Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda se zna procedura u takvim slučajevima o tome ti govorim.
    Znači ako se prekida, prekida se odmah, kao što je urađeno u travniku. Ako se prazne tribine onda se kaže odmah, ovo neće biti nastavljeno dok ne ispraznite tribine, ako će se nastaviti onda ko odbije da nastavi gubi utakmicu. Znači samo po pravilima a neću ja tumačiti pravila valjda je trebao to uraditi delegat i sudija. Što su nas vukli za nos da čekamo sat vremena.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Publika sa istoka nije odbijala da izađe, čak naprotiv izlazili su najbrže moguće ali na istoku je otvorena samo jedna mala kapijica prema ulici i nije mogla da primi toliki narod odjednom + što ih je policija zaustavila sve da nađe neka 2 momka koja su pravila nered. To je sad druga priča ali nemoj ti tumačiti ovaj dio koji ne znaš. Ti znaš ako si bio na tribini šta se dešavalo s vama u autobusu i kako je to sve proteklo u putu, o ovome nemaš pojma
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        Valjda se zna procedura u takvim slučajevima o tome ti govorim.
        Znači ako se prekida, prekida se odmah, kao što je urađeno u travniku. Ako se prazne tribine onda se kaže odmah, ovo neće biti nastavljeno dok ne ispraznite tribine, ako će se nastaviti onda ko odbije da nastavi gubi utakmicu. Znači samo po pravilima a neću ja tumačiti pravila valjda je trebao to uraditi delegat i sudija. Što su nas vukli za nos da čekamo sat vremena.
        Je li ti citas sto ja pisem? :S Istok se nije mogao isprazniti dok Mi nismo otisli! I zato se cekalo pola sata.Mislis da je i meni bilo drago sto sam morao ici (a dao sam 27 km da bih bio 10 minuta i da bi izlozio svoj zivot opasnosti) ali navijaci slobodno setaju atletskom redar stoji i smije se.Onaj trci preko trave laganini na zapadnu tribinu niko mu nista.I onda se vi vracete preko ograde,a lika pored mene drotovi izudaraju zato sto je vratio jednu kamnicu prema vama.UBIJU BOGA U NJEMU!

        Comment


        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
          Je li ti citas sto ja pisem? :S Istok se nije mogao isprazniti dok Mi nismo otisli! I zato se cekalo pola sata.Mislis da je i meni bilo drago sto sam morao ici (a dao sam 27 km da bih bio 10 minuta i da bi izlozio svoj zivot opasnosti) ali navijaci slobodno setaju atletskom redar stoji i smije se.Onaj trci preko trave laganini na zapadnu tribinu niko mu nista.I onda se vi vracete preko ograde,a lika pored mene drotovi izudaraju zato sto je vratio jednu kamnicu prema vama.UBIJU BOGA U NJEMU!
          Za istok sam ti dole napisao.

          Ali ne čitaš, naravno da vi prvi iizlazite, ali koliko smo svi zajedno morali čekati da spiker kaže mora se ispazniti istok i sjever. Jel čitaš šta ti pišem. Teren je bio nakon 5 min. od incidenta prazan, navijači mirni i ako će prazniti mogli su odmah reći idemo sa pražnjenjem a ne nakon pola sata ili 40 minuta.
          Znači da se nešto čudno dešavalo, pravila nisu striktno primjenjena
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-11, 20:19.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Pa morali su prvo oni odluciti,skontati sta ce,nije to toliko lahko koliko ti se cini ;) A osim jednostavno od navijaca nije smio da izadje!

            Comment


            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
              Pa morali su prvo oni odluciti,skontati sta ce,nije to toliko lahko koliko ti se cini ;) A osim jednostavno od navijaca nije smio da izadje!
              E sad nemoj terati šegu sa ovako ozbiljnim pitanjem.

              osim nije smio izaći, ne bi rekao da je tako strašljiv. Pa Osim šeta ko gospodin za vrijeme nereda a tek kad se sve smirilo u svlačionicu otišao. I onda kad se ispraznio stadion nije smio izaći
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                E sad nemoj terati šegu sa ovako ozbiljnim pitanjem.

                osim nije smio izaći, ne bi rekao da je tako strašljiv. Pa Osim šeta ko gospodin za vrijeme nereda a tek kad se sve smirilo u svlačionicu otišao.
                Nije smio od nas Manijaka da izadje!

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Nije smio od nas Manijaka da izadje!
                  aaaaaaa u tom grmu leži zec...

                  Dobro oni su vidjeli priliku za 0:3, jes da nije sportski ali vjerovatno postoji neko u savezu ko je obećao da može to izgurati i ljudi su iskoristili. Ma dobro - šta je tu je, liga je duga, 3 boda tamo ili ovamo ako budemo pravi mi ćemo nadoknaditi i mnogo više ako ne onda nam džaba i da dobijemo sutra 3:0 to se i na vas odnosi
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                    aaaaaaa u tom grmu leži zec...

