Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon malo loši vijesti i jedna za pohvaliti (ovo je normalno u svim zemljama, ali nasa je izuzetak).

    I Zrinjski suspendovao Milu Pehara

    Nogometni klub Zrinjski suspendovao je svog igrača Milu Pehara do okončanja disciplinskog postupka protiv njega, te se ogradio od huliganskih ispada dijela svojih navijača sa istočne tribine.Pehar je, podsjetimo, pokušao saplesti igrača Veleža Tarika Cerića dok je trčao prema svlačionici bježeći od navijača Zrinjskog koji su utrčali na teren pred sam kraj utakmice osmine finala Kupa BiH između Zrinjskog i Veleža.
    Utakmica je potom prekinuta i, odlukom Takmičarske komisije N/FS BiH, registrovana službenim rezultatom 3:0 za Velež. No, Zrinjski tek čeka vjerovatno i puno teža sankcija zbog propusta u organizaciji susreta. Što se tiče Pehara, on je prije suspenzije koju mu je izrekao Zrinjski izbačen iz mlade reprezentacije BiH zbog svog idiotskog poteza. "Igračima" poput njega zasigurno nije mjesto na sportskim terenima.
    Zrinjski se u iščekivanju kazne Disciplinske komisije N/FS BiH ogradio od dijela svojih navijača navodeći kako su svojim neprimjerenim ponašanjem ugrozili sigurnost sudionika gradskog derbija i okaljali ugled kluba. Navode da je utakmica prekinuta uprkos tome što je klub poduzeo sve što je potrebno u organizaciji utakmice.
    Kapiten Zrinjskog Ivica Džidić o prekidu utakmice

    "Mene je stid vjerujte mi, neugodno mi je, ne znam kako sutra pogledati u oči igračima Veleža. Danas ću kontaktirati neke od njih i uputiti riječi izvinjenja u svoje lično, ali i ime ostalih saigrača. Na terenu je do gola bilo sve maksimalno korektno, igrao se derbi u kojemu je ovaj put bolji i sretniji bio Velež na čemu im samo možemo čestitati. Ja sam nakon meča ušao u Veležovu svlačionicu i momcima čestitao na zasluženoj pobjedi. Ja sam sportista i uvijek ću biti," kazao je Džidić, a potom prokomentarisao ulazak navijača sa "Stajanja" u teren:
    "Ko su ti momci, šta oni žele, koga predstavljaju? Ljudi ovo je sport, rat je završen prije dvadeset godina, to je iza nas. Tužno je da nijedan od tih mladića vjerovatno i ne pamti ratna dejstva. Tužno je da Zrinjski kao klub sa reputacijom ispašta zbog 200 budala koje su pokvarile sve. Umjesto 1:0 što se moglo nadoknaditi, mi ćemo sad vjerovatno u Vrapčiće morati ići sa nemogućom misijom stizanja rezultata 3:0, klub će uz sve to biti novčano kažnjen i igrat ćemo pred praznim tribinama. Svakog poštenog, istinskog Zrinjevca jučašnji događaji su istinski potresli i svi mi osjećamo na neki način stid i nelagodu. Jer ja sutra trebm doći u Vrapčiće i igrati novi derbi, a ne vinovnici jučašnjih nereda."
    Džidić nije mogao a da se ne osvrne i na gest svog saigrača Mile Pehara:
    "Svojom gestom nas je vratio deset godina unazad. Napravio je veliku grešku, što mu je jutros na treningu rekao i trener Musa," kazao je susretljivi kapiten Zrinjskog.
    Parovi 9. kola

    Last edited by danijelkr; 01-10-11, 08:04.

    Comment


    • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=25964

      Comment


      • Pa nije ovo neocekivano,tako smo i Belgiju opkolili,ako nam dodje neko povoljan u barazu bit ce nas 25k
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja ocekujem 20 000

          Ima da gori Pariz,a do utakmice imam tri zelje da se povrijedi Ribery,Nasri i Benzema da se ne oporavi
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Nemoj Riberija Bavarca da mi diras
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ma svi nek igraju,nikakav problem,samo da ga neko zabije,onda ce 20000 ljudi sici s tribina i svi pred go pa sta bude
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ja ocekujem 20 000

                Ima da gori Pariz,a do utakmice imam tri zelje da se povrijedi Ribery,Nasri i Benzema da se ne oporavi
                Nisi ih toliko očekivao neki dan? Joj kad bagra bane tamo, ludilo .

                Comment


                • Samo pamet uGlavu da ne bude Djenova...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • 20k,to ce tamo strasno da bude

                    Imace vecu podrsku nego na Bilinom Polju

                    EDIT:Kad smo vec kod posjete na gostovanjima,jel tako da je nasi na ovoj utakmici bilo vise nego Svedjana

                    Last edited by DinoFC; 01-10-11, 15:04.

                    Comment


                    • 0-2 za Sarajevo

                      Comment


                      • Nakon dva uzastopna poraza, vratili smo se na pravi put i slavili u dalekom Prijedoru.
                        Haskic treci gol u sezoni za 0-1, kasnije veliki Emir Obuca jos jedan za rutinsku i potpuno zasluzenu pobjedu.
                        Domaci su u nadoknadi dali pocasni pogodak.
                        Nadati se da ce sutra Kozara na celu sa selektorom mlade reprezentacije otkinuti barem bod Sirokom.
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • Originally posted by retro View Post
                          Nakon dva uzastopna poraza, vratili smo se na pravi put i slavili u dalekom Prijedoru.
                          Haskic treci gol u sezoni za 0-1, kasnije veliki Emir Obuca jos jedan za rutinsku i potpuno zasluzenu pobjedu.
                          Domaci su u nadoknadi dali pocasni pogodak.
                          Nadati se da ce sutra Kozara na celu sa selektorom mlade reprezentacije otkinuti barem bod Sirokom.
                          Obuči 84. gol u najdražem dresu sada je prestigao Vahidina Musemića, ne znam ko je sljedeći na listi, ali mislim da je prvi Hase sa 99 golova u zvaničnim utakmicama. Sad do derbije da se nakupimo bodova i da sa nekom lakocom udjemo u taj mec, ma da u takve mečeve tesko mozes uci miran. Valjda ce im Jagoda nesto smutiti sutra.

                          Comment


                          • Ova pobjeda vadi situaciju,sad pobjeda kuci,pa onda protiv Zrijnskog pred praznim tribinama,sve moguce naravno i onda Olimpic pa derbi,popravila se situacije nakon prosle sedmice

                            Comment


                            • Nije za ove teme,ali ovaj snimak treba poslati da konkurise za nagrade najsmijesnih klipova,pa ne mogu dodjem sebi

                              Dvostruki salto

                              Last edited by DinoFC; 01-10-11, 21:43.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Obuči 84. gol u najdražem dresu sada je prestigao Vahidina Musemića, ne znam ko je sljedeći na listi, ali mislim da je prvi Hase sa 99 golova u zvaničnim utakmicama. Sad do derbije da se nakupimo bodova i da sa nekom lakocom udjemo u taj mec, ma da u takve mečeve tesko mozes uci miran. Valjda ce im Jagoda nesto smutiti sutra.
                                100 - Asim Ferhatović
                                96 - Safet Sušić
                                90 - Živkov Dobrivoje
                                84 -Emir Obuća
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X