Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc su mi oduzeli 5 godina zivota.

    Ocekivano je bila tvrda i teska utakmica,ali najbitnije je da smo pobjedili.Ne svidja mi sto su zategnuti odnosi izmedju Papeta i Misketa i to tesko moze donijeti ista dobro ovoj reprezentaciji.

    Napokon da cemo i mu zadnje kolu igrati rastereceno jer cemo imati baraz osiguran pa sto se i ne nadati da mozda mozemo i Francuze iznenadit.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment





    • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Jel ovo Miske nesto Safetu govori,poslije gola xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Jel ovo Miske nesto Safetu govori,poslije gola xD
          Mislim da jeste, covjek se naljutio jer su ga svi smatrali staro gvožđe i shvatam ga. Mislim da ga i Susic shvaca. Nije ni on trebao da kaze da treba biti Misimovica stid koliko malo igra za svoj klub a pozivao ga je. Pape je ljudina, nije sigurno nista lose mislio
          Last edited by danijelkr; 07-09-11, 12:30.

          Comment


          • Susic je gospodin covjek kojem je jedini cilj da se plasiramo na Euro...covjek je svoj obraz zalozio kada su u pitanju neke stvari i potezi nekih igraca,sve za visi cilj,sve za nasu repku

            Misimovic je jedan papak koji se nakon gola okrenuo i psuje velicini kao sto je Susic,nije ga sramota...a cudi se sto ne igra,a osim sto igra slabo,lik u svojoj ekipi dobije po 10 minuta i cao

            Jeste dao go,ali je prije toga sve pasove lose odigrao i kada je imao cistu priliku da asistira Dzeki nije htio nego je sutao,imao je vremena,ali to je lik koji igra za sebe

            Inace za one koji su zaboravili Misimovic je jedan od najvecih krivaca zasto nismo otisli na Mundijal,prvo je odigrao katastrofalno cijelu prvu utakmicu u barazu,Spahic je zbog njega dobio karton zbog kojeg nije mogao igrati u revansu,da bi papcina zatim rekao da je povrijedjen i da nece moci nastupiti u revansu za 4 dana,jer ima tesku povredu zbog koje nece moci igrati mozda i dva mjeseca(tada kad nam je najvise trebao,ali nema veze tesku povredu imao lik),da bi 3 dana kasnije odigrao 90 minuta i cak imao i asistenciju protiv Freiburga,Blazevic je tada sve rekao o "Misketu"



            Brzo ce se Pjanic vratiti pa ce se ovaj vratiti gdje mu je mjesto,na klupu...ti za sebe igraj negdje drugo(pardon ne moze,jer je i tamo klupa),a ja jedva cekam da ti napustis

            Pape o papku

            "Što se mene tiče, moj stav svi znaju: Oni koji hoće da igraju za reprezentaciju moraju igrati u svojim klubovima. Misimović je sinoć odigrao dobro, dao je gol, ali dolaze novi igrači i kad neko uđe u ekipu, neko mora izgubiti mjesto u njoj. Ipak, moram reći da ja ozbiljno računam na Misimovića i vidjećemo hoće li biti nekih njegovih izjava u medijima koje bi mogle promijeniti to. On je veoma pametan momak i nadam se da neće donositi neke ishitrene zaključke i davati nesmotrene izjave", dodao je Pape
            Last edited by AK47; 07-09-11, 15:58.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sutra izvlacenje parova za 1/16 finala



              Najradije bi Mladost Župča ili Unis da ih izvucemo. Ako bi izvukli Unis, FC Nadal za koga bi ti tu navijao?

              Nema nosilaca, tako da je moguce da odmah na pocetku budu jaka utakmica i u ovoj fazi se igra jedna utakmica.
              Last edited by danijelkr; 07-09-11, 17:43.

              Comment


              • Navijao bi za Sarajevo,naravno,ali Unis ko unis gledao sam ih protiv Branitelja,losi skroz

                Comment


                • Sto bi Miske govorio Papetu sa pola terena "fuck you,fuck you"?Ja mislim da to nije bilo upuceno Papetu.

