Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako Vlado

    http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/j...eporazen/65455

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      100 - Asim Ferhatović
      96 - Safet Sušić
      90 - Živkov Dobrivoje
      84 -Emir Obuća
      Velika cast i uspeh je biti u ovakvom drustvu.
      Genius, outrageous, the best ever! RF!

      Comment


      • Olimpic – GOŠK 0:0

        Danas na Otoci nakon nekoliko godina odigrana utakmica Premijer lige BiH. Zadnja je bila protiv Orašja u sezoni 2001/2002 kada su Vukovi sa Otoke pobijedili rezultatom 4:2.
        U prvom poluvremenu Olimpic je dosta bio bolji i stvorio nekoliko 100% prilika koje nisu iskoristili( Raščić, Harba, Muharemović i Vladavić), a i teren im nije išao u korist jer nisu mogli razviti igru, jer je travnjak bio u očajnom stanju. Prvo poluvrijeme može i dobiti prolaznu ocjenu, dok je drugo bilo dosta lošije Olimpic je pokušavao da ugrozi gol GOŠK-a preko Đurića koji je iz voleja pucao preko gola i dvije prilike Harbe i Regoja ali nije uspjevao postići gol koji bi i značio nova tri boda jer igrači GOŠK-a su danas došli da se brane, a u napad gotovo da nisu išli. Na kraju je završilo 0:0 i velika radost igrača GOŠK-a i njihovog trenera Odovića. Ovo je četvrta utakmica igrača GOŠK-a u kojoj nisu izgubili.
        Na današnjoj utakmici je bilo dosta trenera i igrača drugi klubova( Nedžad Selimović, Husref Musemić, Dino Đurbuzović, Memić, Almir Gredić, Mehmed Janjoš , Sead Bučan, Belošević, Dupovac, Škaljić i drugi).
        Nebi me iznenadilo da sutra Olimpic ostane bez trenera, a na to mjesto dođe Nedžad Selimović koji je danas posmatrao utakmicu, a bez posla je trenutno.

        Rezultati 9.kola i tabela










        Kolo koje je pripalo domačina, čast gostujući ekipa su spasili Sarajevo i GOŠK. Nakon ovog kola slijedi reprezentativna pauza i prvenstvo se nastavlja 15.10.
        Last edited by danijelkr; 02-10-11, 23:01.

        Comment


        • Dvije utakmice sam pregledao danas iz PL,prva Olimpic dosta losa,druga Zeljeznicar odlicna

          Prvo poluvrijeme Zeljeznicar je deklasirao Slobodu.Vrlo rano je Bogicevic imao sansu,ali je glavom sutirao pored gola.Vrlo brzo nakon toga nakon smusenosti odbrane Slobode neko je ubacio Selimovicu a ovaj i nije imao tezak posao da zabije.Nakon toga odlicna akcija Zelje koju na vrlo dobar nacin realizuje Adlilovic.Nakon toga je fenomenalni Zeba zabio iz slobodnjaka i na kraju opet Adilovic glavom.Imala je i Sloboda par dobrih sansi,ali Adnan Guso je branio odlicno i cini mi se da je najzasluzniji za ove vrlo dobre rezultate u zadnje vrijeme.Drugo poluvrijeme i nije bilo nesto.Ovo je u Kupu i Ligi 8. utakmica zaredom bes poraza.Jos jedna dobra stvar je sto mladi Benjamin Colic igra sve slobodnije i bolje u zadnje vrijeme.

          Sada reprezentativna pauza,a onda protiv Goska po nove bodove,nadam se...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Adnan Gušo je bez primljenog gola od kada je stao na gol protiv Zvijezde znaci 360 minuta+ protiv Zvijezde u kojoj je minuti ušao ne znam.

            Comment


            • Nisam siguran kada je usao,ali sada brani odlicno i sto je jos vaznije komanduje odbranom

              Borac kiksao opet,Siroki evo tek sad vidim "samo" 1:0
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • poceo je protiv zvijezde sad sam vidio znaci 360 minuta.

                Comment


                • Zeljo rutinski odigrao,sjajan pocetak a u durgom koliko treba ;) Eldina krenula,ali se jos jednom pokazalo kada Zeba izadje da tu nema organizacije nego se pokusava na visoke lopte.SLijedeci mec Hajduk ;)

                  JER SI JEDAN JEDINI,JER SI NEPOBJEDIVI!

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Adnan Gušo je bez primljenog gola od kada je stao na gol protiv Zvijezde znaci 360 minuta+ protiv Zvijezde u kojoj je minuti ušao ne znam.
                    Na vikipediji pise da on vise ne brani...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Na vikipediji pise da on vise ne brani...
                      Zato sto je on trener golmana koji ima 35. godina i zbog povreda prva dva golmana on je prijavljen da brani
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Na vikipediji pise da on vise ne brani...
                        Tako je bilo do prije nekoliko sedmica kada je se povrijedio prvi golman Karic, drugi golman je tek se vratio nakon povrede, a Gušo je trener golmana i procijenio je da bi on bio bolje riješenje, tako da je se vratio iz penzije i to na odličan način

                        Comment


                        • I sad cepa hahah,kakav kralj.

                          Secam se utakmice BIH-Norveska.Covek je bio fenomenalan,kao i komentatori koji su ga tada hvalili!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            I sad cepa hahah,kakav kralj.

                            Secam se utakmice BIH-Norveska.Covek je bio fenomenalan,kao i komentatori koji su ga tada hvalili!
                            Da tad ga je ponovo pozvao u repku tadasnji selektor Daidža Muzurović. Ja od kada pratim fudbal za njega znam i pravi je golman.

                            EDIT: sa 17 godina je debitovao za Željezničar
                            Last edited by danijelkr; 02-10-11, 21:46.

                            Comment




                            • Neprovjerena informacija,ali izgleda da se radi o igracu Sarajeva Adinu Dzafic koji je dozivio saobracajnu nesrecu .Vise ce se znati sutra ujutro da li se radi o njemu i koliko je teska nesreca,ali na srecu izgleda da je van zivotne opasnosti.

                              Adinu zelim svu srecu da dobije ovu bitku.

                              "Sinoć između 22h i 23h na magistralnom putu Tuzla-Orašje, u blizini benzinske pumpe “OS Petrol” dogodila se saobraćajna nesreća gdje su teže stradale dvije osobe.
                              U saobraćajnoj nesreći učestvovali su kombi marke VW (NN), automobil Peugoet 206 cabrio (A.Dž., S.H.) i Renault CLIO (NN). Teže povrijeđeni, A.Dž. i S.H su prebačeni na UKC gradina i njihovo stanje nije opasno po život, a ostali povrijeđeni su zbirnuti u Hitnoj službi Srebrenik"
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Želim mu brz oporavak i da se vrati jaci i bolji

                                Jucer nisam postavio još jedan video izvjestaj sa utakmice Željezničar - Sloboda 4:0



                                Utakmica u kojoj su željini igrači radili šta su htjeli, ali je najsmjesnije što kod svakog gola u šesnaest metara Slobode bilo je gotovo duplo više igrača Slobode izuzev slobodnog udarca. Kad je zadnja linija trebala da izadje, izadje do 5 metara i ceka sta ce biti, to su igraci Želje odlično iskoristili i trebali su jos koji gol zabiti. Mujkić je spasio Slobodu velike katastrofe ma da je i ovo težak poraz.

                                Comment

                                Working...
                                X