Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosli smo u Sloveniju, a njega jos nema .

    Valjda cemo ga u subotu vidjeti protiv Rotora.

    Comment


    • Jos se oko uslova pregovara skup je valjda igra lijevog beka i poluspica po nekim mojim informacijama.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Imam neki osjecaj da ce Karic i Melunovic biti jak tandem u napadu pogotovo sa ovakvim veznim redom.
        Last edited by _cortex_; 20-06-13, 21:55.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Jedan od njih nece biti u prvih 11. Mislim da bi poluspica trebao igrati Osmanagic, mada je jucer tu poziciju igrao Haurdic. Vidjecemo sta je Hus skonto.

          Comment


          • U HUSREFA VJERUJEMO !
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • Ovaj Melunovic nas unisti u napadu.
              Cimirot i Haurdic odigrali danas najbolje.

              Bili smo bolji imali vise sansi ali u napadu losi, Melunovic skroz neaktivan pod hitno bi trebalo pored Karica ako smo u mogucnosti dovesti jos jednog napadaca sa Melunovicem smo slabi skroz,Radulovic bgm bas zna centrirat loptu i nije bio los danas.
              Last edited by _cortex_; 21-06-13, 18:53.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Prvo kazu igramo sa ukrajinskim Arsenalom, pa onda sa Rostovom i na kraju sa Rotorom. Utakmicu koju su najavili za sutra, a odigrala se danas. Ponovo nisam odgledao cijelu utakmicu, poslije zavrsetka utakmice nasao snimak, ali posto nisam imao vremena odgledam prvi 30 minuta i reko kasnije cu ostatk, sad otisao zakljucan video utakmice. Valjda ce ga otkljucati.

                Ono sto sam moga vidjeti za 30 minuta Cimirot momak sa najvecom zeljom u ekipi, nudio se, prekidao napade, pravio prekrsaj kad treba, imao jednu odlicnu dugu loptu za Anesa ali ovaj lose zavrsio situaciju sa golmanom. Dzakmica do sad nisam kritikovao, ali ono sto radi je van svakih ocekivanja. Jednostavno bjezi od lopte, sakriva se. U jednom trenutku mu je Dejo bas odbrusio zbog njegove igre.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Prvo kazu igramo sa ukrajinskim Arsenalom, pa onda sa Rostovom i na kraju sa Rotorom. Utakmicu koju su najavili za sutra, a odigrala se danas. Ponovo nisam odgledao cijelu utakmicu, poslije zavrsetka utakmice nasao snimak, ali posto nisam imao vremena odgledam prvi 30 minuta i reko kasnije cu ostatk, sad otisao zakljucan video utakmice. Valjda ce ga otkljucati.

                  Ono sto sam moga vidjeti za 30 minuta Cimirot momak sa najvecom zeljom u ekipi, nudio se, prekidao napade, pravio prekrsaj kad treba, imao jednu odlicnu dugu loptu za Anesa ali ovaj lose zavrsio situaciju sa golmanom. Dzakmica do sad nisam kritikovao, ali ono sto radi je van svakih ocekivanja. Jednostavno bjezi od lopte, sakriva se. U jednom trenutku mu je Dejo bas odbrusio zbog njegove igre.
                  Svaka cast za zapazanje za Dzakmicevu igru isto sam i ja primjetio vuce se pored aut linije ili kada je napad ostaje pozadi kada ide akcija primi loptu imam utisak da se prepadne.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Maletić i Grujić definitivno ostaju u Borcu.

                    Krunić je rekao da se na tržištu veliki broj igrača nudi Borcu ali da čeka dolazak Jovića sl. sedmice da vidi kakve su njegove želje u tom smislu.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Evo Bajiceve ljevice, onima koji je nisu vidjeli na derbiju

                      http://www.dailymotion.com/video/x11...2#.UcVg-_lHLkp

                      Zabio i prvi gol...akcija Hodzic, Sadikovic, Bajic

                      Comment


                      • Moze protiv Tulumbi da zabija, a protiv mocni juniora tesko

                        Lijep gol

                        Comment


                        • Protiv mocnih juniora ne moze, ali zabarima trpaju

                          Armin 2 komada, Bajic jos jedan...tek toliko da ne prodje tekma a da ga ne zabije

                          Comment


                          • Steta sto su iz tih mocnih juniora za reprezentaciju pozvana dvojca koja to ne zasluzuju, a zapostavljeni su Culov, Murga, Comaga i Plakalo. Isto tako je najbolji igrac juniora Zeljeznicara Bajic tek pozvan na mediterasnke igre. Pozivani su neki iz Listice koji su tu radi nacionalnog kljuca.

                            Comment


                            • Јуче промовисан нови ШСШ. Данас Авдукић опростио дио дуга клубу и дефинитивно изјавио да остаје.

                              - Схватам ситуацију у којој се клуб налази и вјерујем да смо сада постигли коначан договор. Жеља ми је била да останем у Борцу и сада ми је испуњена - нагласио је Авдукић.

                              То су учинили и Распудић, Грујић и Тривуновић. Сљедећи с ким се преговара је Малетић

                              Играчи и управа обишли Дом Рада Врањешевић, подјелили поклоне и позвали дјецу да тренирају у клубу бесплатно

                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 28-06-13, 13:05.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Kakva je fora sa ovim Muhamedom Subasicem, prema transfermarktu Olimpic je za njegov prelazak u belgijski Oud-Heverlee Leuven dobio 200.000 € .

                                http://www.transfermarkt.de/de/oud-h...rein_2727.html

                                Eto Gracicu injekcije za ovu sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X