Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada nisam vidio ovaj klip Mnogo smo jaki.

    Comment


    • Na svijetu najjaci...sutra moramo dobiti,jos kad bi Francuzi igrali nerijeseno jer cemo mi dobiti Luxemburg sigurno i onda neoptereceno u Francusku po direktan plasman,a baraz bi bio osiguran
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Da Rumuni i Francuzi odigraju nerijeseno to bi bilo savrseno,da Rumuni pobjede postalo bi skakljivo da Francuzi pobjede izgubili bi sanse za prvo mjesto.

        Comment


        • Toliko imaju dobri pjesama da zapocinju sa tudjom pjesmom . Bezveze i jos nije klip prikladan temi a ni aktuelnoj situaciji.

          Comment


          • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=24643

            Comment


            • Odlican igrac i zasluzio je da ga prikljuci Pape. Kako je on Željezničar u kupu razbio. Samo malo da poradi na realizaciji i koju kilu da se udeblja

              Comment


              • Danas je na rasporedu jos jedna od kako je nasi novinari nazivaju historijska utakmica za reprezetaciju BiH(niko vise historijski utakmica nije od nas odigrao). Nakon pobjede u Bjelorusiji ostali smo bez Spahića i Pjanića, zbog kartona i sigurno će puno faliti. Sastav bi trebao izgledati ovako

                Golman:Begović
                Odbrana: Mujdža, Pandža, Papac, Lulić
                Vezni red: Rahimić, Zahirović, Misimović, Salihović, Medunjanin
                Napad: Džeko.

                Jos su moguće promjene u zadnjoj liniji jer ima opcija da Rahimic igra na poziciji štopera, ma da mi se ova vise svidja opcija. Bjelorusi najavljuju pobjedu i ako budu igrali na sve ili nista, tu nam se otvara sjajna prilika jer ako bi se branili to bi bilo tesko probiti.

                Comment


                • Treba Susicu dati da pogleda ovaj klip pa bi se smatrao ludim kada bi ovog covjeka ostavio na klupi ikada

                  Comment


                  • Asmir jeste masina , u to nema sumnje , ali ipak Keno nikad nije rekao NE reprezentaciji , tako da mislim da trebaju dobijati sansu do kraja ovih kvalifikacija naizmjenicno , pa kad Keno ode iz repke , a realno to ce biti uskoro , onda ce Asmir biti jedinica .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Protiv Luksemburga moze Keno da brani ali vec protiv Francuza nam treba najbolji golman

                      Comment


                      • Ako je Susic pametan ostavice Hasagice,covjek nije primio gol prije par dana,solidno brani,i da stavi sada Begovica unistio bi mir u reprezentaciji,ma nece ga mjenjati danas sigurno.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Ako je Susic pametan ostavice Hasagice,covjek nije primio gol prije par dana,solidno brani,i da stavi sada Begovica unistio bi mir u reprezentaciji,ma nece ga mjenjati danas sigurno.
                          Vec je izjavio da ce Begovic igrati,da je to prvo saopstio igracima i Hasagicu i oni nisu nista negodovali tj.pozdravili su odluku

                          Comment


                          • Nisam znao ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ja sam jedan od rijetki koji je za Kenu na golu repke, ali sam napisao poslije utakmice sa Bjelorusima da sam siguran da ce u ovoj danasnjoj braniti Begovic, Pape nije stavio Begovica iz razloga da ne bi izgledalo da pritisak novinara i obicni ljudi koji se prave selektorima i koji sve znaju, odlučila.

                              @Dale, Zbog toga Kenu cijenim.
                              @FC Nadal, Mislim da si ti imao 8 godina(nisam ni ja imao puno ali se sjecam tih utakmica) kada je Keno poceo braniti za Željezničar i njegovi odbrana u LŠ i repki. Samo u to vrijeme nije bio bas popularan youtube, da se sastavi neki klip. Nadam se da je sve na mjestu kad je Begovic prvi golman

                              Comment


                              • Evo nesto i za Kenu

                                Comment

                                Working...
                                X