Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc nisam napisao, ali na mene je veliki utisak ostavio Radovac koji je za svoje godine odigrao tako zrelo, a borbenost kod njega nikad nije upitna. U proslim utakmicama sam bio ne zadovoljan njegovom odbranbenom rolom, koja je sinoc bila najbolja od kad igra za prvi tim. Bilo je gresaka, ali momak ima 17 godina i za oprostit je to.

    U buducnosti dvojac zadnjih veznih u reprezentaciji Radovac-Zolotic

    Comment


    • Bolji je meni iskreno Tomic igrac od Zolotica i to dosta,mnogo brze prima loptu i oslobadja se iste,konkretniji je igrac jednostavno...

      Nije losa utakmica bila i sto se mene tice samo je falilo to da su komsije dosle da igraju na pobjedu,ali nisu nego su dosli da ne izgube,bas su nekako pogubljeni bili.Njihov golman stvarno odlican bio,a na mene kod nas najbolji utisak ostavio opet mali Hodzic,kako probacuje one lopte to je za mene fenomenalno,fantastican igrac bio trebao da bude,bez ikakvog straha igra...

      Jos jedan bod nam samo fali i to je to
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • FOTO dana od naseg najjaceg internet portala.
        http://www.klix.ba/fotka-dana/2013-05-09


        Moram jos jednom pogledati tekmu da bi dao neko misljenje ali nije ni toliko bilo lose sa nase strane,ne znam.Bilo je perioda kada sam kontrolisali igru,nije bilo nekih sansi ali sta ces kada nema ko da da gol pored Hadzica,da znamo odigrati kontru mogli smo bar 2 gola dati ali ne znamo i gotovo.Imali smo i srece sto ga nismo primili
        Sta je promasio Hadzic,jos gore na TV izgleda nego sa tribina.Htio da lobuje a mogu samo da je plasira

        Torlak,Dejo,Dupovac.Tuzno je sto svi iz odbrane ali tako je kako je


        Malo zezancije nije na odmet.Ovo je po meni slika dana,prva ekipa Manijaka u prvim redovima
        http://static.klix.ba/media/images/v...8157.24_xl.jpg
        Last edited by DinoFC; 09-05-13, 11:38.

        Comment


        • Pitanje je da li Tomic i Zolotic mogu igrati zajedno

          Zolotic je u defanzivi puno bolji....ali i Tomic ofanzivno...s tim da je i on sam dosta lopti presjekao jucer...odlican igrac, nema sta

          Pricaju da bi se i Nyema mogao vratiti

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Pitanje je da li Tomic i Zolotic mogu igrati zajedno

            Zolotic je u defanzivi puno bolji....ali i Tomic ofanzivno...s tim da je i on sam dosta lopti presjekao jucer...odlican igrac, nema sta
            U vasoj formaciji definitivno ne, ali u onom sto Sarajevo igra ova dva igraca uvijek bi imala mjesto u prvih 11. Da mijenjate formaciju i nacin igre koji se od Ivice nije mijenjao, ne ide.

            Originally posted by shminka View Post
            Pricaju da bi se i Nyema mogao vratiti
            Jucer je bio na derbiju. Meni je za njega to realna opcija jer mu je zena iz Sarajeva, koliko sam skontao njemu je bilo odlicno u Zeljeznicaru.

            Comment


            • Pa dobro, Tomic zna igrati lopte...mozda moze ofanzivnije

              Nije Tomic klasicni zadnji vezni
              Last edited by shminka; 09-05-13, 15:07.

              Comment


              • Ev i od mene jedan komentar sto se tice utakmice:
                Zeljeznicar posteno imao je bolju igru imali vise prilike ali zahvaljujuci Adilovicu nisu mogli da ubodu go covjek je vise pomogao Sarajevu neg Zelji.Sarajevo imalo igru bez ideje sutali smo po gole i negledajuci na njega imali strasnu priliku da damo gol preko Hadzije koji je onu priliku mogao rutinski zavrsiti ali vjerovatno ga je i neki pritisak malo poremetijo a i golman je bio blizu.Deji svaka cast igrac utakmice odlicno branio pokazao kvalitet.

