Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da 3:0, pravila su jasna ovdje

    Ne može ni jedan tim na svoju ruku odbiti igrati.

    Dobro je neko rekao ovo treba da sačeka par dana da se glave ohlade i da vidimo zvanični zapisnik delegata to je najbitnije. Da li je neki medij iz BL koji naginje Borcu il iiz FBiH koji naginje Želji rekao ovo ili ono to je nebitno i to su spekulacije.
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 24-09-11, 21:14.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Ovo ako se ne registruje 3:0 za Zelju,Amar Osim ce istupiti iz lige,ja vam to garantujem

      Sigurnost igraca je bila ugrozena i to je gotova stvar,nema tu price,sudija je rekao da nema uslova za nastavak igre
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • molim moderatore da ovu temu zakljucaju jer se ovdje iznose subjekivni stavovi.............rijetko ko prica realno i objektivno, samo beze dizemo tenzije oko neceg sto je jasno ko dan

        Comment


        • Kako losa utakmica,Siroki ocigledno dosao da uzme bod,ali uspjese nekako i tri mada ni njima nije jasno kako.Jednu sansu su imali u prvom poluvremenu kad je Adilovic odbranio i u drugom kad su dali go to im je bila sansa.Sudjenje kriminalno,ne znam zasto je Suljicu ponisten go,ovi se valjaju po terenu ko da su dosli Barceloni na gostovanje,ali nismo ni mi nista puno pokazali,jedino Suljic po meni moze dobiti prolaznu ocjenu.Haskic i Obuca ko da ne postoje na terenu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ovo ako se ne registruje 3:0 za Zelju,Amar Osim ce istupiti iz lige,ja vam to garantujem

            Sigurnost igraca je bila ugrozena i to je gotova stvar,nema tu price,sudija je rekao da nema uslova za nastavak igre
            ehehehe nema priče. Kako nema priče, kad bi to tako išlo i na silu protivno pravilima neko otimao bodove onda ligu treba zaista rasformirati. oko ovoga će biti itekako priče. ali ja vam sad kažem a pričaćemo o ovome kad bude zvanično, novčana kazna + suspenzija stadiona i 3:0 za Borac.
            Istupanjem iz lige bi otišli u 4. ligu a nepoštovanjem odluke saveza bi dobili i zabranu UEFA i izbacivanje iz lige zato te priče su smješne
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
              ehehehe nema priče. Kako nema priče, kad bi to tako išlo i na silu protivno pravilima neko otimao bodove onda ligu treba zaista rasformirati. oko ovoga će biti itekako priče. ali ja vam sad kažem a pričaćemo o ovome kad bude zvanično, novčana kazna + suspenzija stadiona i 3:0 za Borac
              Ako Borcu budi pripisana 3 boda,odmah je treba rasformirati,tu se svi slazemo ja mislim.

              Comment


              • Sacekajmo da strucni ljudi dobiju zapisnik od delegada,pa da ljudi sjednu i donesu odluku,sta se praviti tumaci pravilnika,jedino,ako ne radi neko u savezu
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Sacekajmo da strucni ljudi dobiju zapisnik od delegada,pa da ljudi sjednu i donesu odluku,sta se praviti tumaci pravilnika,jedino,ako ne radi neko u savezu
                  Ovdje toliko neki sigurno pisu,da covjek pomisli imaju li oni neke insajderske informacije.

                  Comment


                  • Ne bi da se ponavljam sve sam rekao na tu temu, bodove neće dobiti ko od nas više galami na forumu nego onaj na čijoj je strani pravo.

                    Nego ostavimo ovo, kako ste vi stojali na terenu, čuo sam da ste izgubili 0:1 a s obzirom da ulazite u seriju teških utakmica mogli bi krenuti padati an tabeli jer ste do sad ruku na srce imali dosta lagan raspored. Ono što sam primjetio da je Željo imao najteži ali sad mu do kraja slijedi dosta lakši pa mi i Široki tu negdje
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                      Ne bi da se ponavljam sve sam rekao na tu temu, bodove neće dobiti ko od nas više galami na forumu nego onaj na čijoj je strani pravo.

                      Nego ostavimo ovo, kako ste vi stojali na terenu, čuo sam da ste izgubili 0:1 a s obzirom da ulazite u seriju teških utakmica mogli bi krenuti padati an tabeli jer ste do sad ruku na srce imali dosta lagan raspored. Ono što sam primjetio da je Željo imao najteži ali sad mu do kraja slijedi dosta lakši pa mi i Široki tu negdje
                      Lose,katastrofalno,dodajemo se nesto ko da smo Barca,a ne mozemo sanse napraviti i kada napravimo dodje glupi sudija i ponisti ti cist gol ko suzu i sta da ti radis onda.
                      Bezidejna igra,samo neki centarsutevi,nista konkretno.
                      Ne znam sta da mislim,svi smo imali velika ocekivanja,ali sada smo vraceni u realnost mozda nas i izenande u sljedecim utakmicama

                      Comment


                      • Realno je da Zeljeznicar dobije 3-0 ovaj mec jer ovo sto su Lesinari napravili je van svake pameti , e tu nastaje problem , kada su se povukli Zeljini igraci su rekli ako se isprazni istok da ce nastaviti , kada se ispraznilo delegat ih je pozvao da se nastavi mec a oni su rekli da su se presvukli i istusirali i da nece da nastave.
                        Ovo je apsurd sta su narpavili igraci Borca i ovo im nikako nije trebalo , nema povredjenih kod Zeljinih navijaca , policija je brzo reagovala a kapiju je neko ostavio otvorenu od redara Jako zalosno za ovaj fudbal , sta ja za 5-10 godina kada budem ili da sada imam svoje dete da vodim na utakmicu i da vidi ovakve prizore Realno treba oba tima kazniti
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja sam procitao da je sudija odlucio prekinuti utakmicu tako da je tu sve jasno.

                          Ali ova liga je cirkus tako da me nista ne moze zacuditi pa cak ni to da se registruje 3-0 za Borac.

                          Najpametnije da se zabrane gostovanja pa nek se fino udaraju izmedju sebe,ionako u ovoj zemlji barem 50% sto ih dodje na utakmicu ne dodje ih zbog utakmice vec da prebiju nekog i iskale svoje frustracije.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment



                          • http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/s...io-teren/64999

                            Comment


                            • Sudija je prekinuo utakmicu, sto znaci da bi moralo biti 0-3. ;)
                              A ti Miko si slusao ovog komentatora sa BHT1, ali si slusao svaku drugu recenicu.
                              A Borcevi "navijaci" opet brukaju i sebe i klub i grad...

                              Comment


                              • Ja ne znam šta je ovo sa temom ali jednom mi je posljednji odgovor na 52. strani drugi put mi je na 1. pa onda nekad nema pola ovih posljednjih postova pa se sljedeći put vrate pa čas je gore posljednji odgovor, čas je na dnu strane.

                                jel se ovo svima dešava, kako se to tako vrti ne razumijem kao da je splav na rijeci
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 24-09-11, 21:41.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X