Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide nabolje definitivno

    Igraci bas ginu zadnje dvije tekme

    Moraju i pehovi prestati...previse ih je jbt

    Protiv Olimpica ni Hodzica nema

    Comment


    • Zeljo ostao bez tri boda, Borac danas mora dobiti Slaviju
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Joco ''El Maestro'' Stokic Bravo i za Radulovica

        Kakva golcina
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • jel se to javljas sa stadiona

          Comment


          • Hladno bre vani a daleko mi da pesacim pa sam se opredelio za Arenu


            Subic
            Last edited by Mr.M; 28-09-13, 19:14.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ауууу како ови наши момци изгарају на терену. Свака им част. Да нема тих преноса било би по 4000 барем сваке суботе. Е ово је игра и шта год направе до краја ја презадовољан па макар заредали и 5 пораза ал уз овакво залагање. А на ону сезону кад смо узели титулу под вођством Јагодића пиш.мммммм. Јбм такву игру и резултате
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Slazem se ovo sto se prenosa tice, sigurno bih otisao da ga nije bilo Mada sam planirao i ovako da odem ali dva druga bila zauzeta, druga dvojica nisu htela jer ima prenos i jbg sta cu sam da se mrznem U svakom slucaju odlicna igra i ako Zrinjski sutra ne slavi velikih +5 ispred sviju
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Е сад кад крене НЛБ лига, Арена ће капацитете у значајној мјери посветити томе, чини ми се да им је то програм који фаворизују а утакмице вјечитих надам се да неће као и прошле године имати предност над лигашким фудбалским ПЛБиХ, па да ПЛ бацају на трицу, четворку .... У сваком случају више волим погледати фудбал него дуел вјечитих и Цибоне или Раднички - Солнок и сличне будалештине. Двије по викенду бојим се да ћемо моћи само да сањамо а БХТ је у неком свом фазону, данас Младост - Травник, ко два Сизифа

                  Сљедећи викенд од 17 или 19 не чух добро, Жељо - Олимпик на Арени 1 директно
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-09-13, 22:36.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Ja imam 6 Arena tako da... 4 iz Srbije i po jednu iz BiH i Hrvatske
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Ja imam 6 Arena tako da... 4 iz Srbije i po jednu iz BiH i Hrvatske
                      А како то, јел кад купиш онај пакет арене све четири доплатиш 5 КМ а поред тога ти дају и арену БХ и ХР или ..... И шта је са СОС каналом и Спорт клубом јел то више нема нигдје у понуди
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Kod nas i timovi moraju biti ravnopravno zastupljeni na TV,jebote covjek bi pomislio kakav je ovo vid demokratije u PM

                        Comment


                        • Jedna slikica

                          malezijski-milijarder-vinsent-tan-za-dnevni-avaz.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Kod nas i timovi moraju biti ravnopravno zastupljeni na TV,jebote covjek bi pomislio kakav je ovo vid demokratije u PM
                            Није проблем сви знамо шта значи јавни сервис, није то сервис два или три клуба као у Србији, далеко било. Ал опет она стара прежвакана прича, па зар мора - Младост : Травник, може ли икако пренос Младости кад игра са неким из врха
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Jedna slikica

                              [ATTACH=CONFIG]11250[/ATTACH]
                              Koji seljober, to ostrvo (a i šire) još nije vidjelo!
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                                А како то, јел кад купиш онај пакет арене све четири доплатиш 5 КМ а поред тога ти дају и арену БХ и ХР или ..... И шта је са СОС каналом и Спорт клубом јел то више нема нигдје у понуди
                                Ja na Elti u digitali imam tako, ne placam dodatno, jednostavno u digitalnom dzabe imas za analogni msm da se placa... SOS ja imam normalno i u digitali i u analognom a SK nema nigde, ima samo u totalu...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X