                Navijaci opravdali obje bakljade su bile dobre kao i navijanje svih 90' minuta.Iskreno prije utakmice cuo sam najave Manijaka kako ce napraviti nesto specijalno i da su ulozili nesto puno para a ono sto smo vidjeli jest bilo dobro al to se uvjek vidza na derbijma i na kosevu i na grbavici sto me razocaralo jer sam ocelivao nesto veliko, jos smatram da je Zeljo imao jacu bakljadu na Kosevu nego na Grbavici.Sarajevo je naravno osjetilo i nedostatak Husrefa sto se vidjelo na terenu al aBd vraca se uskoro zdrav.
                Last edited by _cortex_; 09-05-13, 19:53.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • Baklja k`o baklja...ne vidim sta se tu novo moze napraviti i zivim za dan kad ih nece biti na utakmicama...sto vjerovatno necu dozivjeti

                  Comment


                  • Slavija - Olimpic bila blokirana na kladionicama Mašala! S obzirom da gostuju još dokazanim poštenjačinama iz Bijeljine biće ova evropska borba prava rovovska, prsa u prsa do posljednjeg atoma snage!
                    Posljednje kolo imaju Čelik, to je jedna od poštenijih ekipa lige. Ligu tačno treba skratiti što je više moguće. Već 5 kola pola lige igra totalno nezainteresovano za rez. mečeva i tu se ne zna više ko kome i ko koga
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 09-05-13, 22:08.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Stvarno si upravu.Evo ovaj vikend BLOCK.Slavija-Olimpic,cim sam vidio znao da je dvica.Travnik-Siroki kvota na Travnik 1.20 cist kec odmah.GOSK-a evo vec nema u ponudi par kola Nevjerovatno

                      Comment


                      • Evo snimka utakmice, ako neko zeli pregledati zanimljive detalje...jer je to na pregledima cuvenog BHTa nemoguce

                        Prvo poluvrijeme

                        http://www.adrive.com/public/jbebBt/%C5

                        Drugo

                        http://www.adrive.com/public/auz7Zj/%C5

                        Comment


                        • Ev info ako nekoga interesira stanje Husrefa Musemica:

                          Husrefu su ugradzena tri bajpasa te je jucer probudzen iz narkoze jos uvjek nije 100% svijestan ali bi preko vikenda trebao se potpuno stabilizovati.Danas sam saznao da se Husref osjeca dobro ali nazalost nece voditi Sarajevo najvjerovatnije do kraja sezone sto znaci da ce Abdulah Oruc voditi ekipu posljednja 3 kola.Doktori su Husrefu preporucili strogi odmor 4-5 sedmica, te se onda moze vratiti na klupu.Doktori su izjavili da Husref mora paziti na zdravlje te primjenjivati terapiju redovno te ce se potpuno oporaviti i moci se vratiti na klupu Sarajeva.
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Evo sa foruma fksinfo.com

                            Husref se sinoć u 1h iza ponoći probudio iz narkoze i pitao kako je završila utakmica, kad su mu rekli 0-0, samo je rekao super i nije više ništa pitao.

                            A doktori kažu da će se vratiti na trenersku klupu bez ikakvih problema
                            Ako Bog da vodit ce on Sarajevo do titule i novi pobjeda u Europi.

                            Comment


                            • Не бих пуно да попујем и да се мијешам у то али по мени за њега, његово здравље породицу, пријатеље, симпатизере .... би било можда и најбоље да се повуч након тога свега у мирнији мање стресан живот. Тренер бити у овој лиги и борити се са ветрењачама није баш препоручиво ни за најздравије
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Normalno, tako gotovo svi razmisljamo, ali mi jednostavno nemamo drugo trenera koji nas moze voditi. Jedino mozda Jagodic koji jedini iz nase lige kojeg bi volio vidjeti na klupi Sarajeva.

                                Za njegovo zdravlje je najbolje da se povuce, ali zeli li on to vidjecemo u narednim danima.

                                Comment

                                Working...
                                X