Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta su ti skauti

    http://www.zurnal.rs/2013/07/22/jaja...sao/index.html

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Glupost,naravno da nije istina.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Kako stoje Rodjeni za novu sezonu?....vidim dobra pojacanja su doveli...mogli bi do Evrope sledece sezone?

        Comment


        • Originally posted by stefcerak View Post
          Kako stoje Rodjeni za novu sezonu?....vidim dobra pojacanja su doveli...mogli bi do Evrope sledece sezone?
          Nema sanse,isti klubovi ce ici u evropu kao i ove sezone.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Maletic najblizi Celiku, momak hladno prihvatio na tri mjesta ponude, a dva kluba ce po svemu sudeci izradit (kako god okrenes).

            Comment


            • Sad Suput rekao da Maletic ima ponudu iz inostranstva i da ce do petka,subote videti da li ce u Borac ili vani. Najblizi je Borcu i kako Suput kaze 100% nece obuci dres nekog drugog kluba iz BiH
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nas ''najbolji'' sudija porukama uznemirivao djecu
                http://sportsport.ba/bh_fudbal/aleck...adrzaja/109822

                Koliko sam ga puta ovdje spomenuo u losem kontekstu, a najinteresantnijam mi je njegova izjava

                Bila bi laž kada bih rekao da nisam nekoga preferirao od klubova iz BiH. Išao sam sam na utakmice i volio sam Željezničar. Svi na Dolac-Malti navijaju za tim s Grbavice. Tu je rođen i Ivica Osim. Cijela porodica navija za Želju. Sada taj osjećaj ne postoji, profesionalizacijom i suđenjem on se, jednostavno, izgubio
                Nakon ovog bas vjerujem u njegov profesionalizam.

                Comment


                • Napokon je izaslo na vidjelo nesto sto su mnogi vec znali a to da je Emir Aleckovic pedofil koji jednom od moj poznanika nudio da provede noc sa njim u zamjenu da sudi u Engleskoj 3.ligi.

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post
                    Napokon je izaslo na vidjelo nesto sto su mnogi vec znali a to da je Emir Aleckovic pedofil koji jednom od moj poznanika nudio da provede noc sa njim u zamjenu da sudi u Engleskoj 3.ligi.
                    Zezas ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sramota. Bolje da se iseli iz Sarajeva.

                      Comment


                      • Ziva istina.Nasli se oni u centru na kafi i ovaj mu to rekao i taj 18-godisnjak raspali u bjezaniju Manijak najobicniji,tacno mu se na faci moze vidjeti da nije sav svoj
                        Last edited by DinoFC; 24-07-13, 10:21.

                        Comment


                        • Haha, daj recite mi da je ovo zayebancija. Konačno dobijemo jednog perspektivnog sudiju koji kako vrijeme odmiče sve više napreduje, sudi na takmičenjima pod pokroviteljstvom UEFA/FIFA-e, kad se ispostavi da je ustvari pedofil.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • I Colicu stradali ligamenti, pa dokle vise

                            Trojica mladih igraca koji su istrpljeni...Colic, Kvesic i Zolotic...strasno
                            Last edited by shminka; 24-07-13, 18:52.

                            Comment


                            • Imam 2 pitanja :

                              1) Na kom stadionu ce da igra V.Obarska? Od Radnika? Postoji li sansa da srede svoj za neku sezonu ubuduce?
                              2) Moze li neko izbaciti raspored za vikend u kom terminu se igra koja utakmica ?

                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • 27.07.2013

                                Zvijezda - Željezničar 17:30
                                Rudar - Radnik 17:30
                                Velež - Slavija 17:30
                                Olimpik - Leotar 17:30
                                Travnik - Vitez 17:30
                                Čelik - Borac 21:00

                                28.07.2013

                                Mladost - Široki Brijeg 17:30
                                Sarajevo - Zrinjski 21:00

                                Mislim da će Mladost igrati na gradskom stadionu u Bijeljini, jer teško da će im biti dopušteno igranje na neuslovnom stadionu u Obarskoj.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X