Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao na forum VICTORY ;)

    Da vidimo malo kakav sastav prizeljkujete u Parizu,evo kako bih ja volio:

    Begovic

    Mujdza-Pandza-Spahic-Papac

    Zahirovic-Rahimic-Medunjanin

    Pjanic-Lulic

    Dzeko

    Ili mozda Papac umjesto Pandze stopera,Lulic na lijevog beka a Miske na poziciju Lulica u sredini.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • JC i ja sam danas bas o prvi 11 razmišljao i nikao da se odlučim za vezu. Nekako mi Medunjanin, Pjanić i Misimović ne mogu zajedno igrati protiv jaki ekipa jer je veza onda prespora.

      Comment


      • Po meni:

        Begovic (ali rekao je selektor da ce Hasagic :S)

        Mujdza Spahic Papac Lulic

        Zahirovic Medunjanin Rahimic

        Pjanic Misimovic

        Dzeko

        Comment


        • I ja mislim da je to je presporo za Francuze,ali opet kako ostaviti Misimovica na klupi kad nas je spasio protiv Bjelorusije i sad dao dva gola Luksemburga.To ce biti najveci problem,da li Pape smije ostaviti njega na klupi.Mislim da ipak bolje bez njega poceti i onda u drugom poluvremenu ga ubaciti sa Ibisevicem.

          Ono sto mi se ne svidja sto se jos uvijek ne zna ko je prvi golman u ekipi i sto je Susic izjavio da Hasagic kod njega moze birati koju ce utakmicu braniti i na moju zalost ipak ce on biti golman u Parizu a ne Begovic.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Po meni:

            Bega (Neka Hasagica jos samo malo zeza zglobm,nikakve zle namjere nemam)
            Mujdza Spahic Papac Lulic
            Rahimic Zahirovic
            Pjanic Miske Medunjanin
            Dzeko

            Comment


            • Mislim da golman nije problem jer nece pogriješiti Pape koga god stavi veza je problem i pravi potez ako se povuce velike su nam sanse.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Mislim da golman nije problem jer nece pogriješiti Pape koga god stavi veza je problem i pravi potez ako se povuce velike su nam sanse.
                Po meni je Begovic bolji,u prvom treba krenuti oprezno,a u drugom na sve ili nista ;) JEr ako bi primili go na pocetku to bi bio i kraj ja mislim

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Mislim da golman nije problem jer nece pogriješiti Pape koga god stavi veza je problem i pravi potez ako se povuce velike su nam sanse.
                  Mi idemo tamo da nesto uradimo ako hocemo pobjedu,Pjano,Miske i Medo moraju igrati u vezi i Dzekson naprijed,naravno.

                  A kada je Hasagic na golu a neko napada,ja tada ne disem

                  Comment


                  • Potvrđeno je da će Hasagić braniti što mi se nikako ne sviđa. Ipak je Begović dokazao da je kvalitetniji golman i da zaslužuje mjesto na golu naše reprezentacije.

                    Ovakav sastavi bih najviše volio:

                    Begović

                    Mujdža- Spahić- Papac- Lulić


                    Pjanić- Rahimić- Medunjanin-Štilić

                    Džeko- Ibišević
                    SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                    Comment


                    • Originally posted by VICTORY View Post
                      Potvrđeno je da će Hasagić braniti što mi se nikako ne sviđa. Ipak je Begović dokazao da je kvalitetniji golman i da zaslužuje mjesto na golu naše reprezentacije.

                      Ovakav sastavi bih najviše volio:

                      Begović

                      Mujdža- Spahić- Papac- Lulić


                      Pjanić- Rahimić- Medunjanin-Štilić

                      Džeko- Ibišević
                      Puno ce biti korisniji Mismimovic od Ibisevica,a Ibisevic Luksemurgu nije mogao zabit,jedino sto bi on uradio je odvukao jedog igraca na sebe i olaksao Dzeki situaciju,ali ja mislim da on nece sigurno igrati.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Mi idemo tamo da nesto uradimo ako hocemo pobjedu,Pjano,Miske i Medo moraju igrati u vezi i Dzekson naprijed,naravno.

                        A kada je Hasagic na golu a neko napada,ja tada ne disem
                        Ja sam navikao repku gledati uz Kenu i uvijek sam osjecao neku sigurnost kad je on na golu. Dva puta je Pape pogriješio sa 3 spora igraca valjda nece ponovo.

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Ja sam navikao repku gledati uz Kenu i uvijek sam osjecao neku sigurnost kad je on na golu. Dva puta je Pape pogriješio sa 3 spora igraca valjda nece ponovo.
                          I ja sam osjecao sigurnost kada nismo imali drugog golmana,ovako da pogrijesi nesto,Pape odmah treba da sebi naudi.Posto boljeg golmana stavlja na klupu.

                          Koji bi ti sastav stavio?

                          Comment


                          • Ne znam brate, Ibišević se bori, trči, vraća nazad i takvim igračima se mora dati prednost. Misimović meni odavno već nije za reprezentacije, hvala njemu ali po neki dribling je sve što mu je ostalo i to nije dovoljno. Tu Štilića vidim kao zamjenu u vezi, sa svojom ljevicom da razigrava ovu dvojicu ispred plus Medunjanin koji zna stati na loptu i smiriti je. To mi je osnov za bolji i učinkovitiji napad, uz par prodora Mujdže i Lulića po strani.
                            Last edited by VICTORY; 09-10-11, 21:46.
                            SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                            Comment


                            • Originally posted by VICTORY View Post
                              Ne znam brate, Ibišević se bori, trči, vraća nazad i takvim igračima se mora dati prednost. Misimović meni odavno već nije za reprezentacije, hvala njemu ali po neki dribling je sve što mu je ostalo i to nije dovoljno. Tu Štilića vidim kao zamjenu u vezi, sa svojom ljevicom da razigrava ovu dvojicu ispred plus Medunjanin koji zna stati na loptu i smiriti je.
                              Pa stari Miske nas je stavio u ovaku situaciju,da budemo skroz opusteni onim golom protiv Bjelorusa,nije on u najboljoj kondiciji,ali opet je majstor,dzaba sve.Ti igraci mogu jednim potezom odluce ili daju odlucujcu prednst i sigurno nisu za klupe

                              Comment


                              • Ne znam baš brato, Miske ne može voditi bitku sa francuskim veznim redom kao što je to radio sa Luksemburžanima i Bjelorusima. Francuzi su vanzemaljci u odnosu na ove dvije reprezentacije.
                                SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                                Comment

                                Working...
                                X