Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi/stari trener Borca je Velimir Stojinic,vidjelo se vec neko vrijeme da Cvetkovic nema podrsku i ovo je samo bilo pitanje vremena...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo me sad sa treninga i trener ima nekog u Borcu pa je sad zvao i evo informacije iz prve ruke. Trenutno je UO oko Cvetkoviceve smene a zasto je smenjen ? Sada cu obrazloziti

      Pre svega covek nije primio niti jednu platu u klubu.
      E sada ono glavno , rezirao je poraz protiv Zvijezde , zadnjih 10 dana nista se ne radi u timu , kazu Cvele dodje i pusti ih da igraju , znaci zadnjih 10 dana treninga nema. Igraci se i ne zale , kazu da je Krunic namerno dobio crveni protiv Zvijezde , da mu je pun ku_a_ svega. Kazu da je taktika ocajna sta radi , protiv Zvijezde izmenjao je svima pozicije , Stakic je celu jednu godinu od kada je dosao nzm sada levog ili desnog stopera igrao a ovaj ga protiv Zvijezde stavio suprotno , izmenjao tim tako da je sve prsnulo. Verovatno sledi otkaz , tako je u Borcu ,dok se radi bez ugovora trener je dobar , cim trazi ugovor otkaz Stojnic je dobro vodio tim i bili smo prvi pod njegovim kormilom do dolaska Zorana Marica Inace Stojnic je tada otisao jer nije bio u dobrim odnosima sa navijacima
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sagna definitivno ne igra protiv nas,Benzema i Abidal takodjer prema najavama nece biti spremni za utakmicu dok je i Ribery upitan.

        Lijepe vijesti stizu iz francuskog tabora
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ipak bi istina sto je jucer Bucan govorio da ce Cvetkovic ili sad nisam dobro cuo ime letiti poslije Gradačca.

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Ipak bi istina sto je jucer Bucan govorio da ce Cvetkovic ili sad nisam dobro cuo ime letiti poslije Gradačca.
            Ma znalo se , cujes sta kazem , 10 dana se covek zaje_a_a na treningu , nema jakog treninga Pricalo se o dovodjenju Tulica ali njega zovu ,,ludi trener,, , dok je bio trener BSK-a kod njega svi igraci morali u 7 ustajati , kazu da ih je terorisao , jednom prilikom mu je kapiten rekao da oni nisu max profisionalci da ih terorise i to je bila zadnja tom kapitenu xD ... NZM zasto se za njega nisu odlucili ali i Stojnic je dobar izbor ali nema Borcu titule ove godine ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Sutra će se navrsiti dvije godine od smrti Vedrana Puljića navijača Sarajeva koji je ubijen iz vatrenog oružja i do dan danas se ne zna ko ga je ubio



              R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

              Comment


              • R.I.P. Vedran Puljic

                Comment


                • Kada dodje taj trenutak kada dodje sudnji dan
                  i pred bogom ja sam spreman ljubav da ti dam
                  kada umrem i odem i kad me ne bude
                  ja cu zaliti samo sto nisam uz tebe
                  i na onom svijetu tamo cut ce se moj glas
                  bordo bijeli cijeli zivot ja navijo sam za vas.

                  VEDRAN PULJIC

                  Comment


                  • Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!
                    R.I.P Vedrane

                    Jos vise boli spoznaja da nema naznaka optuzbe protiv osumnjiceni za njegovu smrt.
                    Last edited by DinoFC; 03-10-11, 21:18.

                    Comment


                    • R.I.P Vedran Puljic
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nadajmo se da ce ubica biti priveden...


                        Evo i nekih vijesti za repku

                        Selektor Francuske Laurent Blanc suočava se sa mnogo problema uoči utakmice sa Bosnom i Hercegovinom 11. oktobra zu Parizu.

                        Naime, nakon što su za ovaj susret otpali Karim Benzema, Bacary Sagna i Eric Abidal, loše vijesti stigle su iz Minhena - Franck Ribery je povrijeđen i neće ga biti u sastavu za meč sa Zmajevima na Stade de Franceu.

                        Osim Riberya, za predstojeće utakmice kvalifikacija otpao je i Blaise Matuidi.

                        Ribery ima problema sa koljenima na obje noge, dok se Matoudi žali na zadnju ložu, tako da su oba ova igrača otpala sa spiska Laurenta Blanca.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Jos Nasri i to je to,mogao bi mu Dzeko sa Balotelijem sacekusu napraviti

                          U ozbiljnim su problemima jer za njih Sagna,Ribery,Abidal,Benzema predstavljaju jako bitne karike u timu.Svako da oni imaju sirok izbor igrac,ali ovo ce nam sigurno olaksati stvari.Samo da se nama niko ne povrijedi.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Naš klub izvršio je danas smjenu trenera umjesto Zvezdana Cvetkovića u nastavak prvenstvene trke ulazimo sa Velimirom Stojnićem. Jako dobar trener i veliki Borčevac.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Opaa

                              http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/c...r-nereda/65644
                              Last edited by DinoFC; 05-10-11, 13:51.

                              Comment


                              • Sve je moguce, pratio sam izjave ovog Šipovca koji nikad nije mirisao Cvetkovića. Samo mogao ga je na drugi nacin smjeniti a ne ovako, ako je istina. Borac je izgubio dosta.

                                Comment

                                Working...
                                X