Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne bi da me lose shvatite niti sto sam navijac Borca ali po imenima Borac je najjaci tim )) Malo je napad falio ali vezni nam je odlican
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ja ne bi da me lose shvatite niti sto sam navijac Borca ali po imenima Borac je najjaci tim )) Malo je napad falio ali vezni nam je odlican
      Pa to je normalno svak svoj klub hvali sto bi te pogrešno shvatili. Meni je ovo teško napisati ali po imenima je najjači Željezničar, Borac pa tek mi (Sarajevo), pa Olimpic

      Comment


      • Po imenima Borac najjaci,ti ocigledno ne poznajes igrace nase lige nikako
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Too,ipak ce biti prijenos,svaka cast.

          http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=22816

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Po imenima Borac najjaci,ti ocigledno ne poznajes igrace nase lige nikako
            Pa Sarajevo ima onog mladog Torlaka cini mi se da se zove koji igra vrlo dobro i igra ce se zasnivati na njemu ... Imate Kojasevic u veznom , Obucu i Haskica u napadu i dobri ste ali ne bolji od Borca jer Borac ima najboljeg golmana u ligi Asmira Avdukica , jaku stopersku liniju i vezni , u veznom imamo Krunica i mladog Grahovca koji igra strasno i neverovatno je napredovao , valjda ga necemo prodati ... U napadu smo tanki , Stajic se nikako ne moze snaci a jos Kajkut dosao Zelju sam gledao malo protiv Serifa i nisu nesto uigrani ali necemo preudicirati , videcemo posle 2-3 kola kako ce to ici
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • AK od kad navijas za Sarajevo ????
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Ovo se odnosilo na Danijela za Sarajevo ... Inace kad pominjete Olimpik , mene su ugodno iznenadili u ove 2 sezone koliko su u ligi ... Inace Velez i Zrinjski i Siroki ce sigurno biti neugodni a Rudar je pokazao da se i na njega treba racunati , Kozara je dovela dosta igraca i verovatno ce imati tim za sredinu tabele a za GOSK ne znam kakvi su
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Mladi Torlak,ti nemas pojma samo se petljas gdje ti nije mjesto...kako ce se igra zasnivati na zadnjem igracu odbrane

                  Taj neuigrani Zeljo nije primio go u dvije utakmice protiv Sheriffa,koji je skuplji sto puta
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sad sam video , Torlak ima 26 godina , nzm onda neki drugi , gledao sam protiv Orebra , imate jednog mladog dobrog igraca ... Slusaj pratim BiH ligu jedno 5 godina ... Pogledao sam vise meceva nego ti sigurno ali necu ,, da se petljam ,, ,, gde mi nije mesto ,,, ... Kako ti kazes ... Ne kazem da ce se zasnivati igra niti sam to gde napisao nego da imamo jaku odbranu , to je vecinom ista odbrana kao prosle sezone sem odlaska Corica i Trifunovica , doduse Trifunovic je otisao odavno tako da mislim da ce novi Markovic dobro zameniti Corica a Stakic igra odlicno ... Taj Borac o kome pricas da se ne zasniva na odbrani , zahvaljujuci toj odbrani je primio najmanje golova u prosloj sezoni ali videces kad pocne sezona kako ce se odvijati

                    EDIT : Cek video si 2 utakmica protiv Serifa i mislis da je to omjer snaga, uporedi Serif od prosle godine i ove pa vidi koliko je istih igraca
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja gledam PL vec deset godina,idem na svaku utakmicu Zelje,domacu,a na gostujuce sam prestao prije par godina da idem,svaka utakmica koja je na TV-u ne propustam,radijiske prenose sve pratim,a cesto kad imam vremena odem i pogledam Olimpik kuci,tako da nemoj biti smijesan,ti pogledao vise utakmica,nemoj me nasmijavati molim te...i nemamo mi jer ja navijam za Zeljeznicar
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • OK , pratim i ja na radiju nekad kola ... Idem i ja na Borcevu ... Ali ne mozes mi reci da nemam pojma i da izadjem iz teme ... Nemam pametnija posla nego da znam svakog igraca iz BIh LIGE napamet , video sam jednog malog iz Sarajeva kako igra dobro , rekao sam da je mozda Torlak , otkud znam ... Ti odmah napadas ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Moram te napadati kad pricas napamet,cuj ti pogledao vise utakmica od mene,kako to mozes znati,ja koji sam pogledao ogorman broj utakmica Zeljeznicara i ostalih klubova to nekom ne mogu reci jer nisam siguran koliko je taj neko gledao...ali ti si vidovit

                          Taj mali zove se Dupovac,a ne znam ni ja svakog igraca napamet,ali znam otprilike skoro svakog dobrog igraca iz nase lige i trenutno najjaci kadar ima Zeljeznicar,a ja sam realan jer je moj klub imao ocajan igracki kadar prosle godine pa smo zavrsili u vrhu i osvojili kup...a mnogo smo se pojacali u odnosu na proslu godinu,slabiji smo jedino za Sehica(golmana) koji se prodao,a jaci smo za Smajica koji je dosao iz LOkerena i lik je prebrz,dosao nam je Kvesic iz Varteksa(lijevi bek,21 godina,prosle godine nam je igrao Stanic koji nije bek,a igra desnom nogom),Adilovic koji je barem 10 outa bolji od najgoreg igraca Zeljeznicara u poslednjih 25 godina sigurno LAZARA POPOVICA-URBANE LEGENDE GRADA SARAJEVA(napadac,igrao svaku utakmicu a nije zabio go 8 mjeseci,zabio 3 gola u cijeloj sezoni u pobjedi nad Leotarom 8:0,sva tri je zabio tada),dosao nam je vjerovatno lik koji ce mozda biti najbolji igrac lige Liberijac Nyema koji je zasad fantastican,nemam rijeci,a dosao je i vrlo dobri Vernes Selimovic iz Zrinjskog,a protim su nam otisli ocajni Culum,Popovic i solidni Radovanovic
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ne igraju imena , igraju na terenu igraci ... Ali videcemo kad pocne prvenstvo kako ce to ici ... Ja mislim da Borac moze do titule ponovo jer svi su timovi tu negde ... Videcemo ponavljam kad pocne , da ne preudiciramo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Ja ne bi da me lose shvatite niti sto sam navijac Borca ali po imenima Borac je najjaci tim )) Malo je napad falio ali vezni nam je odlican
                              Ne igraju imena,ali si ti ovo napisao,tako da stvarno ne znam sta da ti kazem,ja nisam nista rekao po tom pitanju,nego ti
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Potom Sarajeva u Evropi , 3:0 Valjda ce Zeljo izvuci cast BiH fudbala
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X