Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto tako neko rece da su bila dva zastitara na istocnoj tribini i to je malo cudno.Ako je utakmica viskog rizika,sta to znaci da policija samo treba da cuva sacicu gostujuci navijaca,a ne treba da bude na drugim tribinama.

    Sarajevo-Siroki u subotu tekma,na svakoj tribina po 15 specijalaca,(i to nije bilo gostujuci navijaca)i i bog zna koliko zastitara haj da vidim ko ce tada preci vise od 10 metara a da ne ostane bez oba bubrega

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
      Vam je loša forma već konstanta i ako se desi krađa kao što kažeš i dobijete 3:0 ko vam garantuje da nećete već sljedeće kolo od posljednjeg na tabeli izgubiti. Ti bodovi na guzove i nesportski način su u sportu mač sa dvije oštrice. Na jednoj starni kao dobiješ nešto a na drugoj izgubiš 3 puta toliko.
      Cak i u takvoj losoj formi sve vas stizemo,ne smijem ni pomisliti sta ce biti kada budemo u formi,prezivjet cemo sa ova tri nesportska boda,da ih hoce jos biti ja bih volio

      Ako opet gdje budemo trebali izletiti da dobijemo 3 boda,javi da ne razbijamo glavu beveze
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Cak i u takvoj losoj formi sve vas stizemo,ne smijem ni pomisliti sta ce biti kada budemo u formi,prezivjet cemo sa ova tri nesportska boda,da ih hoce jos biti ja bih volio

        Ako opet gdje budemo trebali izletiti da dobijemo 3 boda,javi da ne razbijamo glavu beveze
        JEste da ne bacamo pare beze valja skupiti 20 KM

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Cak i u takvoj losoj formi sve vas stizemo,ne smijem ni pomisliti sta ce biti kada budemo u formi,prezivjet cemo sa ova tri nesportska boda,da ih hoce jos biti ja bih volio

          Ako opet gdje budemo trebali izletiti da dobijemo 3 boda,javi da ne razbijamo glavu beveze
          Ma vidim ja kako stižete, tako da me sve manje čudi kako u Evropi ne možete gola dati a primili ste čitav tucet cirka 15 komada
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
            Ma vidim ja kako stižete, tako da me sve manje čudi kako u Evropi ne možete gola dati a primili ste čitav tucet cirka 15 komada
            Mi bar prodjemo neko pretkolol u Evropi a vi se samo pojavite ;)

            Comment


            • To vec nema veze s ligom . O incidentima u ligi diskutujte do ujutro sto se mene tice , ali nemojte provocirati jedni druge .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                Ma vidim ja kako stižete, tako da me sve manje čudi kako u Evropi ne možete gola dati a primili ste čitav tucet cirka 15 komada
                Ziva istina,ali nam se omakne pa nekog i prodjemo,a ne nadigra nas drugoligas na nasem stadionu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • A takodje samo pogledaj rezultate Borca u evropi i rezultate Zelje.Sve ce ti se samo kazati ;)

                  Comment


                  • Ocekivano

                    http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/b...nicar-03/65138

                    Comment


                    • Jest ocekivano, ali druge odluke koje bi se trebale usvojiti ne vode nicemu. Zabraniti gostujucim navijacima dolazak na utakmice, je unistavanje i ono malo fudbala sto je bilo u nasoj ligi. Svaka utakmica se može organizovati(policija) da hoce kako treba, evo primjera u Doboju, Sarajevu, Čitluku... Pojedincima ovako stanje najvise odgovara, da kroz sport prave netrpeljivost izmedju naroda i da dokazu svoju tezu da u ovoj zemlji ne mozemo zajedno zivjeti. Sramota bi bila da se ova odluka donese.

                      Comment


                      • I da li kaznise Borac jos dodatno?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • To bi bilo glupo da se realizije a to je tek prijedlog sumnjam da ce to usvojiti



                          EDIT:Mando u toku je rasprava u vezi kaznjavanja Borca

                          Comment


                          • Javite cim bude doneseno,ma treba storgo da se kaznjava svaki incident,sa 5-10 utakmica pred praznim trbinama i sa 20-30hiljada i doce oni sebi.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              To bi bilo glupo da se realizije a to je tek prijedlog sumnjam da ce to usvojiti



                              EDIT:Mando u toku je rasprava u vezi kaznjavanja Borca
                              Vecini ce se ovaj prijedlog svidjeti osim klubovima kao sto su Sarajevo, Željezničar, Borac i Zrinjski koji svaku gostujucu utakmicu imaju podrsku i to ne bas malu. Tako da je ova odluka izvjesna.

                              Comment


                              • Jedina ispravna odluka koja se mogla doniet. E sad jos bez publike do kraja sezone,jedno 40.000 KM i oduzimanje 5 bodova ;)

                                Comment

                                Working...
                                X