila u tri meča u jednom je bila bolja ekipa GOŠK-a. Zadnja njihova utakmica u 1. Ligi FBiH koja je igrana u Gabeli je bila jedna od odlučujući u Zvijezdinom pohodu ka PLBiH. Zvijezda je se u reprezentativnoj pauzi pojačala za napača Matiju Matka koji će biti glavna prijetnja Gabeljanima.
                        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Borac kući dočekuje tuzlansku Slobodu koju drma velika kriza i kojoj prijeti sudbina košarkaškog tima. Borac od 10. septembra (tada je i Sloboda zadnji put slavila)u PLBiH nije pobijedio i sve osim pobjede Borca je iznenađenje. Od kad se igra zajednička liga Sloboda u Banja Luci ima loš omjer, četiri poraza i samo je jednom uzela bod.
                        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Na Piroti ove subote Travnik dočekuje Kozaru koja dosta bolje igra od dolaska selektora mlade reprezentacije Vlade Jagodića. Ova dva tima su do sada odigrali samo jednu utakmicu u 1/16 finala Kupa BiH kad je na Piroti bila bolja Kozara. Favorit u ovoj utakmici je Travnik koji ne bi trebao dozvoliti rasipanje bodova na svom terenu.
                        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Posljednja utakmica koja se igra u subotu je Rudar Prijedor i [/B]Leotar[/B]. U dosadašnje četiri utakmice u PLBiH između ova dva tima jednom je se zna pobjednik(Leotar), a ostale su završile neriješeno. Rudar nije ekipa kao prošle sezone kada je bio dosta jači i ovo sezone je već izgubio 5 bodova kući i novi kiks bi doveo do toga da još više padnu na tabeli. Leotar nakon pobijede na Sarajevom ponovo je zapao u krizu rezultata.
                        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Nedjelja je dosta zanimljivija od subote, već u 15 sati na Pecari se igra utakmica između Širokog Brijega i Čelika, koja će se moći gledati na stranici www.hercegovinalive.com . Do sada u zajedničkoj ligi gostujuća ekipa nije pobijedila u utakmicama ova dva tima, nadam se da će se napokon desiti pobjeda gostiju.
                        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Druga utakmica koja se u nedjelju igra u 15 sati je Olimpic-Slavija. Pobjedom Olimpica u prošlom kolu došao je na šestu poziciju na tabeli i pobjedom u ovoj utakmici bi se učvrstio na toj poziciji. Slaviju ni promjena u klubu nije razdrmala i teško je očekivati da će uzeti bod(ove) u ovoj utakmici.
                        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Derbi ovog kola igra se pod Bijelim Brijegom gdje Zrinjski dočekuje Sarajevo uz direktan prenos na državnoj televiziji. Ovo je veoma bitna utakmica za oba tima jer Sarajevo pobjedom ne bi dozvolio Širokom da se udalji(ako Široki pobijedi Čelika), a Zrinjski bi pobjedom ostao u utrci za Europom koja je jedino moguća preko lige jer su ispali iz kup takmičenja. Utakmica će se igrati bez publike.
                        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Zadnja utakmica ovog kola je na Grbavici gdje igraju Željezničar i Velež od 18 sati. Velež zadnji osam utakmica ova dva tima nije pobijedio(6 puta bio poražen i dva puta neriješeno je bilo). Poslijednji put su pobijedili 3.5.2008. rezultatom 2:1 i to u Vrapčićima. Amar Osim i Mirza Varešanović ponovo su jedan protiv drugog i zadnja tri meča između njih su završena neriješeno, nadam se da će i sad tako biti.

                        Comment


                        • Evo da su nas pošteno dobili pa hajde.
                          SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                          Comment


                          • Originally posted by VICTORY View Post
                            Evo da su nas pošteno dobili pa hajde.
                            Je li možda ciljaš na utakmicu 1:3 u Vrapčićima po onoj kiši?

                            Comment


                            • Danas ocekujem tri boda,sve ostalo za mene neuspjeh,veliki...Nismo izgubili 8 puta zaredom protiv Veleza,a cak zadnjih 10 utakmica nismo porazeni,nastavak nizova bi trebao uslijediti danas.Jamak danas nece igrati,umjesto njega ce igrati Zolotic ili Savic,Guso opet na golu...Pozeljan je kiks Sirokog danas,a i remi izmedju Zrinjskog i Sarajeva mi ne bi smetao
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jeste veliki igrac ali ima losih postupaka

                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X