                    Dobro oni su vidjeli priliku za 0:3, jes da nije sportski ali vjerovatno postoji neko u savezu ko je obećao da može to izgurati i ljudi su iskoristili. Ma dobro - šta je tu je, liga je duga, 3 boda tamo ili ovamo ako budemo pravi mi ćemo nadoknaditi i mnogo više ako ne onda nam džaba i da dobijemo sutra 3:0 to se i na vas odnosi
                    Ali sada bi trebalo da Borac dobije drakonsku kaznu.Sto Osim kaze klubovi vrte po par miliona,a dobiju kaznu od 2000 km i utakmicu bez publike

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Ali sada bi trebalo da Borac dobije drakonsku kaznu.Sto Osim kaze klubovi vrte po par miliona,a dobiju kaznu od 2000 km i utakmicu bez publike
                      Sad treba sačekati sutrašnji dan i vidjeti šta je odluka a nakon toga sjesiti i reći ovo ne ide ovako. FK Sarajevo je uradilo pravi posao, treba sjeći u samom korjenu pokušaj namještanja i guranja Širokog. Iz aviona je jasno da se 3 kluba ili barem 2, sputavaju da se odlijepe da bi se izgurao Široki. Pređe li se preko ovih štela, svake sedmice ćemo gledati po jedan prekinut meč da bi tabela na kraju izgledala onako kako je neko zamislio.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                        Nema šta nejasno. ono što sam rekao neki dan to je danas i klub ponovio. Borac treba odgovarati diciplinski jer navijači nisu smjeli u teren znači 2 utakmice +7-8000 KM po pravilniku, ali utakmica je mogla biti nastavljena igrači Željezničara su odmah otišli na tuširanja i takav potez se ne može tolerisati davanjem pokona od 3:0. Delegat je tražio nastavak, naredili pražnjenje tribine i opet ovi nisu htjeli igrati - nova utakmica je jedino pravdeno rješenje i to klub i traži mada da nije Željezničar nasuprot jer ima jake veze u savezu, bilo bi 3:0, bar po pravilima.

                        Bez da ih pravdam ali treba primjetiti da navijačima ni jedan jedini trenutak nije bio na meti igrač Željezničara ili službena lica, sudije, trener.

                        Mene brine nešto drugo čitam i saopštenje FK Sarajevo, bojim se da je sve jasno već sad i da se zna ko je novi šampion. Gura se Široki. Sarajevu se poništavaju golovi, nama su dali pobjedu u travniku a sada hoće uzmu na isti način. Previše je ovo sumljivo. Zašto bi onaj iz čista mira udarao sudiju u Travniku i kako mu je prišao, a sa druge strane ja sam čitao u novinama ili na nekom poratlu komentare ispod, još prije 10 dana da željezničar neće završiti utakmicu u Banjaluci i da će samo tražiti povod da napuste
                        Pa sto ovo ne rece ziv bio prije tekme da ne strepim nego me/nas ostavi u neznanju

                        Inace sto se igre tice vec sam rekao Zeljo je bio bolji do prekida,odlicno smo supostavili kontrolu utakmice,pravili presing na odbranu Borca i mi izgledamo sve bolje

                        To za Siroki sam i ja cuo,ali ne zelim da tako mislim jer nekako zadnjih godina i Zeljo i Borac zadnje dvije godine su bili najbolji i zasluzeno su dosli do trofeja
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pa sto ovo ne rece ziv bio prije tekme da ne strepim nego me/nas ostavi u neznanju

                          Inace sto se igre tice vec sam rekao Zeljo je bio bolji do prekida,odlicno smo supostavili kontrolu utakmice,pravili presing na odbranu Borca i mi izgledamo sve bolje

                          To za Siroki sam i ja cuo,ali ne zelim da tako mislim jer nekako zadnjih godina i Zeljo i Borac zadnje dvije godine su bili najbolji i zasluzeno su dosli do trofeja
                          DA sto nam ne rece da ne idem tamo mogao sam kao gospodin gledati na TV,znajuci da ce biti 0:3a ne strepeci da ce me neko ubiti na mrtvo!

                          Comment


                          • Bilo je to čak mislim i na poznatim sportskim sajtovima, gdje je Osim rekao da će i za skandiranja napustiti meč. Onda se opravdano postavlja pitanje ko mu je dao mig, da može prijetiti ili izlaziti sa meča kad on hoće. Mutno mutno, mnogo mutno. Samo što vidim da iz sve ove frke ispliva Široki a ova 3 se grupišu polako na mjestima od 2-4
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-11, 20:57.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Ova ulijetanja Borcu prolaze vec godinama(Slavija prije par godina,udaranje Mirnela Sadovica(igraca Sarajeva,tekma registrovana 3:0 za Borac)) tako da je doslo vrijeme da se tome stane u kraj,Borac nije organizovao utakmicu kako treba,cak i kada je delegat nalozio da se stadion isprazni,policija nije uopste reagovala i stadion nije ispraznjen brzo nego su izlazili nas svoju ruku vrlo sporo,a desio se jos jedan incident

                              Kada je stadion "ispraznjen" iz Borca su rekli da je teren spreman za igru,a na stadionu niti jedan policajac ni zastitar nije bio,tako da nemamo mi ovdje materijal za raspravu,nek prica ko sta hoce ovo je cisto kao suza i sve osim 0:3 KRADJA
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Vam je loša forma već konstanta i ako se desi krađa kao što kažeš i dobijete 3:0 ko vam garantuje da nećete već sljedeće kolo od posljednjeg na tabeli izgubiti. Ti bodovi na guzove i nesportski način su u sportu mač sa dvije oštrice. Na jednoj starni kao dobiješ nešto a na drugoj izgubiš 3 puta toliko.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X