Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idi na Slavija-Sarajevo Joe Cole obavezno ... Sve medju Horde Zla Mozda izvucete bod
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • JC dodji nisi ti gavran.

      Nadam se kad se prikljuci Pehlic i Skoro, a Džafić bude spreman da ce to na nesto liciti. Lede bi isto trebao da dodje koliko je god zasrao pred Europu sto je otisao, ocito nam je potreban.

      A Zeku kad spomen prvo se ustanem pa izgovorim to ime. Sjecam se protiv Želje mu stomak viri ispod dresa ali zabija gol i protiv Genka ono dodavanje kad mi je pokidao zivce sto je onoliko odgovlacio. I danas bi bio najbolji.

      Last edited by danijelkr; 20-08-11, 23:29.

      Comment


      • Kad Skoro dodje,ja mislim da ce on i Handzic svaku noc zaglavit na Bazenima

        Ma Zeka je bio majstor kakav se ne vidja cesto,ko sto kazes stomacina viri,ali kad spuca laznjak protivnicki igraci su pasli travu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Da jos ima takvi igraca u ligi kao on, danas jedino sto je priblizno tome Zeba, ali je on promjnjiv. Zeka je gdje god igrao postao legenda u Meksiku,Hajduku, Japanu, Osijeku i Sarajevu. Sjecam se kad je reprezentacija igrala protiv Japana i pred hotelom gdje je nasa repka odsjela dosao njegov fan klub u Japanu da ga docekaju, a on nije bio pozvan jer kako kaze selektor da je prestar.

          Comment


          • Video izvjestaji sa dvije utakmice trenutno i jos ce sigurno biti Kozara - GOŠK, Široki Brijeg - Borac, Zrinjski - Olimpic i Leotar - Sloboda.

            Travnik - Željezničar 2:1 Pogodat Varupe za 2:1 je za



            Sarajevo - Velež 1:1



            Leotar - Sloboda 2:0



            Široki Brijeg - Borac 1:1



            Zrinjski - Olimpic 2:4



            Kozara - GOŠK 0:0





            Kolo koje nije donijelo velike promjene na tabeli. Čelik je jedina ekipa koja nije osvojila bod do sada
            Last edited by danijelkr; 22-08-11, 17:27.

            Comment


            • Spisak za utakmice sa Bjelorusima 2 i 6.septembra:


              Golmani: Kenan Hasagić, Asmir Begović i Asmir Avdukić.

              Odbrana: Mensur Mujdža, Boris Pandža, Adnan Mravac, Emir Spahić i Saša Papac.

              Srednji red: Muhamed Bešić, Adnan Zarihović, Elvir Rahimić, Sejad Salihović, Haris Medunjanin, Semir Štilić, Senad Lulić, Miralem Pjanić, Zvjezdan Misimović, Senijad Ibričić i Darko Maletić.

              Napad: Edin Džeko, Zlatan Muslimović i Ermin Zec.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Jel prvu igra Bosna,kuci ili u gostima,bolje je da je u gostima?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Prva je tamo ja mislim
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Jeste prva je tamo.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Bolje je tako,tamo ako Bosna uzme,ovdje ce biti lakse,ima li neka tabela i raspored do kraja,malo se JC potrudi uradi nesto
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • http://www.uefa.com/uefaeuro2012/sta...960/index.html

                        Evo ovde tabela i raspored

                        Ja bi volio ovakav sastav da zaigra:

                        Begovic

                        Mujdza Pandza Spahic Papac

                        Zahirovic Medunjanin
                        Lulic Pjanic Salihovic

                        Dzeko
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Nama su ove dvije utakmice sa Bjelorusijom najvaznije,treba nam bod tamo i pobjeda ovdje da osiguramo baraz,poslije toga igramo jos sa Luksemburgom kuci i Francuzima u gostima
                          Last edited by AK47; 22-08-11, 17:19.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Slazem se u potpunosti sa tim sastavom,ali ne znam kako ce Pape bez Rahimica,ma meni je samo vazno da ne igra Misimovic jer to ne zasluzuje,a ni ne igra u klubu svom skoro nikako
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Misimovic i Pjanic ne mogu igrati nikako,a s obzirom da Miske ne igra u ekipi skoro nikako onda Pjanic mora prednost dobiti.A mislim da je Zahirovic pokazao da moze zamjeniti Rahimica,odlican je Rahimic igrac,ali njegovo vrijeme polako prolazi.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ma kad igraju zajedno vezni red nam je prespor,nadam se da ce samo jedan igrati,Zahirovic ce sigurno igrati ali ne znam bas hoce li odmah jer Pape najvise vjeruje Rahimicu od svih igraca,ali ce nam mnogo zunaciti povratak mog miljenika Sejada Salihovica,amjstor koji uvijek daje sve od sebe
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X