Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spisak za Luksemburg i Francusku:

    Asmir Begović , Kenan Hasagić, Asmir Avdukić, Boris Pandža, Emir Spahić, Saša Papac, Adnan Mravac, Mensur Mujdža, Miralem Pjanić, Elvir Rahimić, Zvjezdan Misimović, Adnan Zahirović, Senad Lulić, Haris Medunjanin, Semir Štilić, Darko Maletić, Senijad Ibričić, Edin Džeko, Zlatan Muslimović, Ermin Zec i Vedad Ibišević.

    Nazalost opet nema Salihovica i ovo nam je veliki hendikep pred mec sa Francuzima.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • NAJAVA KUPA




      Najzanimljivija utakmica 1/8 finala Kupa BiH je ona što se igra u Mostaru između Zrinjskog i Veleža. Mostar je poslije rata dobio gradski derbi koji nije postojao u Jugoslaviji jer je Zrinjskom zabranjen rad, pa ove utakmice imaju i druge prefikse koji nisu sportski, ali u zadnji nekoliko utakmica je se situacija smirila, a klubovi su se napokon opametili i počeli su surađivati oko organizacije utakmice. Ne znam je li ikad ovakva situacija bila da oba kluba dobro stoje na tabeli. Može se Velež dičiti kako je dobro počeo sezonu, ali su imali previše sreće što je najveći adut Mirze Varešanovića koji ovako bitne utakmice nije dobijao, osim ako se ne završi prije utakmice ''nešto''. Na drugoj strani Musa je solidan trener i u njihovim okršajima vodi 1:0, što se igračkog kadra mala prednost na stranu Zrinjskog, ali u ovakim utakmicama sve pada u vodu.

      Drugi gradski derbi igraju Željezničar i Olimpic, koji su već jednom igrali ove sezone i uspješniji su bili Plavi. Zadnji nekoliko utakmica je Željezničar je loše odigrao i svi su ih potcijenili, a zaboravili da imaju trenera koji zna odlično postaviti taktiku i njegova taktika 4-5-1 sa ekipama koje znaju igrati odlično prolazi, pa stoga ovdje ide prednost na stranu Željezničara, a i imaju tradiciju na svojoj strani(nisu izgubili bod od Olimpica).

      Sarajevo nakon dva poraza u kupu dočekuje Rudar, ekipa koja nikad nije pobijedila Sarajevo. Rudar je uvijek dolazio na Koševo da se nadigrava i nisu dobro prolazili(5:1 i 3:0), a u Prijedoru bilo je 2:2 i 1:1. Nadam se izlasku iz krize za koju nismo direktno mi krivi.

      U Gabeli dolazi oporavljeni Čelik koji je napokon došao na svoje, ali će imati isto raspoloženju ekipu GOŠK-a na suprotnoj strani koja se preporodila nakon dolaska Odovića. Zanimljiva će ovo utakmica biti.

      Slavija dočekuje lidera Širokog koji je apsolutni favorit u ovom dvomeču, ali nisam siguran da će u prvoj utakmici pobijediti jer je Zoran Erbez poznat kao trener koji zna igrati na nulu i još igraju na svom terenu.

      U dvije utakmice igraju tri kluba iz 1. Lige FBiH i jedan iz 2. Lige FBiH. Rudar Kakanj dočekuje Branitelj iz Rodoča mjesto pokraj Mostara). Ova dva tima trenutno vode bitku u prvenstvu Rudar je trenutno lider, dok Branitelj dijeli treću poziciju sa Čapljinom i zaostaje tri boda. Prije tačno dvadeset četiri dana Rudar je na svom terenu pobijedio Branitelja rezultatom 2:0.

      Jedini trećeligaš Mramor dočekuje Krajišnika iz Velike Kladuše kojem ne cvjetaju ruže u 1. Ligi FBiH, jer se nalaze samo jednu poziciju iznad zone ispadanja odnosno na četrnaestom mjestu.

      Utakmicu Borac – Zvijezda ostavljam Borac Banja Luka da najavi.

      Comment


      • Odluka je donesena,moram reci ocekivana ali Borac ima pravo zalbe i oni zele da se utakmica ponovi,vjerovatno od toga nece biti nista tako da smo mi ovom pobjedom cetvrti na tabeli

        Ocekujem sutra da zaigramo dosta bolje i da dobijemo Olimpik,mada nece biti lako jer su oni u usponu forme

        Last edited by AK47; 27-09-11, 15:30.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Uh

          http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=25755

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            ako ostanu tri utakmice bez publike onda mi cemo u Banja Luci pred praznim tribinama igrati, sto ce bas biti ne obicno, dosad je uvjek je bilo ludilo atmosfera.

            Comment


            • Dobro,sta je tu je,ali titula je ponovo nasa
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Dobro,sta je tu je,ali titula je ponovo nasa
                Jos uvijek jeste, ali cemo vidjeti nakraju sezone

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Dobro,sta je tu je,ali titula je ponovo nasa
                  Decko smiri se malo,mnogo si se razuzdao ovih dana,znas ko je novi sampion nemoj da ti opet objasnjavam...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • ja sam cuo da sarajevo osvaja ove sezone
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Znajuci ko si ti i koliko cijenim tvoje misljenje,znas i sam veliki faustino, nemam razloga da sumnjam
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        ja sam cuo da sarajevo osvaja ove sezone
                        Ako se bude posteno igralo mozemo osvojiti, ali to sada nije tako maksimalno se gura Široki ka prvoj poziciji dok Sarajevo se uz sudijske lakrdije skinulo sa prve pozicije.

                        Comment


                        • ma to sada na pocetku da zamazu oci gladnom narodu,kasnije ce sarajevo da se gura i otplesace do titule
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Zeljo poslije zelene pobjede od 0:3 vec vidim u naredni 6.kola ima 6.cistih pobjeda,ja to zovem namjestanje,ako ste tako sigurni u titulu
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Zeljo poslije zelene pobjede od 0:3 vec vidim u naredni 6.kola ima 6.cistih pobjeda,ja to zovem namjestanje,ako ste tako sigurni u titulu
                              Manda evo ja se nudim da mi se stavi avatar amblem Željezničara i potpis koji AK47, ako oni pobjede tih šest tekmi, ali imaju pomoc od straijeg Osima i Brkovića majstorra u lobiranju da ne kazem namjestanju.

                              Comment


                              • Samo da napomenem da Brkovic vise nema nikakve veze u klubu i da ga to ne zanima uopste,tako da ....
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X