Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bandovic i Tomic definitivno najbolji na terenu

    Potez utakmice mi je Bandoviceva odbrana Hodzicevog voleja u prvom poluvremenu, cak i ako je prethodno dosudjen gol aut...nevjerovatno kako je skinuo tu loptu

    Inace, Husrefova operacija je bila puno teza od ocekivane...ali je protekla dobro...brz oporavak zelim
    Last edited by shminka; 08-05-13, 23:05.

    Comment


    • Nikom nije drago kad ti je golman bio najbolji pojedinac, jer znas da si bio u podredjenom polozaju, ali mi je drago zbog Dejana. Momka su pojedinci pokusavali osporiti, ali veceras je pokazao da je jedan od najbolji golmana u BiH. Puno nam je falio Husref jer sigurno bi dosta lakse bilo igracima kad je on tu. Oruc je tanko vodio utakmicu i corav bi vidio da Melunovic ne zasluzuje igrati u prvih 11. Jedini igrac koji se nije trudio u obje ekipe.


      Ovo sto uprava Zeljeznicara radi oko organizacije utakmice i ulaska gostujuci navijaca je sramota.

      Comment


      • Ulaz domacih takodjer nikad gore, mada sam ja izbjegao peripetije jer sam ranije usao

        Comment


        • Kad pogledas kako oni budu primljeni na Kosevu a dole na Grbavici mozes samo ko stoka biti docekan i primljen na stadion

          Melunovic ne smije vise igrati ono je sramota,Bandovicu svaka cast

          Comment


          • Grbavica je u ratu zapaljena, a od tada se nista napravilo nije...valjda je jasno da je lokacija Koseva 180 puta pogodnija za organizovanje utakmice...bit ce bolje valjda brzo

            Ali kao sto drug rece, nekad smo zajedno dolazili na stadione...ali sta ces, zavladale neke nove furke u gradu

            Da mi je vidjeti sta se nalazi u glavi idiota koji baci baklju na svoje sugradjane

            Comment


            • Ponovo losija lokacija ne vadi organizatora za onakvu organizaciju. Znaci sat vremena bio je samo jedan prolaz do ulaza na stadion, na kojem su policajci i zastitari nenormalno sporo radili. Tribina je i na Kosevu i svugdje ista, ako ostampas onoliki broj ulaznica koliko prima ta tribina. Danas se na sjeveru nije moglo disati, jedan na drugom smo bili.

              @shminka dao si odgovor, furka i to drama losa furka.

              Comment


              • Ako ti je za utjehu, za jug su takodjer bila otvorena samo dva mala prolaza ;)

                Jednostavno nema prostora za nesto bolje...jer bi se u svim drugim situacijama susreli jedni s drugima

                To oko broja ulaznica stoji...nadam se da ce Grbavica ubrzo imati bolje uslove...niko sretniji od mene
                Last edited by shminka; 08-05-13, 23:38.

                Comment


                • Na jednu kartu po 3 momka ulazilo,ja svojim ocima vidio.Stvarno su dobri organizatori,nema sta

                  Comment


                  • Zeljo s tim nema nikakve veze, nego firma koja je placena da odradi posao kako treba ;)

                    A to sto kod nas mozes uci na stadion ako znas zastitara na vratima je neka druga prica...

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      A to sto kod nas mozes uci na stadion ako znas zastitara na vratima je neka druga prica...
                      Na stadion nismo ulazili uz pomoc zastitara, ali na koncerte uvijek uz pomoc jednog covjeka


                      Jedino ako se plasiramo u Brazil, pa savez od para koje ce dobiti odluci Kosevo i Grbavicu renovirati. Tek tad bi mogli normalno dolaziti na utakmicu, a ne da imam ko sad koljena oteknuta.

                      Comment


                      • Pa kaze Nadal da je vidio te stvari i na Grbavici

                        Kriza jbg, ali kazem ti da ni ulaz na jugu nije bio nista bolji...bas svi kritikuju organizaciju ;)

                        Comment


                        • I na sve to dodaj,naelektrisane drotove i dobijes pravu zabavu

                          Tek sad vidim sta su radili momcima

                          Comment


                          • Šminka i ovdje glavnu riječ vodi.

                            Željo mnogo bolji, Dejo imao strašnu noć. Odbrana Sarajeva na nivou, navijanje dobro na obje strane, bakljade odlične, a Čomorov klizeći poslije 30-tak sekundi provedenog vremena na travnjaku obilježio tekmu. Kakav panj jebote.

                            Sve u svemu, možemo biti zadovoljni bodom, iako mislim da bi, da je kojim slučajem Husref bio na klupi, naša igra izgledala kudikamo bolje i sigurnije, no šta je tu je. Brz oporavak Husrefu želim, biće to sve udure.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Bolji je bio Zeljeznicar al eto ne pobjedise,na nasim igracima se vidjelo da ih je poremetilo sve to oko Hsrefa.Melunovic ne smje vise igrat a Dejo macka kapa do poda.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ma kakvi druze, pitari su ovdje glavni

                                Comment

                                Working...
                                X