Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Pa znaci kupujemo bodove,a da se zna u Travniku prvo poluvrijeme po sansama je trebalo zavrsiti 1-3,tako da.I po cemu je ovo nisu Borcevi bodovi,pa sto nisu uzeli 10.zastitara da brane sudije,ako se ne mogu kontrolisati ljudi,i malo sam istrazivao o tom sto je tukao sudiju,imao je i gori incidenata prije nekoliko,ali ga nisu kaznili.
    udaren Mrkovic, koji je na insistiranje uprave Travnika poslan u ambulantu na pregled da izvadi ozljedni list, gdje nisu registrovali nikakve povrede, da mu nije mozda nanesena kakava dusevna bol , da ga mozda nije neko sjebo bioenergijom, da ga slucajno nije udario Chris Angel..............ko je ba tukao sudiju,nebudi smjesan

    Comment


    • Originally posted by edohz View Post
      udaren Mrkovic, koji je na insistiranje uprave Travnika poslan u ambulantu na pregled da izvadi ozljedni list, gdje nisu registrovali nikakve povrede, da mu nije mozda nanesena kakava dusevna bol , da ga mozda nije neko sjebo bioenergijom, da ga slucajno nije udario Chris Angel..............ko je ba tukao sudiju,nebudi smjesan
      Ejjj , cujes ti sta govoris , ti da sudis mec i dodje ti izvrsnog komiteta domaceg kluba osoba i opali ti samarcinu , da li ces ti izaci i nastaviti mec kao da se nista nije desilo ili ces poslati oba tima u svlacionicu i zavrsiti mec? To sto ti govoris je sa navijackog aspekta
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        udaren Mrkovic, koji je na insistiranje uprave Travnika poslan u ambulantu na pregled da izvadi ozljedni list, gdje nisu registrovali nikakve povrede, da mu nije mozda nanesena kakava dusevna bol , da ga mozda nije neko sjebo bioenergijom, da ga slucajno nije udario Chris Angel..............ko je ba tukao sudiju,nebudi smjesan
        Kome ti vjerujes sudiji koji je zapisao u zapisnik da je udaren i prekinuo mec,ili tom diletantu koji ga je bio.
        Pa da sada nisu sudiju zastitili,sutra bio ponovo bio prebijen neki drugi sudac.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by edohz View Post
          udaren Mrkovic, koji je na insistiranje uprave Travnika poslan u ambulantu na pregled da izvadi ozljedni list, gdje nisu registrovali nikakve povrede, da mu nije mozda nanesena kakava dusevna bol , da ga mozda nije neko sjebo bioenergijom, da ga slucajno nije udario Chris Angel..............ko je ba tukao sudiju,nebudi smjesan
          O ovome sam ja pricao jucer.
          Ali eto neka bude ovaj put.

          Comment


          • Ni meni se ne svidja sto je ovako Borac dosao do 3 boda sa izuzetno teskog gostovanja,ali imamo dovoljno jaku ekipu da mozemo bez icije pomoci da osvojimo titulu

            Comment


            • Danas dva meca sa Bjelorusima, prvo ce reprezentativci od 21 godine igrati mec sa svojim vrsnjacima u 16:30. Mladi reprezentativci su pojacani sa Muhamedom Besicom koji prekomandovan iz A tima. Bjelorusi nisu izgubili 4 godine.

              A-tim danas igra isto protiv Bjelorusa i nadat se pobjedi, jer smo kvalitetniji. Utakmica pocinje u 19:30.

              Zadnja vijest, ako Mujdza ne bude spreman njegovu poziciju zauzima Zahirovic, samo ne bi volio vidjeti Mravca u prvi 11, a volio bi vidjeti Papca na stoperskoj poziciji zajedno sa Spahicem.
              Last edited by danijelkr; 02-09-11, 09:11.

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Pa znaci kupujemo bodove,a da se zna u Travniku prvo poluvrijeme po sansama je trebalo zavrsiti 1-3,tako da.I po cemu je ovo nisu Borcevi bodovi,pa sto nisu uzeli 10.zastitara da brane sudije,ako se ne mogu kontrolisati ljudi,i malo sam istrazivao o tom sto je tukao sudiju,imao je i gori incidenata prije nekoliko,ali ga nisu kaznili.
                Sve je to fino,divno,krasno samo sto bode jer sto se to desilo kod aktivnog rezultata za Travnik i sto Borac u zadnje vrijeme stalno uzima bodove u Travniku,a niko drugi ne...tako je bilo i prije par godina sa Sirokim
                Last edited by AK47; 02-09-11, 09:26.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Sto se tice repke danas...bolja smo ekipa i ja realno ocekujem pobjedu ili barem bod,samo nas glupi mentalitet moze upropastiti,ali igraci su nam u nikad boljoj formi tako da je ocekivati pobjedu nesto sasvim realno

                  Meni ima dosta nepoznanica u timu,mislim da cemo igrati 4-5-1,ali ne mogu da dokucim ko ce igrati,mozda ce to ovako izgledati Begovic(Hasagic),Spahic,(nazalost)Mravac,Papac i Lulic nazad,Pjanic,Rahimic,Salihovic,Zahirovic,Medunjani n i Dzeko

                  Ovdje je dosta rotacija moguce napraviti jer i Salihovic i Lulic mogu igrati na lijevom beku,ali i na krilu,tako da nisam siguran koga ce Pape staviti na koju poziciju...volio bih da brani Begovic i da ne igra Mravac,ali nisam siguran sta ce biti...takodje bi bilo fino da mec odgledaju s klupe Misimovic i Ibricic
                  Last edited by AK47; 02-09-11, 09:36.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Izgleda da ce ovo biti nas sastav:

                    Kenan Hasagić, Senad Lulić, Saša Papac, Emir Spahić, Boris Pandža, Haris Medunjanin, Miralem Pjanić, Sejad Salihović, Adnan Zahirović, Elvir Rahimić i Edin Džeko.

                    Jos ne mogu da vjerujem da ce Begovic na klupi biti.



                    Sretno momci veceras.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Nazalost ja mogu...iako je Spahic kapiten,Hasagic je igrac kojem se najvise vjeruje...mnogo mi je zao sto Begovic nece braniti,velika steta

                      Sve je ocekivano,cak mi je drago sto ce Pandza igrati i nadam se da nece praviti gluposti,a znao ih je napraviti u proslosti,ipak bolje on nego Mravac
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Dobro je sto Misimovic i Mravac ne pocinju u prvi jedanaest. Pape pokazao da ostaje kod neki stvari doslijedan

                        Comment


                        • Višća 0:1

                          da je ove pobjediti 4 godine nisu izgubili

                          Edit: 1:1

                          Comment


                          • Bjelorusija - Bosna i Hercegovina U-21 1:1

                            http://rutube.ru/tracks/4779927.html...&&bmstart=1468

                            Pred kraj sazetka se vidi statistika mi imali 21 sut, a Bjelorusi samo 3. Stevanović i Višća najbolji, nije Stevanovića htjeo gol. Bešić sta je fulio

                            Comment


                            • Ma nema veze,ubit cemo ih kuci...prejaki smo,samo je steta sto je Jagodic trener,da je neko kalibra Sabita Hadzica u kosarci pa da se necemu i nadamo,ovako nista
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Samo sumnjam da mozemo biti drugi ovakvoj grupi kakvu smo dobili.

                                Comment

                                Working...
                                X