Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas u Hrasnici selektor mlade reprezentacije Jagodić isprobao je 27 igrača, podjelivši ih u dva tima plavi i bijeli. Plavi su bili bolji sa rezultatom 3:0.

    SASTAVI:
    PLAVI: Tomović, Nezić, Sasar, Markić, Dupovac, Grahovac, Višća, Handžić, Pehar, Durak, Zakarić, Rodić i Šmigalović.
    BIJELI: Bukvić, Čolić, Husić, Jazvin, Nuhić, Pirić, Duraković, Efendić, Mujić, Šišić, Bekić, Rodić i Oglečevac.

    Comment


    • Na novoj rang listi FIFA-e reprezentacije BIH nalazi se na 45. mjestu što je lošije za jednu poziciju od prošle.

      Raspored 28. kola i službene osobe tih utakmica.



      Sutar odlucujuca utakmica što se tice trece pozicije između Sarajeva i Širokog. Utakmica koja od ubistva Vedrana Puljica nije ista i uvjek je puna izmješani emocija. Nadam se sutra pobjedi i samim time izlasku u europu.

      Comment


      • Napokon pobjeda Sarajeva nad Širokim Brijegom i to rezultatom 3:0 i gotovo sigurno obezbjeđena Europa.

        Tabela, rezultati 28. kola i parovi 29. kola

        Comment


        • Samo cu reci jos jedan pobjeda i tutula
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Samo cu reci jos jedan pobjeda i tutula
            Tako je, mozda na Grbavici nece te dobiti ali kod kuce u zadnjem kolu mrtvi Leotar 100%.

            Comment


            • Napokon se imalo sta vidjeti na terenu,momci su se bas borili i strasno odigrali.Evropa je osigurana.

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Napokon se imalo sta vidjeti na terenu,momci su se bas borili i strasno odigrali.Evropa je osigurana.
                Da su ovako igrali cijelu sezonu sad bi mi bili prvi a ne Borac.

                Evo i izvjestaj sa utakmice

                Last edited by danijelkr; 19-05-11, 20:39.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Da su ovako igrali cijelu sezonu sad bi mi bili prvi a ne Borac.

                  Neka oni naprave rezultat u Evropi,ja necu zaliti sekunde za titulom

                  Comment


                  • Ma gotovo je Borac je prvi,ovi iz Leotera nece smjeti pobjediti
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma gotovo je Borac je prvi,ovi iz Leotera nece smjeti pobjediti
                      Sve da hoce ne mogu jer su nesposobni. Bit ce od mene post Borca kroz cijelu ovu sezonu i učinci njihovi igrača.

                      Comment


                      • Danas su Sušić i Jagodić objavili spisak igraca za sljedeće utakmice reprezentacija

                        Sušićev spisak: Kenan Hasagić, Ibrahim Šehić, Asmir Avdukić, Emir Spahić, Adnan Mravac, Boris Pandža, Senad Lulić, Mensur Mujdža, Ognjen Vranješ, Darko Maletić, Muhamed Subašić, Muhamed Bešić, Senijad Ibričić, Semir Štilić, Miralem Pjanić, Zvjezdan Misimović, Elvir Rahimić, Haris Medunjanin, Vedad Ibišević, Edin Džeko, Sejad Salihović i Zlatan Muslimović

                        Jagodićev spisak:

                        No: Player Position Club
                        1. Tomović Stefan GK FK «Slavija» Istočno Sarajevo
                        2. Bukvić Semir GK FK «Olimpic» Sarajevo
                        3. Markić Toni DF HŠK «Zrinjski» Mostar
                        4. Sipović Enes DF FC «Otelul» Galati /ROM/
                        5. Dupovac Amer DF FK «Sarajevo» Sarajevo
                        6. Husić Senad DF NK «Zvijezda» Gradačac
                        7. Čolić Benjamin DF FK «Željezničar» Sarajevo
                        8. Kvesić Jpsip DF NK «Varteks» Varaždin /HR/
                        9. Zahirović Adnan MF FC «Spartak» Nalchik /RUS/
                        10. Grahovac Srđan MF FK «Borac» Banja Luka
                        11. Handžić Kenan MF FK «Sarajevo» Sarajevo
                        12. Višča Edin MF FK «Željezničar» Sarajevo
                        13. Durak Dženan MF FK «Olimpic» Sarajevo
                        14. Stevanović Miroslav MF FK «Vojvodina» Novi Sad /SRB/
                        15. Šišić Aldin MF NK «Čelik» Zenica
                        16. Zakarić Goran MF NK «Široki Brijeg» Široki Brijeg
                        17. Bilbija Nemanja FW FK «Vojvodina» Novi Sad /SRB/
                        18. Pehar Mile FW HŠK «Zrinjski» Mostar
                        19. Bekić Amer FW FK «Sloboda» Tuzala
                        20. Mujić Muhamed FW FK «Olimpic» Sarajevo

                        Comment


                        • Malo sam gledao ovaj spisak mlade repke i odmah sam zapazio Sipovića s kojim sam igrao fudbal dok smo bili djeca(da se malo pohvalim), samo mi nije jasan princip odabira igraca jer ovaj igrac je odigrao jednu utakmicu u prvoj ekipi(izvor:njegov dobar drug). Odabir Bilbije isto je nelogičan jer momak se nije naigrao u Vojvodini. Ostatak spiska je ocekivan.

                          Comment


                          • Parovi 29. kola i sva službena lica



                            Danas bi mogli dobiti novog prvaka ako Borac na Grbavici ostane ne poražen. Prošle godine je Borac slavio osvajanje kupa BIH na Grbavici da li ce ove godine slaviti titula šampiona BIH vidjet cemo. Sarajevo bi danas trebalo da ovjeri treće mjesto i nada ti se da ce Željezničar izgubiti i da u zadnjem kolu pokuša prestici Željezničar.

                            Comment


                            • BORAC JE NOVI ŠAMPION BOSNE I HERCEGOVINE čestitke od mene za mandu. uskoro rezultati

                              Comment


                              • Da li zasluzeno? Bili najbolji? najbolje ce predstavljati BiH u Evropi?

                                Comment

                                Working...
                                X