Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vojvodic spasio igrace Viteza

    Nakon što je jedna sjajna utakmica puna preokreta završila, te nakon što je glavni sudija Jakupović odsvirao kraj domaći navijači su jednostavno krenuli sa utrčavanjem u teren. Sigurno da je večina ljudi koji su bili na utakmici utrčalo na teren i ne znam iz kojih razloga krenulo je prema našim igračima. Pored nas na meti su bile i sudije, a osim mene najgore su prošli Jurčević i Živković. Mi nismo bili tako brzi kao večina naših igrača i dobili smo nekoliko udaraca palicama i metalnim dijelovima po tijelu. Sigurno da nije bilo trenera Radničkog Darka Vojvodića koji nas je spasio od potpunog linča domaćih navijača pitanje je kakve bi povrede na kraju zaradili

    Comment


    • Samo nam jos Vitez treba u ligi ali tako to valjda mora biti Travnik out Vitez in.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Nadam se da ce Travnik ostat jer to je najkomotnije gostovanje, dodjes najedes se travnicki cevapa i nikakavi tenzija nema.

        Comment


        • Ma bice i Vitez komotan ali ja bih volio da Rdnicki udje,Sloboda nikako.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Samo nam jos Vitez treba u ligi ali tako to valjda mora biti Travnik out Vitez in.
            U FIS-u u Vitezu najjaci sladoled u drzavi I u kosarci valjda ulaze u ligu.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne bi nikako volio da Travnik ispadne a da retardirani GOSK ostane u ligi ali vidjecemo

              Isto se tako nadam da ce Radnicki uci u prvu ligu ali ocito je to vec odluceno

              Comment


              • Vidi ti samo koji znak za Premijer ligu koriste Neki debil izmislio znak i svi ga koriste.

                Comment


                • Licenca za UEFA takmicenja je dodijeljena sljedecim klubovima: Sarajevo, Siroki Brijeg, Zeljeznicar, Velez i Zrinjski

                  Nisu dobili licencu za UEFA takmicenja: Olimpic, Borac, Celik, Slavija, Zvijezda, Leotar, Radnik, Rudar (P), Travnik, GOSK i Gradina

                  Za Premijer ligu su licence dobili: Sarajevo, Siroki Brijeg, Zeljeznicar, Travnik, GOSK, Velez i Zrinjski

                  Nisu dobili: Borac, Celik, Olimpic, Slavija, Zvijezda, Leotar, Radnik i Rudar iz Prijedora.

                  Comment


                  • Jel mi moze neki reci jel ovo Zeljo osigurava 3 bobe u zadnjem kolu ili sta? Cuo sam skandiranje "prodane duse" pa me zanima kakva je transakcija ovaj put u pitanju?

                    Comment


                    • Sta ne mozes cuti od povika s tribina na BH terenima? Pogotovo kad ovi derbi navijaci dodju sto Danijel rece ljetos, najbolje bi bilo da nikad i ne dolaze!
                      A 3 bobe u zadnjem kolu nam nece trebati

                      Bas lose odigrana utakmica, i jednih i drugih. Mada mi se svidjelo sto nije bilo 1000 faulova kako to obicno kod nas bude

                      Da su sirokobrijezani znali, mogli su nam 5 komada zabiti. Mogli smo i mi njima...ali su svi odigrali jako lose...na kraju Adil beg promasi penal

                      Razbit cemo ih u Sirokom!

                      Sad se najbolje vidjelo koliko nam Zolotic fali. Kakav je to majstor, uz Kvesica daleko najbolji igrac Zelje
                      Last edited by shminka; 30-04-13, 19:15.

                      Comment


                      • Takvi povici su se culi i prije dvije godine kad je na Grbavici isto zavrseno nerijeseno, a znamo kako se na kraju zavrsilo. Siroki ce kako god okrenes igrati Europu, a misljenja sam da Olimpic ili Borac nece dobiti nakon zalbe licencu.

                        Comment


                        • Olimpic da je danas dobio tekmu uz raspored koji imaju do kraja sezone vjerovatno bi osvojili to 3. mjesto koje vodi u kvalifikacije za LE,ovako ce im biti dosta teze a u borbu za trece mjesto bi se mogao ukljuciti i Celik ako dobije veceras.Mi laganica dobili i trebaju nam jos 4 boda da matematicki osiguramo titulu sto bi se desilo i u slucaju da dobijemo derbi...

                          Cujem da je mali Hodzic dao ekstra go,a strijelac za pobjedu iz penala je bio Eldin Adilovic.Posto je ova utakmica bila bas bitna za Olimpic vjerujem da su je prodali nama

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Olimpic ocajan, jedina im je koncepcija preci centar i opucati odmah...koliko je ljudi dug onaj njihov teren?

                            Bili su zreli za 5-6 komada...ogroman broj zicera smo promasili...Bekric, Hodzic, Adilovic 2-3 puta

                            Sudac nije svirao cist penal na Hodzicu, a onda ga dosudio nakon blazeg situacije nad Urdinovom...

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Olimpic ocajan, jedina im je koncepcija preci centar i opucati odmah...koliko je ljudi dug onaj njihov teren?

                              Bili su zreli za 5-6 komada...ogroman broj zicera smo promasili...Bekric, Hodzic, Adilovic 2-3 puta

                              Sudac nije svirao cist penal na Hodzicu, a onda ga dosudio nakon blazeg situacije nad Urdinovom...
                              Uzak je teren drama

                              Cim je to blaza situacija nije to penal,namjesteno sto posto
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma vise je kratak nego uzak, predjes centar...100% prilika

                                Olimpic postigao bas predobar gol...koji je sudac dosudio nakon 15tak sekundi konsultacija
                                I imali su jos 2 odlicna suta izdaleka...pogodili stativu u jednom od njih

                                Sve u svemu, od ovakvog Olimpica smo barem duplo bolji!
                                Last edited by shminka; 04-05-13, 18:47.

                                Comment

                                Working...
                                X