Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mec se morao onda nastaviti,i to je to.Ja znam da kako ti kazas huligani ovo mogu vidjeti kao neku poruku ali neka je vide ,ja necu nista imati protiv da se utakmica ponovi

    Comment


    • Kakis

      Comment


      • Nemoj zezat da kakim

        Mozda me nisi razumio ali svaku odluku Aplacione cu prihvatiti bez problema,tako da mi je svejedno

        Comment


        • Nova utakmica koju ce Borac odbiti da igra je savrsen scenarij.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Mislio sam na ovo da nemas nista protiv da se igra nova tekma
            Last edited by shminka; 09-10-13, 12:49.

            Comment


            • Није то проблем, прихватићу и ја одлуку каква год да је јер ти органи имају право да донесу и такву одлуку. Али сам рекао свој став невезано за то, него за неке принципе. И овако неке ствари да се о тим одлука зна данима прије засједања комисије, то није баш у реду.

              Нек се игра нова текма, понављам нема ништа против па како год завршило. Нити сам ликовао кад смо добили 3:0, јер осјећај није много љепши од оног кад те хебу са 0:3
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 09-10-13, 12:47.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • http://sportsport.ba/bh_fudbal/apela...jednice/115449

                Comment


                • Odlicno tempirana objava odluke da se utakmica Sarajevo-Borac registruje 0:3, bolje za njih da su sat pred utakmicu reprezentacije objavili pa tad sigurno ne bi znala vecina i ne bi obracala paznju. Poslije utakmice sam rekao svoje misljenje, ali dokazi koji su predoceni su nagovjestavali da bi se utakmica trebala ponoviti. Po ko zna koji put sam sebi moram ponoviti nijedna odluka u zajednickoj ligi nije donesena u korist Sarajeva tako nece ni ova sa Borcem, kao ni odluka da utakmica Zvijezda-Sarajevo nece biti registrovana 0:3, iako je Zvijezda igrala sa igracem koji nema ni amaterski ugovor sa tim klubom. Komisija koja treba odluciti da li ce Bilbija moci igrati prije proljetnog dijela sastaje se vec mjesecima, ali nikako da sastane. Ponavljam sami smo krivi ali pored nasih gresaka, ne trebaju nam jos i odluke saveza koje se ne donese na osnovu cinjenicnog stanja.

                  Comment


                  • Prvjenac Bajica, Arminu nije priznat eurogol

                    Comment


                    • Izgleda da cu ubosti ps2 Olimpik-Radnik Evo vec 3. kolo zaredom, kidam po tom pitanju



                      EDIT: I jos jedna stvar vezano za sampionsku titulu, Sarajevo da bi se borilo za titulu mora imati bar 10 poena prednosti prije ulaska u 2.dio sezone inace sanse nema, sve dok nam ovakav zrijeb serviraju da u jednoj polusezoni gostujemo Celiku, Borcu, Zelji, Zrinjskom, Sirokom, bogu i ocu
                      Last edited by DinoFC; 19-10-13, 15:58.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Prvjenac Bajica, Arminu nije priznat eurogol
                        Spomeni i prvi vas gol i primanje rukom lopte od strane strijelca Selimovica. Mladost nije na pocetku dvije odlicne prilike iskoristila i prvi gol ih je ubio.

                        Ako se jos jednom neko od nasi igraca pocne zaliti da nam izostanak nekog igraca otezava put ka pobjedi, treba ga pljunuti. Veceras cu pogledati snimak nase utakmice pa ide komentar o utakmici.

                        Comment


                        • Ma razlika u kvaliteti je smijesna, svakako im ne bi ginula 3-4 komada

                          Kakvi su penali bili?

                          Comment


                          • Obaveze (kako zvuci ozbiljno) su me sprijecile da gledam ostatak utakmice, gledao prvo poluvrijeme. Nisam vidio penale, ali vidi se da ova Mladost moze iznenaditi samo kad se potpuno zatvori, a da im otvorena igra nece dosta toga donijeti.

                            Comment


                            • I derbi ce brzo, za 10tak dana

                              Comment


                              • Ja mislim da Borac ove godine osvaja, kako oni igraju ovako ja mislim da ni oni ne znaju

                                Comment

                                Working...
                                X