Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U polufinale kupa prosli su Željo, Široki, Sloboda i Radnik.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Sloboda prvi put ove sezone poražena na Tušnju, ko će drugi nego Željo
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Umrla ova tema Doduse nikad nesto nije ni bila ziva

        Zrinja u dobroj situaciji da pobjedama nad gradskim rivalom i Mladosti osigura titulu prije zadnjeg kola i ogleda sa Slobodom.. 4. titula bi to bila, kojom bi se prestigao Zeljo, koji ima 3 titule otkada je zajednicke lige BIH.
        Sloboda ocito bacila sve adute na kup
        Pretpostavljam da ce sada i Sarajeva pustit, da mogu oba sarajevska kluba u Europu

        Comment


        • Ne, zeljeznicar ima 5. Od sezone 2000 pa nadalje zrinjski igra u toj ligi

          Comment


          • Da,ali to nije bila jedinstvena liga, nego samo liga Federacije, bez srpskih klubova.. U prvoj zajednickoj sezoni, otkad ja brojim Leotar je bio prvak

            Comment


            • Originally posted by LARSSON View Post
              Ne, zeljeznicar ima 5. Od sezone 2000 pa nadalje zrinjski igra u toj ligi
              Bio si blizu, Željo ima 6 titula šampiona BiH.

              Ima i 5 kupova BiH, tu djeli prvo mjesto sa FK Sarajevom.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Umrla ova tema Doduse nikad nesto nije ni bila ziva

                Zrinja u dobroj situaciji da pobjedama nad gradskim rivalom i Mladosti osigura titulu prije zadnjeg kola i ogleda sa Slobodom.. 4. titula bi to bila, kojom bi se prestigao Zeljo, koji ima 3 titule otkada je zajednicke lige BIH.
                Sloboda ocito bacila sve adute na kup
                Pretpostavljam da ce sada i Sarajeva pustit, da mogu oba sarajevska kluba u Europu
                Sumnjam da će Sloboda pustiti Sarajevo tek tako nakon onih sranja u prvoj utakmici kupa.

                Husić i Selimović su dobro zakuhali čorbu, teško da se oni tu mogu šta dogovoriti.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Viši interesi, puno je Sarajevo ulozilo da ostane bez Europe, a Sloboda je ocito vec kup stavila pod osvojeno, iako im nece biti lako..

                  Ne znam u kakvim je odnosima sa Sirokim, al vjerujem da ne mogu biti bolji nego sa Sarajevom, a i tu je stari pitar Musemic da to fino umota za svoje voljene bordo boje

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Bio si blizu, Željo ima 6 titula šampiona BiH.

                    Ima i 5 kupova BiH, tu djeli prvo mjesto sa FK Sarajevom.
                    Tako je, mada on broji nesto tamo lijevo. Zrinjski je igrao 2000 pa nadalje tako da ja pikam to. Da su oni kojim slucajem iz RSa onda ok

                    Comment


                    • Originally posted by luka View Post
                      Viši interesi, puno je Sarajevo ulozilo da ostane bez Europe, a Sloboda je ocito vec kup stavila pod osvojeno, iako im nece biti lako..

                      Ne znam u kakvim je odnosima sa Sirokim, al vjerujem da ne mogu biti bolji nego sa Sarajevom, a i tu je stari pitar Musemic da to fino umota za svoje voljene bordo boje
                      Naravno sve je moguće, ali pošto postoji taj animozitet Tuzle prema Sarajevu ne bi me iznenadilo da zapnu iz petnih žila.

                      Što se tiče odnosa sa Širokim, kao sportskim kolektivom bez uključivanja u navijačke peripetije većina klubova u BiH ima i više nego korektan odnos s njima.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • http://prntscr.com/az4wu7

                        Nitko ne osporava da su bili prvaci Federacije, ali istovremeno su u RS bili Leotar i Borac...
                        Stoga brojim titule u jedinstvenoj ligi na cijelom teritoriju...

                        Zasto se zaboravljaju ove Celikove titule ili Brotnja, ili zasto se ne ubrajaju Sarajevu i Zelji iz EX YU titule..

                        Al hajde, postujem da svako broji kako mu odgovara

                        Comment


                        • S obzirom u kakvoj je situaciji Sloboda bila , uzeti kup je super za njih... Uzimajuci u obzir konkurenciju, ove "velike cetvorke" Sirokog,Zelje, Sarajeva i Zrinje..

                          Moja pretpostavka je to bila za Slobodu i Sarajevo... Ima tu i ona druga strana, ceka ih kup, atmosfera sigurno ne bi bila pozitivna ako bi dozivjeli i 4. poraz u nizu kod kuce

                          Comment


                          • Što uzmu ove godine, uzeli su, sljedeće je dupla kruna u Dolini

                            Comment


                            • A plus na to moramo dodati da se Široki prošle sezone nije plasiro u Europu poslije ne znam ti ni ja koliko godina.

                              Znači i oni će gristi, lobirati gdje god mogu da se ovaj finiš sezone ako ništa pošteno okonča.

                              Eh još, Željo sljedeće kolo gostuje Čeliku koji ove sezone kući još nema poraza, ko zna šta tu može biti.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Navodno Široki u narednom periodu propada lagano, nema više para, sve usmjereno u Zrinjski

                                Comment

                                Working...
                                X