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post
                    Navijao bi za Sarajevo,naravno,ali Unis ko unis gledao sam ih protiv Branitelja,losi skroz
                    Sta ce Pelak reci, ma salim se. Unis je prosle godine prosao ovo prvo kolo, ako budu imali srece mogu i ove.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Sta ce Pelak reci, ma salim se. Unis je prosle godine prosao ovo prvo kolo, ako budu imali srece mogu i ove.
                      Ma i Pelak je na treningu komentarisao tu utakmicu,kaze ne znaju da se krecu na terenu ni da se stoje na terenu kako treba

                      Comment


                      • Parovi šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine:
                        Željezničar - Leotar,
                        Sloga Doboj - Sarajevo,
                        Rudar Prijedor - UNIS,
                        Zvijezda - Sloboda,
                        Travnik - Velež,
                        Branitelj - Dizdaruša,
                        Slavija - Modriča,
                        Zrinjski - Sutjeska,
                        Iskra - Rudar Kakanj,
                        Čelik - Podrinje,
                        Široki - Kozara,
                        Olimpic - Mladost Gacko,
                        Vitez - GOŠK,
                        Krajišnik - Mladost Župča,
                        Mramor - Radnik Bijeljina.

                        Bez neki veliki utakmica u ovoj fazi kupa. Sarajevo zadnji nekoliko godina vecinom gost u prvom kolu, ali mislim da necemo imati problema protiv dobojske Sloge.

                        Comment


                        • Najava 6. kola




                          U ovom kolu se igraju tri utakmice koje možemo nazvati derby, prvo ćemo krenuti sa utakmicom Čelika i Željezničara. U pauzi zbog reprezentacije dosta stvari se promijenilo u Čeliku, gotova cijeli upravni odbor je otišao na čelu sa predsjednikom Ibrakovićem, a u klub su ušli novi ljudi i što znači povratak najvatrenijih navijača Čelika. Klub je pojačao bivši mladi reprezentativac Avdija Vršajević i ako ponove igru kao protiv Sarajeva kad su u pojedinim trenucima bili i bolji protivnik i zaslužili da odnesu bod, onda pobijeda ne bi trebala doci upitanje . Željezničar je u pauzi odradio mini pripreme na Bjelašnici i u ovoj utakmici će u konkurenciji za tim biti će i Josip Kvesić koji je zdrav preko potreban Osimovoj ekipi. Zadnje tri utakmice u Zenici Željezničar nije izgubio.

                          Utakmica koja će se moći gledati preko mali ekrana je utakmica Borca i Zrinjskog. Borac je u zadnje tri utakmice na Gradskom stadionu u dvije bio bolji, dok je Zrinjski jednu dobio. Treneri oba kluba će na raspolaganju imati sve igrače tako da će ova utakmica biti prava derby utakmica.

                          Treća utakmica koju možemo nazvati derby-em je utakmica dva hercegovačka kluba Veleža i Širokog Brijega. Velež je isto kao Željezničar u ovoj pauzi odradio mini pripreme na Bjelašnici i kako je Varšanović rekao je da su spremni za tim sa Pecare. Široki je posljednju utakmicu u Vrapčićima pobijedio sa rezultatom 2:5, ma da je sad drugačija situacija i bit će im teže pobijediti. Oni su u pauzi odigrali dva meča protiv Cibalije i Splita i imali polovičan učinak.

                          Zvijezda i Olimpic timovi koji sigurnu nisu planirali da se u 6. kolu nalaze na ovako lošim pozicijama. Zvijezda je u pauzi odigrala jednu utakmicu sa Travnikom i pobijedila 1:0, Olimpic rijetka ekipa koju Zvijezda nikad nije dobila u Premijer ligi. Olimpic je u pauzi po navici iz prošli sezona uručio nekoliko raskida ugovora, ovaj put četvorici igrača.

                          Na Tušnju se igra utakmica između Slobode i Travnika. Sloboda najavljuje sigurnu pobjedu i nastavak pobjeda na Tušnju. U ovoj utakmici neće igrati Samir Efendić koji je povrijeđen, a ekipi se priključio Amar Rahmanović. Travnik dolazi u Tuzlu nakon što su protiv Borca izgubili za zelenim stolom 0:3 i vidjećemo koliko je to ostavilo traga na izabranike trenera Selimovića i da li mogu napokon odnijeti bod(ove) sa neugodnog Tušnja.

