Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dva lepa gola dade Komazec....prijatno iznenadjenje za mene je ovaj momak...secam ga se iz vremena dok je igrao u Kuli...bio je veciti talenat ali malo sta je pokazivao pa su ga mladji ljubitelji fudbala vise pamtili sa menadzera gde je surio nego li ovako...ali vreme jos uvek radi za njega...pa mozda posle Sarajeva ostvari i neki bolji inostrani transfer gde bi mogao malo da se obezbedi...

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      a ovakav izlazak igraca s terena je postala uobicajena stvar

      [ATTACH=CONFIG]10960[/ATTACH]
      Izgleda da nije nista ozbiljno, tako mi rece drug koji je sinoc pruzio pomoc Hadzicu.

      Comment


      • Dobro je...ustao je bio nakon 2-3 minte lezanja, a onda se samo srusio opet...nije mogao na nogama stajati...

        Colic i Jamak sepajuci napustili stadion...dobijamo batine na svom terenu...Urdinov pozutio, kretenski

        Valjda cemo sastaviti ekipu za Mostar nekako

        Comment


        • Evo i izvjestaj sa utakmice Zeljeznicar-Radnik 2:2



          Odlicna lopta Tomica za prvi gol.

          Comment


          • Најавих неки дан да креће лицитација око Билбије као и око Малетића и по мојим инфо управо то се и дешава.

            Прво је момак најавио повратак у ПЛБиХ. Одмах је Борац реаговао и заказао састанак сутрадан с њим. Од састанка није било ништа, да би Јовић изашао и рекао да Билбија једноставно због прелазног рока не може да се региструје ни за један тим у ПЛБиХ. Контрадикција са горе наведеним гдје Билбија изјављује да иде у БХ.

            Онда данас у граду чујем да преговара са Челиком, наводно Владо покушава да спаси кожу, једни кажу иде у Вележ Малета га наговрио, неки га повезују са Сарајевом као Вуле, Пузи и он..... :d Циркус. Да не говорим да га и Вождовац јавно призива да се врати у ЈСЛ Нама би дошао као жедном вода, још против Радника не може Јоцо играти због жутих.

            П.С. Опет не стигох на преглед кола, ако има негдје на нету, набаците га овдје. Набаците сваке седмице ако има
            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-08-13, 23:13.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Evo i izvjestaj sa utakmice Zeljeznicar-Radnik 2:2

              Spoiler


              Odlicna lopta Tomica za prvi gol.

              Željo hladno mogao pobijediti sa 5 razlike, a na kraju opet nafakali gol za 2-1. Radnik igrao klasičnu igru koju našu klubovi igraju na gostovanjima. Mislim da su na ovoj utakmici iskoristili džoker zvani sreća što se ove sezone tiče.


              @FK BBL

              Ne znam zaista, do sada, odnosno prethodne sezone je bio na bihsoccer.com svako kolo, al' više ta stranica ne funkcioniše, barem ja ne mogu da je otvorim.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Adilovic izgleda ode u Samsunspor, a mi napadaca u ovih par dana necemo znati naci
                Super ce biti ako u Mostaru budemo imali nekih igraca na klupi

                Steta sto je zadnja utakmica prosla u losoj atmosferi! Za sve ti hvala Eldine, fenomenalan si bio u zadnje dvije godine
                Last edited by shminka; 28-08-13, 18:20.

                Comment


                • Ако је истина ово што новине пишу за Билбију и Сарајево, биће то за наведени клуб велико појачање у нападачком дијелу. У том неком смислу ми је жао јер нам је фалио такав шпиц ево нпр. у ситуацијама као против Радника кад Јоцо паузира, нема ко играти шпица а мало је рећи да нас судије картонирају. Ништа, као и за све остало мораћемо импровизовати и правити неког шпица од ових клинаца. МОжда Стефан Дујаковић да проради. Ал шта је фулио у Бијељини за 4:2

                  П.С. Сад када је званично, честитке за Билбију у сваком случају. Финансијски јачи клуб га је отео. Са оним Комазецом и сад Билбијом можете ладно прекуцати овакву лигу. Једино ту парирати озбиљније вам може Широки. Жељо и Зрињски чисто сумњам али ће мотрити из прикрајка и тражити шансу.
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-08-13, 22:33.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • http://upload.slike.com/slike/aPrF2.jpg
                    Banja Luka danas.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Nešto me zanima vezano za plate igrača u ovoj našoj Premier ligi.

                      Dali neko zna kolika je to otprilike mjesečna ili godišnja plata nekih igrača koji recimo igraju u iole boljim klubovima poput Želje, Sarajeva
                      (nadam se da je ovo prava tema za pitanje)
                      sigpic
                      "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                      Comment


                      • Originally posted by LetsPlayGame View Post
                        Nešto me zanima vezano za plate igrača u ovoj našoj Premier ligi.

                        Dali neko zna kolika je to otprilike mjesečna ili godišnja plata nekih igrača koji recimo igraju u iole boljim klubovima poput Želje, Sarajeva
                        (nadam se da je ovo prava tema za pitanje)
                        Izmedju 1000 i 5000 mjesecno.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Imali su neki nasi igraci i vise...ali su svi otisli

                          Comment


                          • U Borcu ove godine dosta igraca igra za ispod 1k, najveca plata je 1,5k i imaju je Avdukic,Stokic i jos neko nmg sad da se setim ko
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ja koliko sam cuo kod nas su sada plate dosta ispod petice...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma kakva crna petica, neki prosjek je hiljadarka gore dole par stoja. Nekad davno Široki se dobrano izdvajao po platama mada sad su i oni tu negdje. U ovom trenutku nema igrača koji ima 5000 ma ni blizu toga, jbg to je naša realnost.

                                Comment

                                Working...
                                X