Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
    Najvjerovatnije sljedeće sedmice počinju radovi na izgradnji južne tribine Gradskog stadiona koja je srušena 2001. nakon utakmice sa Jugoslavijom kada je zbog preopterećenja ista popustila, tada je srušena i sjeverna pa je kapacitet sa 25 000 pao na 15 000 da bi nakon rekonstrukcija stadiona koji sad ispunjava uslove za igranje utakmica grupne faze LŠ imao sadašnjih 7500
    Da li to znaci da ce biti vise mjesta za gostujuce navijace?Da se skolne sa one skele.

    Comment


    • Ne, ne nisi dobro obratio pažnju, radi se o južnoj tribini tamo gdje je semafora, nako toga pretpostavljam da bi se i Lešinari mogli preseliti tamo. Gradiće se i sjever ali nakon završetka ovoga mislim da je potpuno logičan izbor da se prvo počne sa izgradnjom juga. Uporedo sa ovim počeće izgradnja dva pomoćna terena na mjestu postojećeg jedan sa vještačkom najvjerovatnije, a biće još jedanput preuređene i svlačionice nakon čega će dobiti izgled svlačionica koje imaju veliki evropski klubovi a one se rade na inicijativu trenera Cvetkovića
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-09-11, 15:16.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Travnik - GOŠK 1:1

        Prva utakmica sedmog kola igrala se na stadionu Pirota između Travnika i GOŠK-a. Utakmica koja je se igrala pred publikom nakon što je smanjena kazna Travničanima na samo jednu utakmicu(koja je odrađena u kupu BiH).
        Prvo poluvrijeme: Prvo su zaprijetili igrači GOŠK-a preko Dudića nakon greške Čurića. Najbolje prilike u prvom poluvremenu su imali igrači GOŠK-a i to u 40. minuti nakon što je Bošnjak sa desne strane ubacio loptu za Čuluma koji dobro reagirao i šutirao, ali golman Fejzić odlično brani i spašava gol Travnika. U 45. Minuti ponovo nakon što je odbrana Travnika loše reagovala Dudić izlazi sam pred golmana Fejzića i loše šutira, a lopta se odbija do Zlomislića koji snažno šutira i pogađa prečku. U prvom poluvremenu Travnik nije imao odgovora na igru GOŠK-a koji je non-stop vršio pritisak na vezni red i odbranu i tako nisu dozvoljavali Travniku da izgradi neku akciju. Travnik je pokušavao da ugrozi gol GOŠK-a dugim loptama koje su išle preko lijeve strane.
        Drugo poluvrijeme: Početak isti kao i prvo poluvrijeme GOŠK odlično kombinuje i pasovima stvara višak igrača. U 54. minuti Zlomislić uzima loptu na centru igrališta i prolazi sve igrače koji mu se nalaze na putu, ali ponovo brani fenomenalni golman Fejzić. Nakon što je Zlomislić fino uposlio Dudića koji izlazi pred golmanom koji ga ruši i sudija Pajić pokazuje na penal. Strijelac penala je bio Feđa Dudić bivši igrač Travnika koji nije proslavio gol. Nakon što je trener Travnika Selimović iz igre izveo Dudu koji je kriminalno odigrao u odbrani i Nermina Varupu koji je isto loše odigrao u veznom redu, igra Travnika je bila bolja. U 72. minuti Elvedin Varupa ubacuje sa lijeve strane i pronalazi Ivešića koji pogađa za izjednačenje. Do kraja obe su ekipe imale dobre prilike, ali se izdvajaju za Travnik šutevi Popovića i Varupe čiji šut su svi na stadionu vidjeli u golu, ali ipak je pogodio vanjsku mrežu.
        Na kraju podjela bodova koja nije realna rezultat jer je GOŠK bio dosta bolji i sam trener Travnika je to izjavio. Igrač utakmice je golman Travnika Fejzić koji je odlično odradio svoj posao.
        Nakon dolaska Milomira Odović na klupi GOŠK-a ova ekipa ne zna za poraz i igra je značajno poboljšana.

