Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas odlične vijesti, statut je usvojen i to jednoglasno. Utakmice sa San Marinom i Rumunijom ce se igrati.

    Valjda ce i ove legende ostati da vode savez

    Comment


    • Danas sve izvanredne vijesti za BiH,predivan dan .

      Statut usvojen i nastavljamo igrati kvalifikacije,a izgleda da ce i Usanovic u zatvor na 5 godina.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Još jedna radostna vijest za navijače Sarajeva. U drugom pretkolu Sarajevo ce biti nositelj i mogući protivnici su mu izmedju ostali FK Rad Beograd(ako prođu prvo kolo), NK Koper(isto ko za rad), Rudar Pljevlja, Metalurg Skoplje, NK Domžale, Budućnost(najvjervatnije posto ce Mogren biti prvak), Tirana. Ovo su iz okloine timovi a ima jos samo mi lijeno pisati. Ja bi od ovi da izbjegnemo Rad jer sam ih gledao u nekoliko utakmica ove sezone i fina su ekipa pogotovo su me iznenadili u mecu sa Partizanom na Banjici a kao protivnika bi volio sa ovi prostora Rudar Pljevlja blizu a nije težak protivnik. Nebi losa bila ni Birkirkara. Željo najvjerovatnije ne nositelj.

        Comment


        • Jao juce ludila u Smrdnici Svaka cast momcima,sefu ,upravi i odlican gest igraca sto nisu izasli na teren dok nismo mi usli (iako sam ja opet zakasnio na tekmu,jer sam bio u jednom od zadnjih buseva ) CELIK HEBEM;CELIK HEBEM ALE ALE

          Comment


          • Parovi 30. kola i službena lica



            Danas se očekuje veliko slavlje na Gradskom stadionu u Banja Luci, gdje ce Borcu biti uručen pehar koji se dodijeluje prvaku Bosne i Hercegovine. Od ostali parova interesantno ce biti na AFH-Koševo gdje bi Sarajevo pobjedom nad Veležom a porazom Željezničara u Prijedoru zauzeo drugo mjesto.

            Comment


            • Danas i Uefa zvanicno ukinula suspenziju.

              Salihovic propusta sigurno ove dvije kvalifikacione utakmice zbog povrede,a upitni Misimovic i Vranjes.

              Borac danas proslavio titulu koju je sasvim zasluzeno uzeo,ali tuzno je bilo gledati i slusati ono sto se desavalo danas na njihovom stadionu.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • drago mi je sto nisam bio u mogućnosti to gledati, SRAMOTA. Danas na Koševu Sarajevo pobjedom prešlo Željezničar na drugom mjestu. Najzanimljiviji trenuci su bili dodlela trofeja Ismir Pintol najborbenijem igracu Torlaku i gol Handžića.

                Comment


                • Evo ta vijest o tome sta se desavalo u BL. Elem,svaka cast na posjecenosti
                  http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=20086



                  Super,na kraju ovakve sezone smo ipak viceprvaci sto i nije i bog zna lose ako su uzmu mnogi faktori sljedece sezone se mora napasati titulu a prije toga da vidimo sta moze u Evropi
                  Last edited by DinoFC; 28-05-11, 20:38.

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post
                    Evo ta vijest o tome sta se desavalo u BL. Elem,svaka cast na posjecenosti
                    http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=20086



                    Super,na kraju ovakve sezone smo ipak viceprvaci sto i nije i bog zna lose ako su uzmu mnogi faktori sljedece sezone se mora napasati titulu a prije toga da vidimo sta moze u Evropi
                    Sarajevo svake sezone mora na titulu. Prvo se mora iz kluba otjerati ''legenda'' kluba Mirza Varešanović i napokon krenuti od temelja sve popravljati.

                    Comment


                    • Konačna tabela i rezultati 30.Kola



                      Zavšena je i deveta sezona premijer lige BiH. Titulu šampiona je po prvi put osvojio FK Borac i on je sedmi osvajač zajedničkog takmičenja od sezone 2002/03 kada je ono krenulo. Ovo je bio put Borca do titule šampiona.



                      Najbolji strijelac Borca je Stevo Nikolić sa deset golova (jedan iz penala), a sa najviše provedeni minuta na terenu je golman Asmir Avdukić koji je bio na terenu 2610 minuta. Igrač sa najviše žuti kartona je Boris Raspudić koji je trinaest puta požutio. Borac će nas predstavljati u Ligi šampiona od drugog pretkola i biće nepostavljena ekipa.

                      U euro takmićenjima će nas još predstavljati Sarajevo koje će krenuti iz drugog pretkola europske lige kao postavljena ekipa. Željezničar će isto krenuti iz drugog pretkola europske lige ali kao nepostavljena ekipa i posljedni predstavnik je ekipa Širokog Brijega koja kreće iz prvog pretkola europske lige i biće postavljena ekipa.

                      Ekipe koje su po tabeli ispale iz lige su FK Drina Zvornik i FK Budućnost Banovići, kažem po tabeli jer bi NK Travnik mogao ispasti zbog namještanja utakmica i tako bi FK Budućnost Banovići ostala u ligi.

                      Ekipe koje ulaze u Premijer ligu BiH NK GOŠK (1. Liga FBiH) i FK Kozara (1. RS-a).

                      Najbolji strijelac Premijer lige BiH je Ivan Lendrić sa 16. golova (jedan iz penala).

                      Comment


                      • Sutra mlada reprezentacija otvara kvalifikacije protiv San Marina. Novi kapiten reprezentacije Nemanja Bilbija, po meni imalo je i bolji opcija za kapitena. On jeste od ovi svi igraca najviše u mladoj reprezentaciji ali njegov učinak je očajan u Vojvodin ove godine ali valjda Jagodić bolje zna od mene.
                        Mi smo u grupi sa Njemačkom, Bjelorusija, Grčka, Kipar i San Marino.

                        Comment


                        • Admir Vladavic u Olimpicu!!!!

                          Bivši bh. reprezentativac i nekadašnji igrač mostarskog Veleža, Željezničara, slovačke Žiline i austrijskog Redl Bull Salzburga potpisao je za Olimpic.

                          Ove sezone igrao ligu šampiona za Žilinu. evo slika
                          Last edited by danijelkr; 01-06-11, 19:44.

                          Comment


                          • Ima li iko link za utakmicu mladih,ne mogu nigdje naci.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Ima li iko link za utakmicu mladih,ne mogu nigdje naci.
                              Ja sam se bio obradovao kad sam vidio na fromsport ali kada je trebalo da pocne link je nestao

                              Comment


                              • Ja nasao nekakav link,ali evo ucitava vec 15 minuta
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X