                          Posljednju utakmica koja se igra u subotu igraju Sarajevo i Kozara. Sarajevo se nada nastavku pobjeda, dok Kozara dolazi u Sarajevo da se brani i pokuša uzeti bod. Sarajevo je u pauzi nastupalo na Memorijalnom turniru Želimir Vidović Keli i osvojilo drugo mjesto nakon što su na penalima izgubili od Olimpica. Kozara je u ovoj pauzi dovela dva igrača koji su pojačanje za ovaj tim, a to su Nemanja Stjepanović i Milan Srećo.

                          U nedjelju igraju se dvije utakmice, prva je Slavija i Leotar. Iz Slavije da kiks riječ koja je strogo zabranjena u ovoj utakmicu Slaviju u ovoj pauzi je pojača bivši igrač Borca Vukelja i Stjepanović. Leotar u pauzi je ostao bez cijelo stručnog štaba na čelu sa Slavkom Jovićem , njega je naslijedio srpski trener Bogdan Korak.

                          Druga utakmica nedjeljnog programa je GOŠK i Rudar Prijedor. GOŠK u ovu utakmicu ulazi sa novim trenerom, a to je Milomir Odović koji sigurno jedno veliko pojačanje za ovu ekipu. Sad već bivši trener GOŠK-a Dražić je otišao u Iran. Rudar Prijedor dolazi kao prvi protivnik iz Premijer lige koji će igrati na stadionu Podavala i sigurno će imati najteži posao gostiju do sada, jer je GOŠK domaće utakmice igrao do sada u Čitluku.
                          Last edited by danijelkr; 09-09-11, 10:56.

                          Comment


                          • je.o barcelonu, ovo je fudbal


                            naprijed zmajevi........ ;)

                            Comment


                            • @ edo ovo jest akcija sa dosta lijepim dodavanjima ali nije uncikovita. Zna se koja je nasa najbolja akcija protiv Danske 0:2 strijelac Baljic. Evo klip prvo je ko na tabli objasnjena akcija, pa onda ide video.

                              Comment


                              • Borac - Zrinjski - 2:1

                                Pre svega izgubio sam volju za BiH fudbalom posle ovog meca , ovo je unistavanje lopte i steta ociju termin za gledanje , nzm ni zasto sam otisao na utakmicu ali ajde prokomentarisacu. Pocelo je solidno ,Zrinjski se branio dok nisu primili gol od strane Krunica , nesto su se zalili , koliko sam skontao da je prekrsaj bio izveden pre vremena ali izveden je 30 sekundi pre gola pa su se trebali zaliti odmah a ne kad su ga primili. Borac onda mlako , za RS lige a ne za BiH lige a Zrinjski jos gori. Znaci dno dna je bilo Kako je lepo igrao Borac prosle godine dok je Jagodic vodioo , ovo je unistavanje lopte Nadam se da ce se to promeniti. Onda ubacaj Zrinjskog, 3 nasa igraca idu na loptu , svi rukama idu na loptu : Avdukic,Zaric i jos neko , znaci nigde igraca Zrinjskog u 10-15m ali bitno da njih trojica idu na loptu i svi rukom i naravno jedan igra i penal za Zrinjski , cist kao suza , protesti navijaci , sudija lopove se vika i tako dalje , apsolutno nepotrebno , ja kao navijac Borca kazem da cistije moglo nije , gol naravno ,Avdukic se bacio 0.2m 1-1 , ajmo dalje , Cvele izvlaci Stajica u igru da bi usao Maksimovic i od 4-4-2 taktike pravimo 4-1-4-1 , da branimo 1-1 Onda probija Kruna ponovo desno , dodaje Kajkutu , ovaj nabacuje i prelep gol Mikica za 2-1 i pobedu Borca. Sve u svemu korektno sudjenje , Ultrasi su dosli tek u 35-oj minuti NZM sto gostujuci navijaci dolaze kad gledaju pola sata meca a toliki put. Nova 3 boda jedino sto je bitno , Stakic,Krunic,Mikic i niko vise nije pruzio nista , njih trojica nesto ostali nista. Cuo sam da je Sarajevo vodilo 4-0 nzm kako je zavrsilo ali Sarajevo i Borac nastavljaju
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X