        Comment


        • Kozara - Celik - 1:2
          Travnik - GOSK - 1:1
          Rudar - Velez - 1:0
          Leotar - Sarajevo - 1:0

          Raduje me poraz Sarajeva od 1:0 i ako Borac uzme bod Olimpiku postace prvi tim nakon 6 ili 7 kola nzm tacno msm 6 da je neporazen. A ujedno bi preuzeo 1 mesto na tabeli. Ajde bori se i pobedices ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Nadam se da ce se Zeljeznicar probuditi,sutra pobjeda i tri boda kojim se prikljucujemo vrhu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Torlak dobio pendrek,da je neki Borcev igrac to bio,sigurni 3-0 za Borac bi bilo

              Malo o utakmici,Obuca je promasio ja mislim 2 velike sanse,neki golovi su ponisteni,vjerovatno ispravno ali ko ce znati.Morali smo i izgubiti,ali nema veze u sljedecem kolu moramo dobiti Siroki

              Comment


              • u ovom manjem entitetu sve se cini samo kako bi borac uzeo titulu..... jednu grupu navijaca pustaju da udju tek u 87min...........pa gdje to ima, i onda im za nagradu daju batine, gdje to jos policajac udara gostujuceg igraca.....smjesno i zalosno

                Sarajevo puno bolje u prvom dijelu, ali nije to uspjelo konkretizirati. Poništena su nam dva gola zbog navodnog ofsajda. Drugi je, po mom sudu, bio regularan. Kada smo prišli pomoćniku da ga pitamo zašto je digao zastavicu i sam je priznao da nije stoposto siguran da je postupio ispravno (izjava TORLAKA)

                Comment


                • Ja sam stvarno razocaran ovim rezultatom jer znam da smo mnogo bolji od Leotara i da sigurno nismo zasluzili ovaj poraz, ali moramo se sad oporaviti od ovog poraza. O sudijama ne mogu govoriti dok ne vidim kako je bilo, a sto se tice Torlaka pokazuje iz utakmice da zaslužuje kapitensku traku i trofej Ismira Pintola i svaka mu cast kad je stao u odbranu naši navijača.

                  Comment


                  • zadnja minuta, sarajevo izvodi korner, i dok je lopta u zraku sudija svira kraj...pa gdje to ima, (samo u manjem entitetu)....... + sudija koji je ponistio dva gola dolazi iz luke,......... i na kraju
                    Nekad je poraz vrijedniji od pobjede , zaboravit ovo i okrenut se listici. Trebamo svi zajedno ostati hladne glave jer samo tako mozemo stici do krajnjeg cilja

                    http://imageshack.us/photo/my-images/215/reznr.jpg/
                    Last edited by edohz; 17-09-11, 22:38.

                    Comment


                    • Šta veliš i sudija iz luke, eeee nisu to onda čista posla nikako.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Nedžad Selimović nije više trener Travnika?!

                        Nakon sto su Mehmed Janjoš, Boris Gavran, Slavko Jovic, Darko Dražić i Bjelica snijenjeni na redu je i trener Nedžad Selimović čovjek koji je na klupi Travnika 3 godine i 15 dana. Ova informacija je nezvanična.

                        Travnik je postao stabilna ekipa zbog Selimovića i njegova smjena bi bila los potez uprave Travnika.

                        Comment


                        • ASIM FERHATOVIĆ HASE
                          olimpik-borac 2-1 (kapić18, 38 bucan 45)

                          guravo ;)
                          Last edited by edohz; 18-09-11, 18:54.

                          Comment


                          • Kada na terenu ne mozete pobjediti,gledate rivale kako igraju,i radujete se porazima
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Kada na terenu ne mozete pobjediti,gledate rivale kako igraju,i radujete se porazima
                              kad nam na terenu nedaju pobjediti.....tako se kaze,
                              da budem jasan poslije sarajeva najdrazi klub mi je olimpik.. toliko...;)

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                kad nam na terenu nedaju pobjediti.....tako se kaze,
                                da budem jasan poslije sarajeva najdrazi klub mi je olimpik.. toliko...;)
                                Pa onda ni Borcu danas ne daju pobjediti,ukrali nam pobjedu. ;)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X