Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • To je prezvakana tema,imaju neko glupo pravilo koliko koga moraju da prenose,ali stvarno pretjeruju

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Skroz sumnjiva pobeda Goska u Mostaru Ne bi me zacudilo da dobiju i Leotara kuci sledece kolo. Sarajevo posle ovog poraza ima jako male sanse da uzme titulu. Po meni je Zeljo vec sampion a Sarajevo i Borac ce se do kraja boriti za drugu poziciju. Olimpik vreba 4-tu poziciju.
        Lepo rekoh bice sumnjivo danas u Gabeli , 2-0 za Gosk na poluvremenu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Не читам тему, не знам ни клубове у лиги, па немој ни да ми замерите ако је неко ово већ постовао, али одавно се нисам смејао овако, цео амбијент је у рангу циркуса, увреде без, ништа лично

          http://www.mozzartsport.com/videos/preview/1418

          Comment


          • Nemas ti pojma, ovo je bre milina jedna da odes da gledas. Najbolje drkanje.

            P.S. Trebalo je da ga oderu od batina, onako seljacki, da bude prava tekma. Sta se gurkaju koji djavo.
            Last edited by LBJmvpFORlife; 24-04-13, 15:41.

            Comment


            • Лично сам као клиња присуствовао једном таквом догађају, идемо у оф али ајде да испоштујем. И тако одве мене матори да гледам ову сеоску утакмицу у Дудовици (место у општини Лазаревац), седим ти ја гледам како ови бапају лопту, једем чоколадицу из Киндер јајета и креће весеље...све вам иде од 6:00 да не гледате ово смарање пре тога

              Spoiler

              Comment


              • Brajkula ocito je da ne znas klubove, a samim tim ni koju ligu ova dva kluba igraju . Ovo ti je treci rang.

                Sad malo o danasnjoj utakmici... Ne znam da li je danas stimano nama ili je stimano GOSK-u ili se sve radilo protiv Travnika. Najprije ovo zadnje, ali nismo danas zasluzili da pobjedimo. Jebes ovakve pobjede.

                Comment


                • http://sportsport.ba/bh_fudbal/dvoji...grozena/103463
                  sigpic
                  sigpic

                  Comment


                  • Baš sam u subotu bio prisutan utakmici ove lige, gradski derbi () jednima treba za ulazak drugima za opstanak i opšta tuča, haos teški i na kraju 1-1 kako je bilo i dogovoreno. Inače Proleter je realno najjača ekipa u ovoj ligi, jako organizovan klub i sa visokim ambicijama. Ima tu par igrača Slobode, a trener je Crnkić što dovoljno govori o ambicijama. U ovoj ligi je ovo svakodnevnica, kakvi su tu epski mečevi bili odigrani.

                    @Danijel

                    Ma ovo ti je 5. rang takmičenja, 2. kantonalna liga.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Ovi navijači su tačno bolesni .... Nisam upućen sa detaljima sad sam se uključio u sve to ali čujem da ima i životno ugroženih. Šta još treba da se desi pa da se smire.

                      Borac izvukao remi sa datim golom, što nije ni loše, jer smo bolji u slučaju jednakog skora ali nismo otresli taj Olimpic a i ostali nam prilaze tako da će borba za Evropu i dalje da traje punom žestinom. U gostima ove polusezone tanko, mnogo tanko, možda ova današnja da je i najbolja
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Neznvanicne informacije govore da jedan navija Borca nece prezivjeti na zalost,nadam se da ovo nije istina iskreno.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ok je i navijac Borca...ako si mislio na ovog sto je u Sarajevu u bolnici

                          Comment


                          • Kao sto sam najavio cirkus Premijer lige to se i desava, zavrsavaju se utakmice i nazalost bi Travnik mogao izvuci deblji kraj.

                            Izjava Vladavica o danasnjoj utakmici Radnika i GOSK-a

                            Što se tiče utakmice sa Travnikom, i njima i nama gori. Mi ćemo ići sto posto u utakmicu i da pokušamo pobijediti. Ali moram reći, ja sam čovjek bez dlake na jeziku, da je smiješno ovo što se dešava u našem fudbalu. Da GOŠk, uzme bod Radniku, to je smiješno. Tvrdim da na regularan način GOŠK sa ekipom koju ima nikome ne može uzeti bod. Ali eto takva nam je liga i vjerovatno tu ne možemo ništa pomijeniti

                            Comment


                            • Konacno smo i mi nasli protivnika kojeg mozemo natrpati

                              4 gola za lijepu vecer na Grbavici, kao uvertiru pred finale kupa i gradske derbije

                              Comment


                              • Ruka,jebem ti sve,da ti jebem.Majmun,ne smije da svira.Gleda i dvoumi se i ne smije,picka

                                Jebem ti ovu ligu ovako retardiranu
                                Last edited by DinoFC; 28-04-13, 20:14.

                                Comment

                                Working...
                                X