Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Nemoj biti pesimista, uvijek moze gore
    оптимиста
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Ma to ti je neki fazon vamo...kao pesimista kaze ne moze gore...a optimista...moze, moze

      Comment


      • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
        Па сад, то је све упитно што си рекао. Сарајево ове сезоне нема игру, нема је већ дужи низ година, тако да не знам ко ти гарантује да ће све профункционисати напрасно на прољеће а да вам се распоред отвара, све можеш рећи само то НЕ. Имали сте среће јер нема у лиги екипе која може држати 15 кола уједначен ритам иначе бисте већ сад заостајале 10-15 бодова за водећим.
        Mi na proljece imamo samo 3 teske utakmice i to su gostovanja Borcu(upitno je kolko ce biti tesko),Celik i derbi ostalo su utakmice koje bi se trebale dobit.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Mi na proljece imamo samo 3 teske utakmice i to su gostovanja Borcu(upitno je kolko ce biti tesko),Celik i derbi ostalo su utakmice koje bi se trebale dobit.
          Добро нека ти буде, имаш право на став. Само нећу прећутати ову пљувачину по Борцу и потцјењивање.

          Борца волио или мрзио али ако имаш иоле спортско срце у грудима признаћеш да ајде рецимо 4 бода заостатка за водећим након 19 кола овај тим сврстава у понајвећа чуда у Европи.
          Отишло је 14 играча - Рашчић, Билбија, Малетић, Тривуновић, Кантар .... Дошао практично од озбиљних само Ђелмић. Припреме почели најкасније у лиги. У свлачионици Јовић је имао играче којима се дугује 5-6 плата и који су морали потписати нове уговоре са 50% мањом платом. 6 кола су висили до посљедњег тренутка да ли ће уопште играти због суспензије. У управи се не зна ко пије а ко плаћа. Отишао Шиле, дошао Радуљ, па отишао Радуљ, дошао Шупут, па сад оде Шупут доћиће ... Још јуче клуб напустио Распудић, црвени Грујић и Жижовић и на клупи имаш све играче до 21 год. Сад долази на наплату картони и касни почетак припрема. И такви какви су играли су до прије пар кола најљепши фудбал ... Дивота их гледати. И јуче су фино одиграли. Сваки респект за овај тим и велики су фаворити за Европу јер су и овако оскрнављени били и више но тврд орах
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-11-13, 11:18.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Sve sto si napisao stoji i ne podcjenjujem nikoga samo realno pisem,normalno da je ovaj rezultat za Borac uspjeh obzirom na sve probleme ali mislim da se dalje ne mogu nositi protiv ovih 4,5 ekipa.Sad na zimu vas napusta i Stokic pa i Raspudic nemate para za licencu tako da vas ja ne vidim u evropi.Niko nebi bio sretniji od mene da sad odnesete bodove sa Grbavice ali tesko.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Eto ga FK BBL, imat cete dodatnu podrsku u subotu

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Eto ga FK BBL, imat cete dodatnu podrsku u subotu
                Prije tri kola sam im predvidio da ce uzet do kraja samo bod ili dva pa je red da me ispostuju sa bodom bar .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Добро и ја сам био близу на интерној кућној кладионици, само сам мислио да ћемо у ове посљедње четири играти отприлике овако - челик реми, ветез пораз, олимпик икс, жељезничар икс.
                  А за Сарајево сам мислио такође да ће у посљедњих 4-5 кола скупити 3-4 бода, али не могу се сада сјетити углавно пребацили сте то неком побједом у гостима.
                  Жељу сам прогнозирао у посљедњих 5-6 кола барем један кикс да ће имати од ових силних утакмица кући али извукоше се без иједног киксића
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-11-13, 11:34.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Potez kola po BHTu asistencija Selimovica za Svraku

                    Al zato Kristic nije proputio priliku da kaze da je pored akcije kupis jedan-dobijes dva na stadionu bilo samo 3000 ljudi

                    Kakvu samo neprofesionalnost pokazuju uposlenici BHTa...nisu u stanju napraviti normalne priloge od 3 minute sa svake tekme...uvijek im nesto fali...strasno

                    Adilovicu golmani po Turskoj pustaju golove, bas kao i kod nas

                    http://www.youtube.com/watch?v=kM2BkqiHNyo
                    Last edited by shminka; 26-11-13, 00:19.

                    Comment


                    • Данас је у 57. години живота након тешке болести, преминио легендарни голман Борца - Слободан Каралић. Човјек који је ухватио живу лопту Пиксију из пенала у финалу Купа.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Cisti se teren za tekmu Željo-Borac. Jug ce biti zatvoren, tako da se ocekuje paklena atmosfera na sjeveru

                        Comment


                        • Prosle godine protiv Olimpika je zvonilo
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Pobjeda za prvo mjesto preko zime. Bolja smo ekipa i sasvim zasluzeno smo pobjedili.

                            Da mi je samo skontati mentalni sklop idiota koji baci baklju na drugog covjeka

                            Jako losa organizacija tekme, ideja da se i navijaci Borca smjeste na istu tribinu je presmjesna...

                            Ocekujem barem 2 tekme bez gledalaca na proljece

                            Comment


                            • I idiot koji čupa stolice na stadionu svog kluba.. Pa mi onda kaže kako voli Želju.. Stoka brđanska
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Честитке на побједи и првом мјесту преко зимске паузе.

                                Очекивао сам реми, ту су они негдје и били данас, доста мрљави и једни и други, али на крају спретнији и конкретнији Жељезничар. Велика борба слиједи на прољеће за мјеста која воде у Европу.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X