Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš, klasika

    Comment


    • Jos jednom pokazao kakvo je govno

      http://www.klix.ba/sport/nogomet/saf...elju/130920098

      U narednim danima ocekujem da potpise za neki turski klub.

      Comment


      • A hajd, barem je dao intervju u ime najveceg kluba u drzavi

        Comment




        • Valjda je to to
          Attached Files

          Comment


          • Pa da mu je neki kartel prijetio pa da i razumijem ovako

            Comment


            • Nije lahko biti pitar,golemi to teret i kompleks nosi samo cu reci...jad i bijeda
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Nek` je Zeljeznicar najveci klub za koji je igrao

                Kod nas se i trening cijeni vise nego kod nekih tekme

                Kakav lik, bas se isprosipao

                Comment


                • Ma najbolje se sve ovako vidi,Emir Hadzic je tri godine bio u Zelji i koliko se ja sjecam nije covjek imao problema,sasvim normalno i profesionalno je igrao za Sarajevo...vidi kakav cirkus napravi sljam jbt a covjek nije ni potpisao za nas(igrao manje on kod njih nego Hadzic kod nas)...jadnici pravi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nadarevic je prvi dobio nagradu Ismir Pintol i zbog toga je raji bilo krivo. Prelazili su Cenan, Ihtijarevic, Vazda pa im niko nije prijetio.

                    Meni je bijedno da se organizuje sacekusa za Nemanju Bilbiju, ako si mangup nadji ga i prebij, a ne da se dogovaras sa vise ljudi da prebiju momka.

                    Comment


                    • Ocajni su ti primjeri,bas losi...davno je to vrijeme bilo kad su prelazili Cenan,Vazda ili Ihtijarevic...skroz drugacije vrijeme i drugaciji ljudi,sa daleko manjim kompleksima

                      Ja se sjecam Avdije kod vas da je presao i sta je bilo...nista koliko ja znam. Pelak i evo trebao Nadarevic kod nas svi znamo sta je bilo,ali za Pelaka i razumijem u neku ruku

                      Kod koga je Rascic igrao duze?...jel bilo kakvih problema?

                      Da se razumijemo a to sam i rekao,uopste nisam nesto bio odusevljen tim Nadarevicem,kako dosao tako i otisao ko ga jebe
                      Last edited by AK47; 20-09-13, 15:46.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pelaka si zaboravio. Nadam se da je to za Bilbiju suplja,mada kakvi su nista me nece iznenaditi

                        Comment


                        • Prijetili mu preko facebooka cirkus,najvjerovatnije mu je nesto bolje iskrslo pa je odlucio da naguci brku ili je vidio kakvo je stanje pa se ispalio.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Vidio kakvo je stanje, dao onakav intervju i ispalio se

                            hebo Bilbiju, nece njemu faliti dlaka sa glave
                            Last edited by shminka; 20-09-13, 15:54.

                            Comment


                            • Ni Arben, a ni Rascic (koji je inac navijac Sarajeva) ne mogu se porediti sa Nadarevicem koji je zbog trofeja Ismir Pintol svom sinu dao ime Ismir. Koji je sa priprema Celika otisao jer ga je Sarajevo zvalo da potpise. Raja ga je nenormalno gotivila, a koje Rascica gotivio? Jedva cekali da ga se rijesite.

                              Mislis da Bilbiji navijaci Zeljeznicara nisu prijetili preko facebooka, tako da ovo sto Nadarevic prica je laz. Sve do sad mogao trpiti (sinoc i dao intervju) i odjednom.

                              Comment


                              • Ja to za Bilbiju nigdje nisam ni cuo ni vidio osim sto medju vama kruzi mahalska kao i obicno...

                                Ma ne interesuje me Nadarevic uopste...nije covjek ni bio nas igrac i kraj price sto bi rekao tata
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X