Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    SKANDALOZNO licencu dobijaju, a nisu izmirili obaveze prema bivsim igracima.

    Spoiler


    Dok prosle sezone nisi mogao na to ni pomisliti dok ne izmiris sve dugove
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Srijeda 20.00 najveci gradski derbi u BiH divovi u novu pobjedu !
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • Originally posted by _cortex_ View Post
        Dok prosle sezone nisi mogao na to ni pomisliti dok ne izmiris sve dugove
        Pa i ove je isto tako, samo za pojedine klubove ocito nije. Znaci ovaj dug se vuce o 2007. kada je on sudskim putem krenuo da dobije svoja potrazivanja i na osnovu toga Zeljeznicar nije smio dobiti licencu ni za jednu sezonu od 2007. godine. Jos su krivotvorili njegov potpis i zbog toga su isto na sudu.

        Nijedan medij u drzavi ovo nije objavio, evo vam ekskluzive, ali nije to Sarajevo pa da i za sitnicu dizu frku.

        Evo lijepa vijest za navijace Borca, najvjerovatnije Olimpic odustaje od Europe jer nece moci isplatit dugovanja na osnovu poreza. Nije im uspjela ni stalna promjena imena da se tog duga oslobode.

        Comment


        • Steta bi bilo da Olimpic odustane borili su se ove sezone za prvi izlazak u evropu i volio bih i njih gledati u europi kao treci sarajevski klub.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Husref Musemić u bolnici, vjerovatno neće voditi Sarajevo u derbiju
            http://www.klix.ba/sport/nogomet/hus...biju/130506108

            Ovo je veliki udarac pred derbi, ali najbitnije je da se Husref oporavi i da nam se vrati zdrav.

            Comment


            • Brz oporavak Husrefe

              Comment


              • Originally posted by _cortex_ View Post
                Steta bi bilo da Olimpic odustane borili su se ove sezone za prvi izlazak u evropu i volio bih i njih gledati u europi kao treci sarajevski klub.
                Realno gledajući mislim da je daleko bolje da Borac izađe u Evropu, nego li Olimpic.

                Prije svega Olimpic nema nikakvu podršku sa tribina koja može svakako biti presudan faktor. Dok sa druge strane znamo da je Borac do sada većinom punio svoj stadion do kraja kada su u pitanju evropski susreti. Zatim mislim i da je Borac trenutno znatno kvalitetniji tim od Olimpica, jer su napravili nekoliko odličnih poteza tokom ove zimske pauze i sastavili dobru ekipu za naše prilike. Borac ima i to neko iskustvo igranja u Evropi za razliku od Olimpica, tako da su to sve faktori koji mogu uticati na prolazak. A prolazak dalje kao što svi znamo donosi dobro svima - nacionalnom koeficijentu, jer nije isto bi nosioc i ne nosioc, pogotovo u recimo 3. pretkolu.

                Opet kažem, moje mišljenje, tebi je možda Olimpic igrački kvalitetniji ili je više pokazao ove sezone, ali mislim da bi za ligu bilo bolje da Borac ide u Evropu.

                P.S.

                Brz oporavak želim jednom od najvećih bh. stručnjaka. Šteta velika što će propustiti ovakvu utakmicu.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Realno gledajući mislim da je daleko bolje da Borac izađe u Evropu, nego li Olimpic.

                  Prije svega Olimpic nema nikakvu podršku sa tribina koja može svakako biti presudan faktor. Dok sa druge strane znamo da je Borac do sada većinom punio svoj stadion do kraja kada su u pitanju evropski susreti. Zatim mislim i da je Borac trenutno znatno kvalitetniji tim od Olimpica, jer su napravili nekoliko odličnih poteza tokom ove zimske pauze i sastavili dobru ekipu za naše prilike. Borac ima i to neko iskustvo igranja u Evropi za razliku od Olimpica, tako da su to sve faktori koji mogu uticati na prolazak. A prolazak dalje kao što svi znamo donosi dobro svima - nacionalnom koeficijentu, jer nije isto bi nosioc i ne nosioc, pogotovo u recimo 3. pretkolu.

                  Opet kažem, moje mišljenje, tebi je možda Olimpic igrački kvalitetniji ili je više pokazao ove sezone, ali mislim da bi za ligu bilo bolje da Borac ide u Evropu.

                  P.S.

                  Brz oporavak želim jednom od najvećih bh. stručnjaka. Šteta velika što će propustiti ovakvu utakmicu.
                  Slazem se sa svim sto si istakao gore navedeno al jednostavno sam mislio da bi zelio vidjeti kako bi se Olimpic nosio u europskim takmicenjima jer je Borac vec pokazao sta moze u Europi, zelio bih vidjeti tim koji se toliko bio hvaljen od strane svog strucnog staba i uprave ove sezone na djelu.

                  A licno sumnjam da mogu proci dalje od prvog predkola.

                  On Voli Sarajevo On Je Pravi Hordas, HUSREF MUSEMIC jedan je od nas !!! Brz oporavak legendo !!!
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Borac ce se najvjerovatnije raspast ubrzo tako da im ova ekipa i nece igrat u evropi.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • I ove ce sezone kao i inace sva paznja biti usmjerena ka Zeljeznicaru i Sarajevu.

                      Od Zelje ne ocekujem neki veliki rezultat je su u Ligi Prvaka losi uglavnom cim napuste granice BiH ali pošteno govoreci igraju Ligu Prvaka sto je dosta teze al uz malo srece u izvlacenju parova moze svasta da se desi neka im je sa srecom.

                      A od Sarajeva kao i inace idemo sto dalje, pokazati kvalitet kao i svake godine u europskim takmicenjima sa ovom ekipom mozemo igrati polako se vraca stara forma.Husref ima dosta posla u ovom prelaznom roku aBd da se brzo opravi.Treba sastaviti jaku ekipu jer se u klubu nalaze igraci koji ne zasluzuju nostiti sveti dres.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Originally posted by ФК Борац Бања Лука
                        Шта се све преноси у сриједу
                        BHT 1-prenosi Celik-Gošk i Željenicar-Sarajevo
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Amar Osim o Husrefu

                          Utakmica je uopšte nebitna, u odnosu na to šta se s njim (Husref Musemić op.a) zbiva. Meni je najbitnije da on bude kako treba, a hoće li ti imati uticaj bilo kakav, na bilo koga? Šta će biti poslije toga? Apsolutno me ne interesuje, jedino što mi je bitno je da čovjek bude kako treba, a poslije uopšte mi nije bitno šta će ovdje biti.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=lZW9iwwS0MM

                            Comment


                            • Dobra igra veceras, koja nazalost nije krunisana golom...svejedno sam prezadovoljan jer smo obezbjedili titulu

                              Comment


                              • Bandović igrač utakmice, u par navrata je spasio večeras slabo Sarajevo. Željo bolji i konkretniji, al` bez gola, iako su imali par jako izglednih prilika za gol. Igrali su onoliko koliko je trebalo i potpuno rasterećeno, onako kao što je Osim i najavljivao. Mali Tomić mi se izuzetno dopao večeras, prava radilica i dobro je zamijenio Zolotića, iako da budem iskren nisam to očekivao. Sve u svemu igrom još jedan od lošijih derbija, ali navijanjem jedan od boljih - k`o što smo i navikli posljednjih par godina.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X