Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Što uzmu ove godine, uzeli su, sljedeće je dupla kruna u Dolini
    Cinjenica jeste da je Zeljo zdraviji klub od rajvoSa, duplu uzet sigurno nece.. Dogodine Zrinja se pridruzuje Zelji, kao jedini klub koji je obranio titulu

    A ove godine, bar da se prodje to drugo pretkolo, pa da bude jos bar 4. utakmice u Europi.. Skupine ne trebaju, jer se ionako ne bi mogle igrat u Mostaru

    Comment


    • Eto prilike da im Gracic ponudi fuziju sa Olimpicom
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Zrinjski odavno nije imao zreliju upravu, a fuzija sa navijacima i strucnim stozerom je odlicna.. Konacno se doslo do konstante rezultata.. Shvatili su ocito da rezultat preko noci nije toliko vazan, koliko kvalitetan rad, koji ce donijeti dugogodisnje puno vise uspjeha..
        Siroki ce biti uvijek u vrhu, ali vrijeme je bilo da se neke stvari stave na mjesto..

        Sto se tice politike, reci cu ti samo da je bitno da ne odnemazu, a sto se pomogne pomogne.. Vidis po multietnicnosti kluba, da su se neke stvari prevladale

        Comment


        • Ma Zrinjski je ove sezone najkonstantniji sigurno, i stoposto zaslužuje da osvoji ovu titulu.

          Meni je lično žao što Željo nije ušao u sezonu sa ovom ekipom sad, a ne tek na polusezoni. Ja mislim da bi mi titulu već i premamurali

          Vidjet cemo dogodine.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by luka View Post
            http://prntscr.com/az4wu7

            Nitko ne osporava da su bili prvaci Federacije, ali istovremeno su u RS bili Leotar i Borac...
            Stoga brojim titule u jedinstvenoj ligi na cijelom teritoriju...

            Zasto se zaboravljaju ove Celikove titule ili Brotnja, ili zasto se ne ubrajaju Sarajevu i Zelji iz EX YU titule..

            Al hajde, postujem da svako broji kako mu odgovara
            Slazem se, ali nismo mi krivi sto oni nisu igrali ili nisu htjeli. Zrinjski je igrao 2000/01 i 01/02 tako da ne vidim zasto se ne bi brojalo kada poredimo ta dva tima.

            Comment


            • Politika je kurva

              Ok, onda stizemo i tu zacrtanu brojku kroz koju sezonu

              Comment


              • Danas na rasporedu 28. kolo
                Zrinjski u gradskom derbiju protiv Veleža.. U slučaju pobjede, i poraza Slobode u Travniku, Zrinjski vec danas moze slaviti titulu..
                U Zenici i Sirokom takodjer zanimljive utakmice...
                Celik docekuje Zelju, gdje Zeljo trazi pobjedu da bi vjerovatno osigurao Europu, a Siroki ce kod kuce docekati Banjalucki Borac, u utakmici koja i jednima i drugima zivot znaci.. Siroki iscekuje kiks Zelje u borbi za Europu, a Borac bodove kojima bi se priblizio ostanku u ligi.

                Comment


                • Zrinja dobio, Sloboda dobila, odluka o prvaku ce cekati bar jos jedno kolo... Zrinja treba dobit Mladost, koja je mislim osigurala ostanak, dok Sloboda ceka Sarajevo, kojem gori za Europu...
                  Gubitnik kola je Zeljo, koji je izgubio u Zenici i Siroki ga je pretekao, i tako Grbavica ostaje vjerovatno bez Europe dogodine

                  Comment


                  • Vecu sramotu za neki klub od ovoga nisam video,fudbaleri napadaju sluzbena lica,udaraju policiju,gadjaju bakljama i stolicama navijace.

                    Comment


                    • Jalijasi.

                      Isprosili 20 hiljada stolica na najofirniji moguci nacin, a mogli su 5 puta bolje odradtiti posao renoviranja stadiona plus da i povecaju sliku kluba. Al neka. Sve se kod nas na taj seljacki, brdski nacin radi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Svoje ideje prezentuj Sarajevu, možda da im stadion skuckaš neki

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Svoje ideje prezentuj Sarajevu, možda da im stadion skuckaš neki
                          Ni oni me ne interesuju, sa svojom novom politikom nestabilnosti i kolicine papanluka i seljakluka.

                          Sto se klubova u Sarajevu tice, najbolje bi bilo da se ugase, a vala i sama liga. Zanimljivije bi bilo.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jašta, bolje iz Sarajeva biti top 4 u Engleskoj i graditi stadione po Engleskoj

                            Comment


                            • al vidi onog ganhuli sa kisobranom! hahahah

                              Jedno je sigurno, igraci su heroji Manijaka
                              Al je ovo stvrano ciganluka made in BiH

                              Comment


                              • Mani me shminka i Sarajeva i Zelje.

                                Jesam ja navijao za Sarajevo kao dijete, ali ova liga ne zasluzuje da je se prati.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X