Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • БХТ преноси сутра Лео - Звијезда , боље би било Зрињски - Жељезничар. Арена у недјељу Борац - Радник.

    Једна од интересантнијих утакмица играће се на Билином пољу гдје се Јагодић и Старчевић буквално боре за голи опстанак на клупама Челика односно Рудара. Не зна се ко је горе стартовао. Рудар је изненадио Широки, сумњам да може и Челик тако да би Јагода могао још мало да остане на клупи а Старчевић ће вјероватно након овог меча постати бивши. Поред тога и Челик ће играти под страшним притиском јер никога не могу побједити а словили су за једну од уигранијих екипа лиге
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Rudar sto pre otera Starcevica pre ce da izbori opstanak Leotaru dosta vazna utakmica...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Zrinjski-Zeljeznicar ce najvjerovatnije prenositi mojaTV.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Zrinjski-Zeljeznicar ce najvjerovatnije prenositi mojaTV.
          Немамо ми тај канал. Бићо то занимљив меч, Зрињски игра добро, пуцају високо
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Malo ga ljudi u cijelo BiH ima, jer je to kanal bhtelecoma. Posto koristim njihov net, mogu preko moja webtv gledati utakmice Premijer lige koje prenosi mojaTV.

            Potvrda da ce biti prenosa

            Spoiler


            Bit ce streamova.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Malo ga ljudi u cijelo BiH ima, jer je to kanal bhtelecoma. Posto koristim njihov net, mogu preko moja webtv gledati utakmice Premijer lige koje prenosi mojaTV.

              Potvrda da ce biti prenosa

              Spoiler


              Bit ce streamova.
              Одлична ствар ако ћеш поставити стрим. Иначе након добрих преноса на почетку лиге, бхт је ус..о скројз са овим сутра, мени баш досадно и сам тај пар звучи
              Ако буде и Олимпик - Сарајево на тој веб тв постави и то
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Borac protiv Radnika u nedelju, kao i na svim mecevima na gradskom ove sezone, ocekuju se 3 boda
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Гдје сте сад сви Гдје су стримови

                  П.С. Леотар у досадној утакмици каква се и очекивала побједио Звијезду мада и 1:1 не би било незаслужено. Сарајево и Челик очекивано.
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 31-08-13, 18:46.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Evo streama
                    http://www.livestream.com/volimtezeljo

                    Odlican gol Bekica.

                    Comment


                    • Ђус

                      За сад ђус, и мирише да би могло тако и да остане. Ова ТВ има исту графику и јављање након меча као БХТ
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 31-08-13, 19:22.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Ne bi rekao da Zeljeznicaru fale igraci, dobro se drze na terenu. Koliko se improvizuje u redovima plavih najbolje pokazuje pozicija stopera za Hasanovica (mislim da u mladjim kategorijama nikad nije igrao ovu poziciju), ali dobro je odigrao. Kerla kriv za prvi gol.

                        Mene Zrinjski nikako da iznenadi dobrom igrom, ovo je slabo od njih.

                        Comment


                        • Samo da ovako ostane,nismo ni losi obzirom koliko nam igraca fali
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A fale nam 2 igraca...stoper i Urdinov...ostatak ekipe cemo svakako gledati u prvoj postavi narednih mjeseci

                            Comment


                            • Fale Kvesic,Urdinov,Zolotic,otisao napadac,Colic bek(drugog bolje da nema)Skaljic,povrijedjen Bajic...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Znam ko fali...ali njih neces imati do 2014. godine...ovo je igracki kadar kojim raspolazemo do nove godine

                                Comment

                                Working...
                                X