Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da ga je gurnuo to je prekrsaj,pa mi zivimo u civilizovanom drustvo valjda nismo stoka da bijemo ljude.
    Ali trebao je dobiti frakturu lobanje da bi ovo bio skandal izgleda.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Pa da ga je gurnuo to je prekrsaj,pa mi zivimo u civilizovanom drustvo valjda nismo stoka da bijemo ljude.
        Ali trebao je dobiti frakturu lobanje da bi ovo bio skandal izgleda.
        Ja samo hocu da kazem da nije doslo do nekog fizickog obracuna,kao sto citam u nekim postovima.Ja ne mogu tvrditi sta je bilo,kada to niko ne zna reci sa sigurnoscu,ali vjerujem nista lijepo.

        Comment


        • Dobra fotka

          97e.jpg

          Comment


          • Sta mislite ko bi trebao da brani protiv Bjelorusije?

            Ja sam za to da brani bolji golman,a ne da nesto gledamo ko je vec patriota ili nesto sl.

            Comment


            • Asmir Begovic.

              Brani u najjacoj ligi svijeta i iz utakmice u utakmicu pokazuje kakav je golman protiv najvecih klubova i sasvim dovoljno da bude nas prvi golman.

              Keni hvala za sve,ali zna se ko je trenutno kvalitetniji.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ja previse volim Kenu i pratim ga od samog pocetka kada ga je Amar Osim bacio u vatru, mladog i neiskusnog u LŠ do danas. Nekako mi je tesko vidjeti nekog drugog na golu, ali mislim da je vrijeme da ga Begović zamjeni i da on postane broj 1.

                Svim Muslimanima na ovom forumu Bajram Šerif Mubarek olsun.

                Comment


                • Opet me uhvatila neka euforija uoci ove dvije utakamice kao pred baraz sa Portugalom,jednostavna racunica,dobijes obje i igras sa Francuzima za prvo mjesto u Parizu a u najgorem slucaju bi bili prvi.

                  I od mene Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Opet me uhvatila neka euforija uoci ove dvije utakamice kao pred baraz sa Portugalom,jednostavna racunica,dobijes obje i igras sa Francuzima za prvo mjesto u Parizu a u najgorem slucaju bi bili prvi.

                    I od mene Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave.
                    Drugi JC

                    Srecan Bajram svima ko ga slave i od mene ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • I mene je uhvatila euforija i onda se sjetim da moram pripremati ispit koji mi odlucuje o diplomi, jos sad Bajram. Nadam se da ce ovo na hajr izaci i da mi napokon vidimo neko veliko takmicenje.

                      Comment


                      • Mali lapsus Manda

                        Mislim da mozemo obje dobiti,kvalitetniji smo,ali to treba pokazati na terenu,Dzeko u odlicnoj formi i nadam se da ce igre iz City-a prenijeti u reprezentaciju.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Pa vazno je tamo da Bosna uzme,vamo ce biti mnogo lakse,ma da Dzeko(a) stavi dva gola dosta ;)
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Pa vazno je tamo da Bosna uzme,vamo ce biti mnogo lakse,ma da Dzeko(a) stavi dva gola dosta ;)
                            manda pazi na citaoce iz Bosne i Srbije, svaka cast. Preoptimisticni su Bjelorusi pa u tome vidim nasu prednost u gostima, a i kvalitet je na nasoj strani.

                            Nek Džeko stavi jedan ali da pobjedimo.

                            Comment


                            • Malo sam neobavjesten,a ko igra od poznati kod tih Bjelorusa,to jest ima li iko poznat?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Malo sam neobavjesten,a ko igra od poznati kod tih Bjelorusa,to jest ima li iko poznat?
                                Ja znam za Hleba ... Sretno inace svima da BiH prodje i sretan vam Bajram
                                Last edited by Mr.M; 30-08-11, 20:36.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X